Pēc Šī Raksta Izlasīšanas - Jūs Vairs Nekad Dzīvē Uz Tualeti Neņemsiet Līdzi Viedtālruni. Iemesls Liks Aizdomāties! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pēc Šī Raksta Izlasīšanas – Jūs Vairs Nekad Dzīvē Uz Tualeti Neņemsiet Līdzi Viedtālruni. Iemesls Liks Aizdomāties!

0 comments

Pats bīstamākais moments sākas tad, ja esat jau noslaucījuši savas vajadzības. Šis vairāk attiecas uz sieviešu kārtas pārstāvēm. Ja pēc vajadzību noslaucīšanas Jūs momentā pieskarieties savam telefonam – Jūs izdarāt pavisam lielu kļūdu. Jo pēc tam, kad būsiet nomazgājuši rokas, izrādīsies, ka tas bija velti tērēts laiks, tāpēc, ka atkal pēc roku mazgāšanas pieskarsieties telefonam, uz kura atrodas visas baktērijas, kuras bija pēc Jūsu dabisko vajadzību slaucīšanās. Vai sākat saprast cik patiesībā tas ir bīstami?

21152

Šīs visas darbības ir izpētījuši gan ārsti, gan higiēnas speciālisti. Jūs varat mazgāt rokas cik Jūs gribat, bet ja atkal pieskarieties savam telefonam, kuru esat spaidījuši dabisko vajadzību nokārtošanās laikā un kur nu vēl sliktāk – paņēmuši to rokā, tieši pēc slaucīšanās, tad Jums vairs nekāda roka mazgāšana nepalīdzēs, jo visas baktērijas uz telefona Jūs jau gaida. Tas var būt pamats nopietnu slimību saslimšanai. Taču ko darīt un kā rīkoties, lai šādas situācijas nenotiktu?

Viena no bīstamākajām slimībām, ko Jūs var iegūt staigājot uz tualeti līdzi ar telefonu ir salmonella, taču uz telefona atrodas tūkstošiem mikrobu un baktēriju, kas var ierosināt daudzu citu slimību saslimšanu, pie tam jāpiebilst, ka baktērijas slaukoties un nolaižot ūdeni nenokļūst tikai uz rokām, bet arī uz citām ķermeņa daļām, tieši šī iemesla dēļ nolaižot ūdeni, būtu ieteicams nolaist poda vāku.  Tomēr, kā pasargāt sevi no šīs problēmas. kura saistīta ar viedtālruni?

Higiēnas speciāliste iesaka uz tualeti doties bez liekiem priekšmetiem, tai skaitā telefonu, jo baktērijas nolaižot ūdeni nonāk ne tikai uz tuvākajiem priekšmetiem, bet arī uz tiem, kas atrodas visā tualetē. Tai skaitā uz Jūsu zobu birstēm, ziepēm, švamēm un citiem priekšmetiem, ko Jūs lietojat ikdienā. Atcerieties, ka telefons ir baktēriju “zeme,” jo tas ir silts un vienmēr ir saskarsmē ar tūkstošiem baktēriju. Tieši šī iemesla dēļ – ja nevēlaties saslimt ar nopietnām slimībām, izvairieties no telefonu un lieku priekšmetu nešanas uz tualeti, jo sekas var būt tik tiešām nepatīkamas.

Lapas: 1 2

 • Tuvākajās dienās

  0 501

  Sestdien pirmajā dienas pusē daudz vēsāks gaiss ienāks tieši no Ziemeļu puses un gaisa temper

  View more
 • Liela daļa

  0 6367

  Par pārkāpto sodu, kas reāli tiks fiksēts ar visiem tehniskajiem līdzekļiem - Tas uzliek sodu

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 22979

  Viņš turpināja stāstīt : "Ja iepriekš pirms laika Anastasija izjuta neizturamas galvassāpes u

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23514

  Pašlaik sinoptiķi skaidri izsakās par to, ka nākamnedēļ Krievijas teritorijā pastiprināsies

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4986

  Pašlaik zināms, ka jaunais apzīmējums varētu tikt izvietots uz pilnīgi visiem Latvijas autoce

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV