Pirms Septiņiem Gadiem, Viņas Tēvs Kaut Ko Noslēpa Sienā. Šodien Viņa To Atrada. - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pirms Septiņiem Gadiem, Viņas Tēvs Kaut Ko Noslēpa Sienā. Šodien Viņa To Atrada.

0 comments

Būt par labu tēvu, ir kas, ko vēlas gandrīz katrs vīrietis ar bērnu. Būt tēvs ir viens no vissvarīgākajiem vīrieša darbiem. Tas nāk ar tik daudziem pienākumiem, ka var šķist, reizēm, pat pārāk daudz. Bet patiess smaids jūsu bērna sejā, noteikti, varētu būt lieliska atlīdzība par visu ieguldīto. Un, ja pieņemam, ka šī ir labākais ko varam saņemt no sava bērna, tad šis tētis no Anglijas ir pelnījis gada labākā tēva balvu.

Viņš izplānoja bagātību medības savai septiņus gadus vecajai meitai vēl pirms viņa bija dzimusi. Tā tiešām ir nākotnes plānošana. Beidzot pienāca diena, kad viņai bija jāatrod norādes un jāatklāj paslēptie dārgumi. Apskatiet šo septiņgadīgo dārgumu mednieci un ciešās attiecības starp meitu un tēvu.

1

Pirms meitas dzimšanas, viņas vecāki uzlika viltus sienu viņas istabā, nokrāsoja to un nekad nebilda ne vārda par to. Kad viņai palika septiņi gadi, viņa velējas kabatas naudu, tāpēc viņas tēvs sūtīja viņu iztīrīt koka kasti pie loga. Viņa pat nenojauta, ka tūliņ sāksies viņas mūža lieliskākais piedzīvojums…. . varbūt ne gluži tik liels, bet priekš septiņgadīga bērna noteikti satriecošs.

2

Kad visas mantas bija izņemtas no kastes, viņa atrada vecu dārgumu karti kastes apakšā. Viņa ar tēti to atšifrēja un atklāja, ka kaut kur viņu mājā ir slepena istaba ar pirātu dārgumiem.

3

Viņi kopā devās to meklēt. Sekojot kartei, viņi nonāca kāpņu augšā un saprata, ka slepenās durvis uz šo istabu ir pašas meitas istabā.

4

Meita, acīmredzot, ir ļoti gudra, jo viņa jau bija atklājusi, ka viena sienas daļa liekas citāda, it kā aiz tās būtu tukšums.

5

Tētis atnesa savu uzticamo zāģi un izgrieza nelielu caurumu sienā, kur viņa meita domāja, ka slepenā istaba varētu būt. Mamma un vecmāmiņa sēdēja kopā ar viņu un dokumentēja notiekošo.

6

Lūk kur tā ir. Lai kas arī šo karti bija atstājis, bija pacenties dārgumus labi noslēpt. Cerams, ka tas būs tā vērts.

7

Lūk kur tā ir. Lai kas arī šo karti bija atstājis, bija pacenties dārgumus labi noslēpt. Cerams, ka tas būs tā vērts.

8

Istabā atradās maza dārgumu lādīte. Leģenda, ka šajā mājā ir dzīvojuši pirāti, laikam būs patiesa.

9

Viņa saņēma ļoti jauku atlīdzību par šo ,sen pazudušo, pirātu dārgumu atrašanu. Paskatieties uz to visu! Bet patiesas laimes un prieka izteiksme uz meitas sejas, noteikti, bija vislieliskākā atlīdzība viņas vecākiem.

10

Viņa rūpīgi apskatīja un parādīja katru atrasto dārgumu.

Diezgan jauks piedzīvojums, jūs tā neteiktu? Šis noteikti ir kas tāds, ko šī meitenīte vienmēr atcerēsies.

Ko es teicu? Šis vīrs ir pelnījis gada labākā tēta balvu. Nepiekrītat? Diezgan sīka plānošana vēl pirms meitas dzimšanas. Kad viņa paaugsies, viņa noteikti sapratīs, ka tie bija vecāki nevis pirāti, kas atstāja šos dārgumus. Tas to, noteikti, padarīs vēl īpašāku, saprotot, ka vecāki tā nopūlējās un tik ilgi to plānoja, lai tikai redzētu viņas smaidu. Tā ir patiesa vecāku mīlestība.

 • Aprīlis ir

  0 3029

  Pirmajā aprīlī slimību profilakses un kontroles centrs SPKC trešdienas rītā paziņoja, ka aiz

  View more
 • Jau nākamnedēl

  0 1361

  Tā kā Covid-19 uzliesmojums varētu turpināties nākamā mēneša laikā, valdība lems nākamned

  View more
 • Slimi cilvēki

  0 1487

  Cilvēki, kuri ir saslimuši ar klepu un iesnām joprojām turpina iet uz darbu, veikaliem un aptiek

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 5320

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Agrā pirmdienas

  0 3340

  Agrā pirmdienas rītā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņoja, ka iepriekšēj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV