Šī Precētā Sieviete Bija Satriekta, Atrodot Šo Zīmīti Uz Savas Mašīnas Vējstikla - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šī Precētā Sieviete Bija Satriekta, Atrodot Šo Zīmīti Uz Savas Mašīnas Vējstikla

0 comments

Brené Brauna ir iespaidīga dāma! Viņa ir trīs grāmatu autore, kas nominēta #1 New York Times bestselleriem, kā arī ir valsts valodas un pētniecības profesore Hjūstonas universitātē. Interesanti, ka viņa atrod laiku arī papildus mācībām, rakstīšanai un dažādām pētniecībām. Viņa ļoti daudz laika pavada lasot lekcijas un veicot pētījumus par neaizsargātību, drosmi, dzīves jauniem izmēģinājumiem un kaunu. Lieki teikt, ka viņa ir ļoti aizņemta, bet ļoti gudra sieviete, pat pārāk gudra!

1

Vienu dienu iznākot no ierastās sporta zāles, lai dotos uz mājām, viņa uz savas mašīnas vējstikla pamanīja salveti. Paņemdama to rokā, atklājās, ka tā ir koķetīga zīmīte, ko atstājis kāds vīrietis.

2

Piezīme lasīt:
“Tu esi ļoti gudrs. Es dodos 2-pastiprināšanu šovakar, ja jūs vēlētos pievienoties man. Piezvani man.”

Salvetes apakšā parādās uzraksts : “Piezvani man, un slepenā pielūdzēja numurs.”

Sākumā viņa bija pilnīgi pārsteigta. Kurš gan varēja atstāt tik nekaunīgu vēstuli? Galu galā, viņa bija laimīgi precējusies sieviete ar diviem bērniem.

3

Bet, kad viņa sīkāk sāka pētīt konkrēto rokrakstu un tālruņa numuru, viņa pēc brīža jau saprata, ka tas nebija nekāds pielūdzējs, bet gan viņa paša vīrs, ar kuru kopā viņa jau ir 22 gadus, diezgan interesants mēģinājums no vīra puses vai ne ?

4

Lai gan Brené zināja sava vīra numuru, viņa pirmajā brīdī nemaz neaizdomājās, tik tālu, lai varētu iedomāties, ka tas varētu būt viņas vīrs. Un papildu vīra neveiksmīgais mēģinājums atdarināt citādāku rokrakstu.

Brené vienkārši atdzīvojās šajā momentā, tas viņai nozīmēja ļoti daudz.

Skaistākā daļa Brené stāstā, ir tā, kas mums atgādina, cik spēcīgas var būt mazas lietas. Tie ir šie mazie mirkļi, kas raisa un liek atcerēties par attiecību prieku un laimi, tās ir mazas un spontānas darbības, kas vienkārši parāda un apliecina mīlestību pret otru cilvēku. Nav pat vajadzīgi ziedi, vai dārgas lietas, pietiek ar smaidu, labiem vārdiem īstajā brīdī vai vienkāršo mazu zīmīti, kas liks pārsteigt.

Tas ir tik tiešām pārsteidzoši! It īpaši atrast un panākt veidu, kā pateikt “Hei! – Es tevi mīlu.” Tādi apliecinājumi nenāk tikai no precētiem ļaudīm, bet gan jebkurās attiecībās, kurās katrs apzinās otra cilvēka patieso vērtību, novērtējiet citus. 🙂

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32744

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44719

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13530

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37415

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4624

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV