Sīrijas Bēglis Skolā Nonāvē Savu Klasesbiedru, Bet Zviedrijas Prese To Noklusē! Kāpēc? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sīrijas Bēglis Skolā Nonāvē Savu Klasesbiedru, Bet Zviedrijas Prese To Noklusē! Kāpēc?

0 comments

Šis bija 15 gadus jaunais Armins Pileks, kurš vēlējās aizstāvēt savu klasesbiedreni no Sīrijas bēgļa Ahmeda Mustafa Al Hadž, jo tas regulāri seksuāli viņai uzmācies.

Šis traģiskais notikums norisinājās pēc ziemas brīvlaika, taču Zviedrijas prese šos notikumus noklusēja vēl ilgu laiku, bet jautājums, kāpēc ?

Kapec-Zviedrijas-prese-1

Armins (attēlā redzamais puisis) vairākkārtīgi aizstāvēja savu klasesbiedreni, jo Ahmeds nemitīgi tai uzmācies. Armins vairākas reizes bez fiziska kontakta Ahmedam bija teicis, lai meiteni liekot mierā un šajā valstī pret meitenēm tā neizturas.

Acīmredzot Ahmeds Armina teikto bija ņēmis ļoti pie sirds un visu savu brīvlaiku bija pavadījis internetā, meklējot informāciju kā pareizāk kādu nonāvēt ar nazi. Pienākot brīvlaika beigām, pirmajā skolas dienā Ahmeds uz skolu bija paņēmis nazi un iecirta to nevainīgā puiša mugurā. Armins no gūtajām traumām mira slimnīcā.

Kapec-Zviedrijas-prese-2

Neilgu laiku pēc šī notikuma, vietējā avīzē “Aftonbladet” uzpeldēja Ahmeda tēva intervija, kurš apgalvo, ka viņa dēls ir uzaudzināts ļoti labos apstākļos un viņš nekad nav bijis agresīvs, taču tēvs arī atzīst, ka Ahmeds tā arī īsti nav spējis atrast saskanīgu valodu ar 15 gadīgo Arminu, papildus piebilstot, ka jaunais puisis regulāri esot apsmējis viņa dēlu.

Lieki piebilst, ka pēc intervijas ar Sīrieša bēgļa tēvu, žurnālistiem vairs nebija intereses uzklausīt Armina vecākus, jo viņi palika pie tā, ka Armins “itkā” esot piesmējis Sīrieti, tāpēc sekas ir tādas, kādas ir… Bet kāpēc?

ap

Bojā gājušā jaunieša vecāki nepadevās un cīnījās pretī. Jaunieša tēvs pastāstīja, ka viņa dēla slepkavība nebūt nav vienīgais incidents, ko noklusē Zviedrijas prese un televīzija. Kādu laiku iepriekš Sīrijas bēgļu jaunieši bija uzbrukuši jaunām meitenēm, cenzdamies tās izvarot, taču kā vienmēr! Policijai esot pietrūkuši pierādījumi, vai varbūt tomēr speciāli klusē un iebraucēji netiek sodīti pēc augstākas pavēles ?

Puiša klasesbiedri par notikušo incidentu ir šokā un neizpratnē, jo visi kā viens apgalvo, ka Armins bijis ļoti ētisks puisis, nekad nav aizsvilies, bet vienmēr spējis mierīgi izrunāt, visi pēc viņa skumst.

Lieki piebilst, ka šis jautājums paliek arvien populārāks visā Eiropā, sargāsim sevi un centīsimies neaizskart citus, pat ja viņi nav tādi paši kā tu.

 • Redz,

  0 1259

  Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās Ukrainas tiesībaizsardzības ministra Vladimira Košen

  View more
 • Maksims Galkins

  0 10656

  Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, kurš slavens ar asiem un reizēm provokatīviem paziņojumiem

  View more
 • Glābēji jau

  0 1624

  Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pa

  View more
 • Kristīnes Misānes

  0 5066

  Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru

  View more
 • Milzu jaunimi

  0 2916

  Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsoņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV