Sievieti apsūdz par seksu ar skeletu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sievieti apsūdz par seksu ar skeletu!

0 comments

Kādai 37 gadus vecai zviedrietei oficiāli uzstādītas apsūdzības par nelaiķu miera traucēšanu kā vēsta laikraksts Göteborgs-Posten, sievietes dzīvoklī atrastas cilvēka skeleta atliekas, tostarp seši galvaskausi, viens mugurkauls un neskaitāmi kauli.

Sievieti-apsudz-par-1

Izmeklētāji uzstāj uz to, ka miroņu ķermeņa daļas apsūdzētā izmantojusi dažādiem seksuāliem mērķiem – pēc viņu vārdiem, nekrofilijas fakta pierādījumu ir vairāk nekā pietiekami.

Sievieti-apsudz-par-2

Prokuratūras pārstāvji pastāstījuši, ka dzīvokļa kratīšanā tika atrasti arī kompaktdiski ar nosauktiem “Mana nekrofilija” un “Mana pirmā pieredze”, kas tagad pievienoti lietiskajiem pierādījumiem.

Sievieti-apsudz-par-3

Tāpat īpašā slēpnī policisti atraduši fotogrāfijas no morgiem, aukstos ieročus un maisus līķu transportēšanai. Atrasti arī piekļūšanas kodi vienai no zviedru provinces slimnīcām.

Sievieti-apsudz-par-4

Vienā no fotogrāfijām redzams, kā sieviete laiza galvaskausu, Göteborgs-Posten citē prokurores Kristīnas Ērenborgas-Stafasas vārdus. Tiesa, policijai nav nekādu pierādījumu, ka sieviete līķus no kapiem būtu rakusi savām rokām.

Sievieti-apsudz-par-5

Arestētā sieviete atzinusies, ka skeletu daļas glabājusi mājās, taču viņa noliedz, ka ar tām būtu darījusi ko pretlikumīgu. Viņa stāstīja, ka vākusi kaulus aiz intereses pret vēsturi un arheoloģiju,komentējusi prokurore.

Sievieti-apsudz-par-6

Tiesu medicīnas eksperti secinājuši, ka sieviete ir pieskaitāma, bet par šāda veida likumpārkāpumu Zviedrijā draud cietumsods līdz diviem gadiem.

 • Ukraina ieviesīs

  0 1137

  Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar

  View more
 • Cilvēki ir

  0 487

  Šībrīža domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” kome

  View more
 • Ļoti traģiski

  0 7969

  Kad svēti soli, ka mīlēsi kādu slimībā un veselībā, gan labos laikos, gan ne tik labos, tu n

  View more
 • Viņķele ir

  0 6638

  14. augusta Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē Latvijas Republikas veselības ministre

  View more
 • Vīrietis atgriežas

  0 2662

  Facebook kāds vīrietis vārdā Ainārs dalījies ar savu pieredzēto kaimiņvalstī. Viņš salīd

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV