Šie Puiši Atrada Pamestu Cietumu. Tas, Ko Viņi Atklāja Tā Iekšpusē Ir Vienkārši Vājprātīgi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šie Puiši Atrada Pamestu Cietumu. Tas, Ko Viņi Atklāja Tā Iekšpusē Ir Vienkārši Vājprātīgi!

0 comments

Vai esat kādreiz redzējuši pamestu ēku un kļuvusi, vienkārši, apsēsti ar ziņkāri? Tas nav nekas neparasts. Ja jums piemīt pat nedaudz ziņkārības, jūsu prāts sāks veidot dažādas lietas ko jūs varētu tur atrast, kas varētu notikt. Daži cilvēki šīs sajūtas mīl tik ļoti, ka savu brīvo laiku velta šādu, pamestu ēku izpētei.Citi, pat ir izveidojuši karjeras, atklājot, ko šādas vietas sevī slēpj. Ir youtube kanāli kur cilvēki šo ir izveidojuši par ko lielāku kā vienkāršu hobiju. Vienkārša, šādu video skatīšanās var sniegt nelielu pacilātības un azarta sajūtu.

Jūs nekad nezināt ko šie cilvēki atradīs, ticiet man, ir daži, patiešām, neatkārtojami atklājumi. Tieši tas padara šo video tik aizraujošu un mazliet šausminošu. Youtube lietotājs Adamthewoo ir vīrs, kurš mīl pamestas ēkas.

Viņš nolēma apvienot spēkus ar citu youtube lietotāju The Carpetbagger un izpētīt kādu vietu tuksneša vidū. Tas ko viņi atklāja liks tirpām skriet pa jūsu muguru un liks uzdod daudzus jautājumus. Daži no tiem arī tiks atbildēti.

1

Šis ir plašs skats uz šo pamesto ēku kompleksu, ko šie pētnieki atklāja. Tas nav ļoti liels, bet mazā teritorijā glabā ļoti daudz. Tas izskatās ka ir bijis pamests jau diezgan sen. Raķešveidīgais priekšmets uz torņa ir ļoti dīvains.

2

Nedaudz pastaigājot pa teritoriju, viņi ielūkojās vienā no ēkām un atklāja ko diezgan briesmīgu. Tas bija paštaisīts elektriskais krēsls! Video noskaņa krasi izmainījās pēc šī atklājuma. Tas pārgāja no parastas izpētes uz “ vai mēs tiešām vēlamies šeit atrasties”.

3

Krēslam bija saites piestiprinātas pie koka karkasa. Šeit, noteikti, tika piesprādzēti cilvēki. Ja ieskatās var redzēt detaļu, ko liek uz galvas. Izskatās, ka to izmantoja, lai dotu elektrisko šoku. Šī vieta izstaro sērijveida slepkavas midzeņa sajūtas. Vairums cilvēku mestos bēgt no šādas vietas.

4

Šī ir elektronikas plate, kas savienota ar galvā liekamo detaļu. Šobrīd, tā ir salauzta, bet kādreiz to varēja izmantot, lai sūtītu elektrisko šoku uz galvas detaļu, izraisot ļoti sāpīgu strāvas triecienu, nelaimīgajam, upurim. Slepena, valdības spīdzināšanas vieta nāk prātā to redzot. Bet, viņi būtu izvēlējušies drošāku vietu un būtu labāks aprīkojums.

5

Šo kontroles paneli atrada pie mājas ar krēslu. Video pret to attiecas kā pret citplanētiešu, tas gan šķiet nedaudz pārspīlēti. Tas izskatās cilvēku radīts un sīkāk izpētot būtu skaidrs ko tas ir darījis. Iespējams, tas tika izmantots, lai kontrolētu novērošanas sistēmas kompleksā, ja to kādreiz kāds, vispār, izmantoja.

6

Viņi vel pastaigāja un atrada vel vienuēku ko varētu izpētīt. Tā gan bija jau pussagruvusi un izskatījās, ka jebkurā brīdī var sabrukt pavisam.

7

Šajā ēkā bija izmētātas ģimenes fotogrāfijas. Tas atbalsta pieņēmumu, ka, kādreiz, šeit uzturējās cilvēki. Bet rodas jautājums….. kas ar viņiem notika?

8

Video uzņemšanas gaitā viņi pamanīja baltas, dūmu svītras debesīs. Viņi pieņēma, ka tur tiek palaistas raķetes. Bet kas to dara?

9

Dīvaini, ka pamestā tuksneša cirtumā ir kāds objekts, kas ļoti atgādina raķeti. Vai varētu būt kāda saistība starp tām raķetēm tālumā un šo?

Apskatiet visu video ar šo pamesto cietumu:

 • Vīrs viņu

  0 9

  Jau kopš 2015. gada decembra šī stāsta glavenajai varonei - Alisei bija regulāri ķīmijterapij

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2043

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3919

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1098

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1290

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV