Šim Puikam Bija Palikušas Tikai Pāris Dienas, Ko Dzīvot, Taču, Kas Notika Tālāk Ir Neticami - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šim Puikam Bija Palikušas Tikai Pāris Dienas, Ko Dzīvot, Taču, Kas Notika Tālāk Ir Neticami

0 comments

Darijam Blakvelam bija leikēmija un viņš cīnījās ar reta vēža paveidu. Pagājušā gada decembrī viņam tika pateikts, ka viņam palicis dzīot vien pāris dienas. Puika jau bija sācis plānot savas bēres, tas varētu būt pats briesmīgākais, ko varētu darīt jauns puika. Tika noorganizēts katafalks un pasūtīts zārks, viss tika saplānots, lai 14. gadus vecajam Darijam būtu pašas labākās bēres, taču viss mainījās…

1

Darijs tika noķerts fotogrāfijā, kur atrodoties slimnīcā un cīnoties ar vēzi, viņš bija spējīgs smaidīt…

2

Viņam vēl nebija pateikts, ka viņš neredzēs Ziemassvētkus, taču Darens ir vienīgais cilvēks pasaulē, kas cieta no leikēmijas un ļoti retas vēža stadijas vienuviet.

3

Ārsti ar milzīgu šoku atklāja, ka Darijs ir tikai piektais cilvēks pasaulē, kuram ir šāda šūnu sarkoma, puikam nebija nekāda iespēja izveseļoties.

4

Viņa vecāki un ārsti domāja, ka pie viņa atveseļošanās noteikti ir iesaistīti augstāki spēki, viņi visi joprojām ir izbrīnīti, bet ļoti pateicīgi par šo skaisto brīnumu.

5

14 gadu vecumā puikam tika konstatēta leikēmija.

6

Puika pārdzīvoja četrus kaula smadzeņu operācijas, lai izmainītu divas cilmes šūnas, kuras beidzot sāktu ražot savas asinis, kuras ir pietiekami pilnvērtīgas, tādām, kādām tām jābūt.

7

Pēc vēža uzveikšanas puika bija neticami laimīgs un smaidīgs, viņš to vienkārši pieveica.

8

Iedomājaties, ka puikam tiek pateiks, ka viņš tuvākajās dienās mirs, taču viss pārvēršas savādāk un iedomājaties to prieku un laimi puikas sejā, kad viņš uzzināja, ka viņam ir iespējas izdzīvot.

9

Viņa ģimene viņu atbalstīja maksimāli, cik vien iespējams, viņi bija kopā ar Dariju katru mīļu brīdi, viņi zināja, ka puika var izdzīvot, tieši tāpēc ģimene bija klāt, katru dienu, katru minūti.

10

Daudzas slavenības bija apciemojušas Dariju, lai palīdzētu beigt viņa dzīvi ar savu sapņu sarakstu, ko viņš patiesi vēlējās.

11

Tv zvaigzne Pauls Holivuds, izvizināja puiku savos dārgajos autiņos un parunāja ar puiku par dzīvi un sapņiem, ka nekad nevajag padoties.

12

Viņi pavadīja superīgu laiku, Darijs no Paula uzklausīja superīgus viedokļus un varbūt tas bija viens no aspektiem, kāpēc puikam palika labāk, varbūt viņš saprata, ka nedrīkst padoties.

13

Darijs ir palicis nemainīgi optimistisks līdz pat pēdējam brīdim kopš viņš bija gatavs aiziet no šīs pasaules, taču tad viss mainījās un kā sitiens pa pakausi, viss pagriezās uz otru pusi, tā ir mistika, viss kļuva labāk, pateicoties ārstiem, ģimenei vai vienkārši augstākiem spēkiem?

Viņa dzīve izmainījās pateicoties brīnumam, pasaulē šāds gadījums vēl nav bijis, protams, liela daļa ir pateicoties veiksmīgi noritējušai operācijai, taču arī tas nebija pilnīgs līdzeklis, lai puika izveseļotos, tāpēc, gan ārsti gan vecāki bieži vien piemin, ka Darijam ir palīdzējuši augstāki spēki. Spēku un izturību šim puikam! Stāsts ar laimīgām beigām

 • Vīrs viņu

  0 5

  Jau kopš 2015. gada decembra šī stāsta glavenajai varonei - Alisei bija regulāri ķīmijterapij

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2042

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3918

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1098

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1290

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV