Sīrijas Bēglis Skolā Nonāvē Savu Klasesbiedru, Bet Zviedrijas Prese To Noklusē! Kāpēc? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sīrijas Bēglis Skolā Nonāvē Savu Klasesbiedru, Bet Zviedrijas Prese To Noklusē! Kāpēc?

0 comments

Šis bija 15 gadus jaunais Armins Pileks, kurš vēlējās aizstāvēt savu klasesbiedreni no Sīrijas bēgļa Ahmeda Mustafa Al Hadž, jo tas regulāri seksuāli viņai uzmācies.

Šis traģiskais notikums norisinājās pēc ziemas brīvlaika, taču Zviedrijas prese šos notikumus noklusēja vēl ilgu laiku, bet jautājums, kāpēc ?

Kapec-Zviedrijas-prese-1

Armins (attēlā redzamais puisis) vairākkārtīgi aizstāvēja savu klasesbiedreni, jo Ahmeds nemitīgi tai uzmācies. Armins vairākas reizes bez fiziska kontakta Ahmedam bija teicis, lai meiteni liekot mierā un šajā valstī pret meitenēm tā neizturas.

Acīmredzot Ahmeds Armina teikto bija ņēmis ļoti pie sirds un visu savu brīvlaiku bija pavadījis internetā, meklējot informāciju kā pareizāk kādu nonāvēt ar nazi. Pienākot brīvlaika beigām, pirmajā skolas dienā Ahmeds uz skolu bija paņēmis nazi un iecirta to nevainīgā puiša mugurā. Armins no gūtajām traumām mira slimnīcā.

Kapec-Zviedrijas-prese-2

Neilgu laiku pēc šī notikuma, vietējā avīzē “Aftonbladet” uzpeldēja Ahmeda tēva intervija, kurš apgalvo, ka viņa dēls ir uzaudzināts ļoti labos apstākļos un viņš nekad nav bijis agresīvs, taču tēvs arī atzīst, ka Ahmeds tā arī īsti nav spējis atrast saskanīgu valodu ar 15 gadīgo Arminu, papildus piebilstot, ka jaunais puisis regulāri esot apsmējis viņa dēlu.

Lieki piebilst, ka pēc intervijas ar Sīrieša bēgļa tēvu, žurnālistiem vairs nebija intereses uzklausīt Armina vecākus, jo viņi palika pie tā, ka Armins “itkā” esot piesmējis Sīrieti, tāpēc sekas ir tādas, kādas ir… Bet kāpēc?

ap

Bojā gājušā jaunieša vecāki nepadevās un cīnījās pretī. Jaunieša tēvs pastāstīja, ka viņa dēla slepkavība nebūt nav vienīgais incidents, ko noklusē Zviedrijas prese un televīzija. Kādu laiku iepriekš Sīrijas bēgļu jaunieši bija uzbrukuši jaunām meitenēm, cenzdamies tās izvarot, taču kā vienmēr! Policijai esot pietrūkuši pierādījumi, vai varbūt tomēr speciāli klusē un iebraucēji netiek sodīti pēc augstākas pavēles ?

Puiša klasesbiedri par notikušo incidentu ir šokā un neizpratnē, jo visi kā viens apgalvo, ka Armins bijis ļoti ētisks puisis, nekad nav aizsvilies, bet vienmēr spējis mierīgi izrunāt, visi pēc viņa skumst.

Lieki piebilst, ka šis jautājums paliek arvien populārāks visā Eiropā, sargāsim sevi un centīsimies neaizskart citus, pat ja viņi nav tādi paši kā tu.

 • Slimi! "Tagad

  0 7719

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 33928

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 3976

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more
 • Māte Facebookā

  0 23042

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 21979

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV