Pēc Šī Raksta Izlasīšanas - Jūs Vairs Nekad Dzīvē Uz Tualeti Neņemsiet Līdzi Viedtālruni. Iemesls Liks Aizdomāties! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pēc Šī Raksta Izlasīšanas – Jūs Vairs Nekad Dzīvē Uz Tualeti Neņemsiet Līdzi Viedtālruni. Iemesls Liks Aizdomāties!

0 comments

Pats bīstamākais moments sākas tad, ja esat jau noslaucījuši savas vajadzības. Šis vairāk attiecas uz sieviešu kārtas pārstāvēm. Ja pēc vajadzību noslaucīšanas Jūs momentā pieskarieties savam telefonam – Jūs izdarāt pavisam lielu kļūdu. Jo pēc tam, kad būsiet nomazgājuši rokas, izrādīsies, ka tas bija velti tērēts laiks, tāpēc, ka atkal pēc roku mazgāšanas pieskarsieties telefonam, uz kura atrodas visas baktērijas, kuras bija pēc Jūsu dabisko vajadzību slaucīšanās. Vai sākat saprast cik patiesībā tas ir bīstami?

21152

Šīs visas darbības ir izpētījuši gan ārsti, gan higiēnas speciālisti. Jūs varat mazgāt rokas cik Jūs gribat, bet ja atkal pieskarieties savam telefonam, kuru esat spaidījuši dabisko vajadzību nokārtošanās laikā un kur nu vēl sliktāk – paņēmuši to rokā, tieši pēc slaucīšanās, tad Jums vairs nekāda roka mazgāšana nepalīdzēs, jo visas baktērijas uz telefona Jūs jau gaida. Tas var būt pamats nopietnu slimību saslimšanai. Taču ko darīt un kā rīkoties, lai šādas situācijas nenotiktu?

Viena no bīstamākajām slimībām, ko Jūs var iegūt staigājot uz tualeti līdzi ar telefonu ir salmonella, taču uz telefona atrodas tūkstošiem mikrobu un baktēriju, kas var ierosināt daudzu citu slimību saslimšanu, pie tam jāpiebilst, ka baktērijas slaukoties un nolaižot ūdeni nenokļūst tikai uz rokām, bet arī uz citām ķermeņa daļām, tieši šī iemesla dēļ nolaižot ūdeni, būtu ieteicams nolaist poda vāku.  Tomēr, kā pasargāt sevi no šīs problēmas. kura saistīta ar viedtālruni?

Higiēnas speciāliste iesaka uz tualeti doties bez liekiem priekšmetiem, tai skaitā telefonu, jo baktērijas nolaižot ūdeni nonāk ne tikai uz tuvākajiem priekšmetiem, bet arī uz tiem, kas atrodas visā tualetē. Tai skaitā uz Jūsu zobu birstēm, ziepēm, švamēm un citiem priekšmetiem, ko Jūs lietojat ikdienā. Atcerieties, ka telefons ir baktēriju “zeme,” jo tas ir silts un vienmēr ir saskarsmē ar tūkstošiem baktēriju. Tieši šī iemesla dēļ – ja nevēlaties saslimt ar nopietnām slimībām, izvairieties no telefonu un lieku priekšmetu nešanas uz tualeti, jo sekas var būt tik tiešām nepatīkamas.

Lapas: 1 2

 • Ukraina ieviesīs

  0 1158

  Ukrinform ziņo, ka pašreizējais Kriminālkodeksa formulējums nosaka sodu par personas grupveida

  View more
 • Cilvēki ir

  0 489

  “Saskaņa” pagaidām nav parakstījusi koalīcijas līgumu ar GKR, taču, ja viņi to izdarīs,

  View more
 • Ļoti traģiski

  0 7981

  Viņš ar motociklu devās uz nakts maiņu darbā, kas atradās 15 kilometru attālumā no mājām.

  View more
 • Viņķele ir

  0 6640

  Plašāku komentāru pauda Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Va

  View more
 • Vīrietis atgriežas

  0 2663

  Ar dīzeļdzinēju-18 eur. Reizi divos gados.UN VISS! Leitis par “ceļā nodokļi” noturēja mak

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV