Šī Pilsēta Tika Būvēta Priekš Ļoti Turīgiem Cilvēkiem, Taču Notika, Kas Negaidīts - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šī Pilsēta Tika Būvēta Priekš Ļoti Turīgiem Cilvēkiem, Taču Notika, Kas Negaidīts

0 comments

Šai bija jābūt vienai no grandiozākām pilsētām pasaulē, taču notika, kas negaidīts!

Kad kāds piemin Ķīnu , Jums noteikti prātā ienāk doma, par plaši augošu ekonomiku un tonnu cilvēku, kas dzīvo šajā valstī, pilnas ielas ar cilvēkiem, galu galā šeit dzīvo 1,3 miljardu cilvēku. Tas šo vietu padara vēl neparastāku.

Taču šeit atrodas pilsēta, kura saucās – Begai, vietējie šo pilsētu sauc par : “Mirušo Pilsētu”

Šī vieta pilnībā ir pamesta, tā tika celta, lai parūpētos par turīgajiem cilvēkiem, kas dzīvotu šajā vietā, taču notika kaut kas tāds, kas to visu apstādināja. Liela daļa īpašumu maksāja aptuveni 500’000 $

1

Lūk ieskats no dažām apbrīnojamajām ēkām, kas tika piedāvātas Begai pilsētā. Visas šīs ēkas bija iegādājušies investori pirms sešiem gadiem, un joprojām šīs ēkas ir pilnīgi brīvas.

2

Pilsētas centrs tika izbūvēts tā, lai iedzīvotāji varētu strādāt šajā pašā pilsētā, neizbraucot no tās ārā, iedomājaties cik fantastiski tas ir ?

3

Lielākā daļa investoru, kas iegādājās šos īpašumus cerēja, ka īpašuma pieaugs, lai to ieguldījums atmaksātos ilgtermiņā.

4

Ķīnas pilsoņi nevar ieguldīt savu naudas ārzemēs, tāpēc ļoti daudzi iegulda nekustamajos īpašumos, kā drošības variants savai bagātībai. Tas nav nekas neparasts, jo šeit ir ļoti daudz vietas, kur tiek būvēti debesskrāpji, iepirkšanās centri, lielceļi un parki, bet nav cilvēku, kas tur dzīvotu.

Iemesls ir pavisam vienkāršs – Vietas, kur tiek celti šie īpašumi ir pārāk tālu no plaukstošās tautsaimniecības un attīstīto zonu vietām padarot šīs vietas par neizdevīgām.

5

Daži no cilvēkiem, kas investējuši šajos īpašumos ir darba ņēmēji, kuriem vispārīgi nav daudz naudas. Šie cilvēki bija glabājuši nauda no trijām paaudzēm, lai varētu iegādāties šos īpašumus, taču viņiem nav iespējas pārvietoties uz saviem darba reģioniem, un arī nav neviena, kas pirktu šos īpašumus.

6

Galvenokārt tas ir tāpēc, ka šie īpašumi ir sēdējuši neapdzīvoti pēdējos sešus gadus. Vienozīmīgi ir skaidrs, ka šīm mājām atkal būs nepieciešamas apkopes, jo daudzas no tām jau brūk kopā, rezultātā tas viss sanāk ļoti dārgi. Daži cilvēki uzskata, ka šīs villas ir brīvas jo tajās neviens nedzīvo, taču citi ir teikuši, ka šī modernizācija Ķīnā ir “vislielākā urbanizācija” pasaulē, jo kāds jebkad ir redzējis. Šie paši cilvēki uzskata, ka neapbūvētās teritorijas kļūst par plaukstošām lielpilsētas pilsētām, kur lielākajā daļā, iznākums ir tieši tāds pats.

7

Šajā pilsētā pilnībā ir izbūvēta infrastruktūra, bet kā redzams neviens cilvēks neatrodas uz šīm ielām.

8

Piemājas upītes un baseini bija pats dārgākais šajos īpašumos, dažas no tām tika iegādātas, taču īpašnieki nespēj atļauties tur dzīvot, jo summas ir pietiekoši lielas, kuras jāmaksā par uzturēšanu, viņi visi cer, ka atradīsies pircējs, kas pārpirks īpašumus.

9

Kaut arī daļa investoru ir atpelnījuši ieguldīto naudu, to noteikti nevar attiecināt uz Ķīnas civiliedzīvotājiem. Ķīnas nozares būvniecības nozare nodarbina simtiem tūkstošu strādnieku, bet tajā pašā laikā daudzi cilvēki ir spiesti pamest savas mājas un savu zemi, lai šo vietu padarītu par jaunu pilsētu, taču pats muļķīgākais ir tas, ka šajās ēkās neviens nedzīvo, vai spējat iedomāties?

Viens vietējais teica : “Tas ir neprāts – cilvēkus izdzen no viņa zemes, uzceļ ēkas, bet tās stāv tukšas!”

Grūti iedomāties, valstī kurā dzīvo 1,3 miljardu iedzīvotāju, bet šādas pilsētas paliek tukšas un nepadzīvotas?
Šajās vietās, varētu izmitināt tūkstošiem cilvēku, taču bizness paliek bizness.

 • Visus Latvijas

  0 244

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6875

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2985

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3266

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2984

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV