Šim Kaķim Ir Tikai Viena Acs, Bet Tas Netraucēja Viņam Darīt Ko Satriecošu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šim Kaķim Ir Tikai Viena Acs, Bet Tas Netraucēja Viņam Darīt Ko Satriecošu

0 comments

Stāsti par dzīvnieku izglābšanu, vienmēr, ir sirdi sildoši. Īpaši, kad dzīvnieks savā tālākajā dzīve dara lieliskas lietas. To, noteikti, var teikt par šo mazo minku, Kuli. Kuli bija, diezgan, briesmīgā stāvoklī vel pavisam nesen. Viņu atrada Havaju salās uz ielas ar smagu acs brūci un ļoti novārgušu.

Viņu atrada viņa tagadējie saimnieki Aleksandrs Gomezs un Krista Litltone, viņi aizveda Kuli pie ārsta kur viņam veica acs operāciju. Tas, kas notika kamēr viņš atveseļojās pēc operācijas ir pēdējais ko jūs gaidītu no kaķa. Bet tas šo stāstu padara daudz interesantāku.

1

Iepazīstieties ar Kuli. Viņa vārds nozīmē “skatīties aklam”, tas ir diezgan atbilstoši. Bet mazais guva vēl vienu iespēju dzīvei, pateicoties saviem jaunajiem saimniekiem.

2

Par nelaimi, Kuli bija jāveic operācija, lai izņemtu vienu no viņa acīm. Pēc operācijas vecāki viņu vannoja, pēc viņu vārdiem, tas arī sāka viņa ļoti neparasto hobiju.

3

Jūs esat dzirdējuši par suņiem kas brauc ar skrituļdēļiem un vāverēm uz ūdensslēpēm. Tad nu lūk, Kuli – sērfojošais kaķis.

4

Pirmajā reizē, kad viņu aizveda uz pludmali, viņš pats apsēdās uz dēļa un viņa saimnieks viņu pavadāja pa ūdeni.

5

Kuli kļuva drošāks un drošāks uz dēļa tāpēc saimnieki viņu sāka vest dziļāko ūdeņos.

6

Es teiktu ka viņam padodas. Viņš bija tikai sešus mēnešus vecs, kad sākās viņa ūdens mīļa dzīve.

7

Saimnieki, pārliecinājās, lai viņš valkātu vesti, vismaz kad viņš sāka mācīties. Tagad viņam jau padodas tik labi ka tā nav nepieciešama.

8

Viņa cilvēki viņu neved uz okeānu, kad viļņi ir pārāk lieli vai laiks ir slikts. Esmu drošs ka Kuli ir lielisks peldētājs, bet nezinu cik ilgi viņš izturētu, ja nebūtu dēļa uz kura uzrāpties.

9

Bieži neredzam kaķi kurš mīl ūdeni, bet šis puika to mīl pat ļoti. Arī saimnieki ir priecīgi, ka viņš ir tur ar viņiem kopā.

Liekas, ka Kuli patiesi izbauda savu jauno dzīvi. Un kāpēc gan ne? Viņam ir cilvēki kas viņu ļoti mīl un viņš ar viņiem dodas piedzīvojumos. Pārsteidzoši, ka šis mazulis nav atstājis lielāku iespaidu uz internetu. Ar šādu attieksmi un lielisku hobiju viņš nebūs nepazīstams ilgi. Es ļoti priecājos par viņu uzzinot

 • Garāmgājējs šorīt

  0 4833

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more
 • Milzu pavērsiens

  0 9487

  2018. gada oktobrī mira 30 gadus vecais mūziķis un TV vadītājs Valters Frīdenbergs. Ilgu laiku

  View more
 • Toms Bricis

  0 4057

  Jāņem vērā, ka Augusta pirmajā pusē turpināsies pavisam līdzīgi laika apstākļi, kādi tie

  View more
 • PVO Brīdina,

  0 1903

  Pasaules veselības organizācija (PVO) brīdina, ka Covid-19 pandēmija turpināsies, un prognozē,

  View more
 • Pēc ļoti

  0 7065

  Ļoti smagā stāvoklī Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas stacionārā Biķernieki ir ticis iev

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV