Šis 4 Gadus Vecais Puika Neticamā Veidā Pierāda, Ka Pastāv Augstāki Spēki - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis 4 Gadus Vecais Puika Neticamā Veidā Pierāda, Ka Pastāv Augstāki Spēki

0 comments

mj-godupdates-4-year-old-boy-visits-heaven-during-surgery-1

6 mēnešus pēc viņa otrās dzimšanas dienas , mazā  Ceizana Broussarda vecāki saņēma sliktākās ziņas , kuras jebkad varētu iedomāties . Ceizanam tika diagnosticēts neuroblastoma vēzis un doma, ka tik jaunā vecumā viņa dzīvei ir iespējams pienākušas beigas, bija pavisam smagas.  Bet to, ko Ceizana vecāki nezināja bija tas , ka Dievs bija izlēmis izmantot Ceizanu un viņa slimību , lai izdarītu kaut ko satriecošu .

mj-godupdates-4-year-old-boy-visits-heaven-during-surgery-2

Dēļ savas slimības Ceizanam bija nepieciešama ķirurģiska operācija . Tuvojoties izplānotajai operācijas dienai Ceizans sāka runāt, kā tas izskatījās, viņš runāja pats ar sevi . Bet, kad vecāki viņam pajautāja ar ko viņš runāja , atbilde viņus satrieca.

mj-godupdates-4-year-old-boy-visits-heaven-during-surgery-3

Vins teica :” Es aizgāju debesis” mamma atbildēja :” labi, kas tur bija ?”   -” Jēzus tētis un tas otrs.”   Vins detalizēti aprakstīja ka izskatījās Jēzus un Dievs .

Viņš teica ‘ “Es biju nonācis debesīs” mamma atbildēja : “Labi dēliņ, kas tur bija?” –  “Jēzus tētis un tas otrs.” Viņš detalizēti aprakstīja, kā izskatījās Jēzus un Dievs.

Caizens, kas tagad ir 4 gadus vecs, stāsta, ka bija debesīs, kur saņēmis spārnu pāri. Bet Jēzus pagrūda viņa atpakaļ teikdams, ka nav pienācis viņa laiks. Pēc tam puika atgriezās savā ķermenī un spārni aizlidoja atpakaļ, kur tie tika atlikti līdz pienāks viņa laiks tos atkal uzvilkt, stāsta puika.

Viņa ome saka :”Es tiešām jūtu, ka viņš tur ir bijis un to piedzīvojis, bez šaubām! Tādas lietas, kuras viņš pastāstīja, vienkārši nevar izdomāt mazs bērns, kas par pasauli gandrīz neko vēl nezina, tieši tā pat viņš to nevarēja dzirdēt ne no viena, kas ir pats dīvainākais šajā visā.

mj-godupdates-4-year-old-boy-visits-heaven-during-surgery-4

Pēc operācijas sekoja kaulu smadzeņu transplantācija un medikamentu lietošana. Bet Caizenam bija labais draugs – Jēzus. Pēdējā pārbaudē, kurā pārbaudīja viņa veselības stāvokli, tika noteikts, ka puika ir pilnībā vesels, protams, viņam jālieto nepieciešamie medikamenti. Tālāk viņš dosies un St. Judes slimnīcu, priekš tālākās atveseļošanās un mēs lūgsimies, lai viņa brīnumainais progress turpinās.

Tagad Ceizana ģimene dalās ar šo satriecošo stāstu pa visu pasauli, liela daļa tam netic, bet tas nemaina ģimenes nostāju pret to, ka viņi sākuši daudz vairāk slavēt Dievu, tieši šis ir iemesls bija tam, ka ģimenes palika daudz tuvāka un saliedētāka. “Šis panormālais notikums liek mums ticēt miljons reižu vairāk, nekā jebkad”, teica Ceizana māte!

 • Šodien ir

  0 1110

  Šodien paziņots, ka pirmdien Latvijā būs salīdzinoši mākoņains, lietains un vietām būs ar

  View more
 • Valsts Prezidents

  0 532

  Jāņem vērā, ka prokuratūra Latvijā šobrīd tiešām darbojas zem viduvējā līmeņa... Tieš

  View more
 • Ir Ticis

  0 4039

  Jāņem vērā, ka pēdējā laikā varam dzirdēt aizvien dažādākus stāstus un lietas par Koron

  View more
 • SPKC nācis

  0 1857

  Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā ir tikuši atklāti veseli 16 jauni inficēšanās gadīju

  View more
 • Ticis paziņots

  0 2754

  Laiks turpina ritēt uz priekšu un atklājas daudz interesantu lietu saistībā par Koronavīrusu C

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV