Šādu Villu Jūs Vēl Nekad Dzīvē Nebūsiet Redzējuši - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šādu Villu Jūs Vēl Nekad Dzīvē Nebūsiet Redzējuši

0 comments

Kāda būtu jūsu sapņu māja? Mana būtu koku ieskauta, okeāna tuvumā. Manai mājai būtu dabīgi un vienkārši elementi. Tā pat varētu atgādināt koka būdiņu, vai guļbūvi. Tai būtu arī modernie elementi, kas savienotos ar dabisko radot vienkāršu, bet modernu efektu.

Tā būtu plašāka kā var redzēt populārajos mazo mājiņu modeļos, bet ne pārspīlēti. Tā būtu aicinoša un pilna ar dabīgo gaismu.

Jūsu sapņu māja, protams, varētu būt pavisam atšķirīga no manas, esmu, gandrīz, pilnīgi drošs, ka par vienu lietu mēs būtu vienisprātis. No šīs mājas ir jāpaveras satriecošam skatam uz neatkārtojamu apkārtni. Divi dizaineri ir izveidojuši savu sapņu māju un tā ir diezgan unikāla.

Šī māja atgādina klints māju Austrālija, kas karājas uz klints virs okeāna.

1

Viņi izmantoja nestandarta celtniecības stilus un radīja māju kura atstāj spilgtu iespaidu. Viņu māja, pareizi, tika iesaukta par “Casa Brutale”. Šie grieķu arhitekti vēlējās uzcelt monumentu spēcīgajam betona celtniecības stilam, ko pazīst kā brutālismu. Brutālisms sevī ietver stipras, aukstas betona struktūras kuras izstaro spēku un varu.

Dizaineri vēlējas savienot savu darbu ar klinti. Nevis uz klints vai pie tās piestiprināt, bet ierakt pašā klintī. Tas dod dažus neatkārtojamus skatus un netraucētu ainavu.

2

Uz mājas ir peldbaseins vienā līmenī ar zemes virsmu. Šis peldbaseins ļauj izjust ko īpašu, īpaši ar bezgalības malu vērstu uz okeānu.

3

Peldbaseins ir, ne tikai, lielisks estētisks dekors, bet tas arī nodrošina izolāciju mājai. Jūs nevarat prasīt labāku izolāciju no sienām un grīdas, ja māja ir ierakta klintī. Māja ir ļoti energoefektīva.

4

Peldbaseins arī gādā par satriecošu māksliniecisko baudījumu un dabīgo gaismu. Interesanti, vai plūdu apdrošināšana šeit ir problēma?

5

Vienkāršais dizains ir vilinošs ļoti daudziem. Man patīk, ka “Casa Brutale” savā būtībā ir zem zemes. Braucot tai garām jūs nezinātu ka tā tur atrodas.

6

Skatoties no okeāna jūs redzētu ka tā ir iebūvēta klintī. Tas ir lieliski, ka tā neslēpj apkārtējo ainavu. Vai zemes erozija šeit tika ņemta vērā pie izveides?

7

Skati no mājas ir neatkārtojami. No sākuma varētu būt, diezgan, satraucoši, bet labāk kā māja Austrālijā kura karājas pie klints.

8

Gaismas spēles no peldbaseina virs galvas, noteikti, būtu tas, kas nekad neapniktu. Tā būtu interaktīvā māksla, kas visu laiku mainās.

9

Jums ir peldbaseins, kas nodrošina izolāciju un dabīgo gaismu pa visu māju. Jūsu māja ir noslēpta klintī un sniedz vienreizējus skatus, šāds mājas dizains ir kas tāds kam es varu piekrist.

Ja jums patīk brutālisma betona elementi tad šī māja būtu kā radīta jums. Unikālā struktūra, pagaidām, ir tikai koncepts , bet tā gūst lielu popularitāti un drīz varētu būt realitāte. Ainava ir neatkārtojama, lai arī ir nedaudz satraucoša. Es, droši vien, vairāk satrauktos par 40.000 galoniem ūdens virs manas galvas. Lai vai kā, man vislabāk patīk, ka šī māja liek mums domāt savādāk, ne tā kā parasti.

 • Beidzot Tiek

  0 2234

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9864

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2753

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV