RIMI Nāk klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

RIMI Nāk klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem

0 comments

Attiecībā uz Covid-19 izplatību Rimi mudināja veikalu apmeklētājus sekot jaunajiem valdības preventīvajiem pasākumiem. Papildus esošajiem apstākļiem, lai pasargātu sevi un citus, no 17. oktobra, apmeklējot Rimi veikalus, jums obligāti ir  jāvalkā maska.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku un klientu drošību un labsajūtu. Rimi atbalsta valdības ieviestās prasība par sejas masku lietošanu veikalos.  No 14. oktobra visos Rimi veikalos norit informatīvā kampaņas, kurā Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par jauniem noteikumiem, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 straujo izplatību. 

“No šodienas, jau netiek nodrošināta fiziska barjera, visi veikala darbinieki un pakalpojumu sniedzēji veikalos strādās maskās vai izmantos sejas maskas. Mēs aicinām no 14. oktobra ievērot jaunos nosacījumus, taču saprotam, ka dažiem cilvēkiem nepieciešami vairākas Dienas, lai sagatavotu jaunus drošības pasākumus.

Ja konstatēsim, ka mūsu klienti apzināti neievēroja jaunos noteikumus, mēs izlemsim nākamo soli, lai viņi joprojām varētu lietot maskas. Šī vīrusa izplatīšanās prasa īsu laiku, tāpēc masku nēsāšana ir uzlabojums Neaizstājams nosacījums sevis un citu cilvēku drošībai, ”skaidro Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte.

Veikala Rimi darbinieki var izmantot dažādus aizsarglīdzekļus – sejas maskas un atkārtoti lietojamas maskas, lai nodrošinātu darbiniekus ar nepieciešamajām vitamīnu devām, un pie kases ir ieviesta organiskā stikla barjera. Papildus rūpēm par darbinieku drošību, veikalā ir arī medicīniskie termometri, lai darbinieki varētu ātri pārbaudīt viņu veselību.

Pircēji tiek aicināti iepirkties arī Rimi e-veikalā. Preces varat iegādāties tajā pašā dienā tuvākajā Rimi Drive vai arī nosūtīt preces uz citu adresi ērtākā laikā. E-veikalā pasūtījumus var saņemt trīs veidos: piegāde uz mājām, pie t / c Ozols Rimi Drive, t / c Spice, t / c Aleja, t / c Rimi Pulkveža Brieža, vai Rimi Ozols veikalā “Saņemt” pirkumu saņemšanai, Rimi Spice un Rimi Aleja. Piegāde pieejama Rīgā, Jūrmalā, Jaunmarupē, Mārupē, Olainē, Ķekavā, Ikšķilē un Ādažos.

Turklāt telpu un grīdu tīrīšana un dezinfekcija biežāk tiek veikta veikalos, un darbinieki, kas strādā ražošanas un produktu sagatavošanas telpās, var izmantot vienreizējās lietošanas cimdus. Lai veikalā katru dienu uzturētu drošu vidi, veikalā katru rītu grozi un ratiņi ir jātīra un dienas laikā jādezinficē. Izmantojiet mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus, lai notīrītu iepirkumu grozu, ratiņu un kases aparātu virsmas. Tomēr, ja tie jebkādā gadījumā kļūst netīri, nekavējoties notīriet tos.

 • Inficējušies vēl

  0 3091

  SPKC ziņoja, ka pagājušajā diennaktī tika veiktas 4458 COVID-19 pārbaudes, reģistrēti 211 in

  View more
 • Situācija kļūst

  0 4547

  Patreizejā situācija ir kļuvusi vairāk nekā vienkārši bēdīga! Pagājušajā diennaktī Latv

  View more
 • Šodien sasaukta

  0 1297

  Valsts premjerministra birojs tika informēts, ka piektdienas pēcpusdienā notika īpaša valdības

  View more
 • Slimnīcās visā

  0 3849

  Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) jaunākajiem datiem, hospitalizēto pacientu skaits Latvi

  View more
 • Šodien Latviju

  0 11185

  17. oktobrī mūžībā aizgāja mākslinieks un interjera dizainers Nikolajs Drozdovskis (1939-2020

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV