Sievieti apsūdz par seksu ar skeletu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sievieti apsūdz par seksu ar skeletu!

0 comments

Kādai 37 gadus vecai zviedrietei oficiāli uzstādītas apsūdzības par nelaiķu miera traucēšanu kā vēsta laikraksts Göteborgs-Posten, sievietes dzīvoklī atrastas cilvēka skeleta atliekas, tostarp seši galvaskausi, viens mugurkauls un neskaitāmi kauli.

Sievieti-apsudz-par-1

Izmeklētāji uzstāj uz to, ka miroņu ķermeņa daļas apsūdzētā izmantojusi dažādiem seksuāliem mērķiem – pēc viņu vārdiem, nekrofilijas fakta pierādījumu ir vairāk nekā pietiekami.

Sievieti-apsudz-par-2

Prokuratūras pārstāvji pastāstījuši, ka dzīvokļa kratīšanā tika atrasti arī kompaktdiski ar nosauktiem “Mana nekrofilija” un “Mana pirmā pieredze”, kas tagad pievienoti lietiskajiem pierādījumiem.

Sievieti-apsudz-par-3

Tāpat īpašā slēpnī policisti atraduši fotogrāfijas no morgiem, aukstos ieročus un maisus līķu transportēšanai. Atrasti arī piekļūšanas kodi vienai no zviedru provinces slimnīcām.

Sievieti-apsudz-par-4

Vienā no fotogrāfijām redzams, kā sieviete laiza galvaskausu, Göteborgs-Posten citē prokurores Kristīnas Ērenborgas-Stafasas vārdus. Tiesa, policijai nav nekādu pierādījumu, ka sieviete līķus no kapiem būtu rakusi savām rokām.

Sievieti-apsudz-par-5

Arestētā sieviete atzinusies, ka skeletu daļas glabājusi mājās, taču viņa noliedz, ka ar tām būtu darījusi ko pretlikumīgu. Viņa stāstīja, ka vākusi kaulus aiz intereses pret vēsturi un arheoloģiju,komentējusi prokurore.

Sievieti-apsudz-par-6

Tiesu medicīnas eksperti secinājuši, ka sieviete ir pieskaitāma, bet par šāda veida likumpārkāpumu Zviedrijā draud cietumsods līdz diviem gadiem.

 • Latviju šodien

  0 2217

  Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja ziņa... No šīs pasaules prom ir devies bijuš

  View more
 • Vecrīgā policija

  0 81182

  Pašvaldības policijai patrulējot Vecrīgas ielās, neilgi pēc pulksten 11:00 atklājās kāds ļ

  View more
 • Ķīnā ir

  0 5316

  Saskaņā ar globālo pētījumu, ko vakar vakarā publicējis Amerikāņu zinātniski akadēmiskais

  View more
 • Šodien Latvijā

  0 1528

  Latvijas centrālajos rajonos jau naktī izcēlās ekstremālas lietavas, ziņojusi Latvijas Vides,

  View more
 • Toms Bricis

  0 11430

  Toms Bricis nācis klajā ar nopietnu paziņojumu par gaidāmo laiku un tas ir jāņem vērā pilnī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV