Šai Mātei Drīzumā Bija Jādzemdē Savs Mazulītis, Bet Viņa Nāvīgi Saslima, Stāsts, Kas Liks Nobirdināt Asaras - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šai Mātei Drīzumā Bija Jādzemdē Savs Mazulītis, Bet Viņa Nāvīgi Saslima, Stāsts, Kas Liks Nobirdināt Asaras

0 comments

Mendija bija 8 grūtniecības mēnesī, kad viņa sāka ciest no ilgstošām galvassāpēm, kas viņu ļoti smagi ietekmēja, jo drīzumā tas ietekmēja viņas runu, viņa nevarēja izrunāt vārdus.

Drīz vien Mendija nonāca  Veselības un sirds asociācijas biedrībā, jo viņai 28. gadu vecumā bija insults, kas liekas prātam neatverami, taču ārsti to visu skaidroja, kas tas ir  “hemorāģiskais” insults. Medicīniskajai komandai bija nepieciešams rīkoties ļoti ātri, ne tikai lai saglabātu Mendijas dzīvību, bet arī viņas nedzimušajam bērnam. Lai sniegtu vislielāko iespēju izdzīvot viņas dēlam, Mendiju nācās pārvietot uz ārkārtas sadaļu, kur māte bija gatava mirt, lai tikai dzīvotu viņas mazulis.

Viņa ticēja sev un nepadevās!

Ārstiem izdevās izcīnīt uzvaru pār mazuļa dzīvību un tas piedzima veselīgs, kā teica ārsti. Taču pēc smagajām dzemdībām Mendija tika nogādāta uz smadzeņu skenēšanas istabu, kur ārsti saņēma šokējošus rezultātus. Mendijai vienā no smadzeņu asinsvadiem bija izveidojies milzīgs sačokurojies stumbrs, taču tas bija kaut kas smagās par trombu, ārsti ar bēdīgām sejām noraudzījās uz Mendiju, jo viņi zināja, ka visticamāk savu jaundzimušo meitiņu vairs neredzēs, jo stumbrs varēja plīst jebkurā brīdī…

Tas kas notika tālāk, lika atplest žokli pašiem ārstiem…

1

Ārsti nepadevās un rīkojās par spīti bažām, ka visticamāk sieviete mirs. Sieviete apzinājās risku, taču viņai nekas cits neatlika kā uzticēties ārstiem, jo asinsvadam plīstot smadzenēs, var rasties ļoti smagas sekas, kā rezultātā cilvēks var nomirt. f1-600x336

Tā, kā Mendijai asins spiediens strauji cēlās, ārsti domāja, ka sekas būs neatgriezeniskas, taču sievietei tromba stumbrs noturējās savā vietā, ārsti nekavējoties rīkojās un veica operāciju, kuras rezultātā tika panākts, ka nerva trombs tika daļēji izskalots ar speciāliem līdzekļiem, šī procedūra bija ļoti bīstama, jo sieviete varēja nomirt arī ārstu kļūdu dēļ, tomēr viss noritēja veiksmīgi un ārstiem izdevās normalizēt sievietes kritisko stāvokli.

Screen-Shot-2015-12-21-at-101-600x797

Sieviete sāka atlabt un ārsti paziņoja priecīgo vēsti sievietei, Mendija bija pilna ar prieku, jo saprata, ka varēs pavadīt savu dzīvi audzinot savu mazo dēliņu.

1125689_268151524361313-600x801Mandy un viņas mazulis tagad ir laimīgi un veselīgi. Nesen Mandy medicīniskā komanda zviedru un rožu medicīnas centros pārsteidza viņu un viņas ģimeni ar asaru-saraustītas atkalapvienošanās. Kopā viņi ne tikai svinēja brīvdienu sezonu, bet arī viņu triumfējošs uzvaru.

Tagad jau Mendija ir pilnībā izveseļojusies un abi kopā ar savu bērniņu ir laimīgi un veselīgi. Pavisam nesen medicīniskā komanda, kas izglāba abu dzīvības ieradās Mendijas mājās, lai apskatīto veselīgo mazulīti un vēlreiz iepriecinātu Mendiju ar atkal satikšanos, ko pirms izrakstīšanās no slimnīca bija vēlējusies pati Mendija. Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 • Paziņota jaunākā

  0 13667

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 21154

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4400

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more
 • Ļoti sliktas

  0 14721

  Uz Latvijas ceļiem var palikt bez zobiem. bez auto riteņiem un pat bez pašas automašīnas! Atli

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 26183

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV