PILNĪGS MURGS! Mucenieku Bēgļiem Nepatīk, Ka Valsts Pilnībā Neapmaksā Viņu Izdevumus Un Taisa Skandālus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

PILNĪGS MURGS! Mucenieku Bēgļiem Nepatīk, Ka Valsts Pilnībā Neapmaksā Viņu Izdevumus Un Taisa Skandālus

0 comments

Kas sekos tālāk? Varbūt bēgļi vēl pieprasīs, lai tiem ceļ savas mājas, lai tie nejustos aizskarti no apkārtējiem ?

Latvijā ieradušies desmitiem bēgļu (pēc oficiālās informācijas), bet kā mēs varam redzēt uz ielām, tad mūsu acīm paveras diezgan cits skats, vai tie ir iebraucēji, tūristi vai varbūt tie paši bēgļi, par kuriem mums neko nestāsta ?
Tomēr pats svarīgākas jautājums : “Kāpēc ierēdņi vairāk kā gadu rakstīja plānu bēgļu uzņemšanai, kurš nu jau ir nepilnīgs?” Pie tam kāpēc patvēruma meklētājiem ir atvēlēti miljoni, bet priekš mums nekāda nauda nav un nemaz nebūs

559546_640x420

Galvenais skaidrojums no politiķiem un citām valsts institūcijām ir – “Sīrijā notiek aktīva karadarbība, tas daudziem iedzīvotājiem licis pamest savas mājas un meklēt labākus dzīves meklējums.” Pašā sākumā bēgļi esot vesti uz Sīrijas kaimiņzemēm, Jordāniju, Ēģipti, Libānu, kā arī uz Turciju, taču ar to nav bijis gana.

739af55b73ce3038ed-46265917

Lai palīdzētu bēgļiem, kas ieradušies Latvijā, ir nepieciešams palīdzēt ar to integrāciju mūsu sabiedrībā. No pašvaldību puses bija paredzēts, ka bēgļiem tiks piešķirti mentori jeb apmaksāti palīgi, taču šis izsludinātais konkurss izgāzās kā veca sēta, jo neviens beigu beigās arī nepieteicās.

begli-2_1438009894441

Vienam no uzņemtajiem bēgļiem, – Irākiem Tarikam ir nepieciešama vairāku zobu pārbaude un labošana, taču viņiem šāds pakalpojums nav iekļauts un paredzēts. Valsts atmaksā 40 euro zobu izraušanai, taču labošanai nauda netiek dota. “Zobu raušana nav vienīgais risinājums, un es šeit neesmu vienīgas, kas problēma ar zobiem”, stāsta bēglis.

Jāpiebilst, ka no vienas puses Tarikam ir taisnība, taču no otras puses – viņš var iet un strādāt dažādus darbus ar saviem draugu bēgļiem, par ko viņš saņemtu naudiņu, un tālāk pats aiziet nokārtot problēmas, kas saistītas ar viņu zobu problēmām.

Ka-begli-siro-pa-furem-1

Jāpiebilst, ka imigrantiem Muceniekos likums paredz iziet obligāto veselības pārbaudi un 2016. gadā ir atvēlēti 45’000 Eiro, taču noskaidrojot patiesos aspektus, nekādas pārbaudes nav bijušas. Vai varbūt šoreiz bēgļiem ir taisnība?

 • Čeku Dedzināšanas

  0 673

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more
 • Latvijas Ministru

  0 1873

  Premjerministrs Krišjaninis Kariņš (JV) pēc īpašās valdības ceturtdienas sanāksmes žurnāl

  View more
 • Viņķele negaidīti

  0 3296

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2794

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1831

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV