Sirdi Aizkustinošs Stāsts - Tas, Ko Izdarīja Šis 3 Gadīgais Puika Ir Vienkārši Asaru Apbrīnu Vērts! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sirdi Aizkustinošs Stāsts – Tas, Ko Izdarīja Šis 3 Gadīgais Puika Ir Vienkārši Asaru Apbrīnu Vērts!

0 comments

Šīs sievietes stāsts par viņas māsu un dēlu Jūsu sirdīm liks burtiski izkust no laimes, cik patiesa spēj būt mīlestība jau no mazotnes kājas.

Mans dēls man parādīja beznosacījumu mīlestību, kad viņam bija tikai 3 gadi. Viņš man patiesi parādīja cik spēcīga var būt mīlestība. Viņš to darīja ik dienu, katru mīļu brīdi.

Screen-Shot-2014-12-22-at-9.55.41-AM

Togad man māsa Marija bija slima ar vēzi. Viņa jau bija uzsākusi otro vēža stadijas ārstēšanu, taču izskatījās, ka viņa sabruks no iekšienes. Tas bija ļoti grūts posms, jo uz viņas ādas parādījās izsitumi no ķīmiskajām terapijām. Atceros to sajūtu, cik ļoti es biju satriekta redzot savu skaisto māsu tik nopostītā izskatā.

Vienu vasaras pēcpusdienu viņa sēdēja viesistabā, blakus milzīgam logam. Es iegāju iekšā un kā jau parasti sākām runāt par ikdienišķām tēmām. Tas iekšā ieskrēja mans dēls Kosmo, viņš atskrēja lai redzētu Mariju, skaisto blondīni, kuras matu cirtas burtiski spīdēja saules gaismā. Es skaidri atceros sajūtu savā vēderā, man sagriezās viss kuņģis saprotot, cik bezspēcīga bija Marija, tika jauna un skaista meitene, kurai vēl visa dzīve bija priekšā.

Kosmo ierāpās Marijas klēpī, piecēlās kājās un ar savām mazajām rociņām pieskārās viņai pie sejas. Tad viņš pacēla savu seju un ieskatījās Marijas zilajās acīs, tieši tādā pašā krāsā acis bija Kosmo. “Boo Boos”, viņs jautāja viņai. “Jā, Kosmo, man ir Boo Boos” viņa čukstēja atpakaļ. Tad mazais puisēns noliecās, iedeva skūpstu uz katra vaiga un nokāpa no Marijas klēpja. Marija noliecās lai noskūpstītu puiša galviņu. Viņš Marijai šajā brīdī sniedza iespējams pašu labāko mācību dzīvē.

crying-eyes
Asaras lēnām pilēja no manām acīm. Man nācās atstāt istabu un saņem sevi rokās. Es biju tik pārsteigta, ka mans mazais un enerģiskais dēls, ar milzīgu laipnību un mīlestību veica nelielu žestu, kāda cita labā. Es redzēju cik ļoti mana māsa bija aizkustināta no viņa vārdiem, no viņa mazajām rociņām un viņa maigajiem skūpstiem.

Dažus mēnešus vēlāk Ziemassvētku vakarā, ieskaujot mūsu ģimeni mana māsa nomira. Viņa mums pietrūkst katru mīļu brīdi. Mēs patstāvīgi padarām viņas garu dzīvo, jo mēs bieži atskaņojam viņās mīļākās dziesmas no Bruce Springsteen, mēs lasām viņas mīļākos stāstus, un mūsu bērniem stāstam, cik ļoti viņa tos mīlēja un tā ir pati svarīgākā dzīves dāvana.

Kopš tās dienas ir pagājuši septiņi gadi. Kosmo ir 10 gadus vecs. Viņš cīnās ar mācīšanās un maņu traucējumiem. Dažas dienas ir ļoti grūtas, ne tikai viņam, bet arī mums visiem, kas cenšas dot Kosmo labāko. Bet šo brīdi, kas bija pirms septiņiem gadiem, es nekad neaizmirsīšu un tas vienmēr paliks manā sirdī. Es ziņu viņa lielo laipnību un mīlestību, es pati to redzēju savām acīm un izjutu ar visu savu sirdi. Tas nav kaut kas, ko jūs varat iemācīties skolā. Tā ir dāvana, ar ko viņš ir dzimis un viņš ar to dalīsies tajā visā, kopā ar mums…

 • Kāda ir

  0 4732

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 823

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6742

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23671

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 24014

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV