Pēc Daudziem Solāriju Apmeklēšanas Gadiem, Viņas Pirmsnāves Vēlēšanās Bija Glābt Citus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pēc Daudziem Solāriju Apmeklēšanas Gadiem, Viņas Pirmsnāves Vēlēšanās Bija Glābt Citus

0 comments

Solāriju bīstamība

Bībele mums māca nepakļauties šai pasaulei, tam ir labs iemesls. Iedomība un seklums, šajā pasaulē ir ļoti plaši izplatīts. Bet sniegšanās pēc skaistuma paraugiem var novest uz ļoti bīstama ceļa. Vienai sievietei tas izmaksāja ļoti dārgi. Otrai tas maksāja dzīvību. Abas sievietes ir dalījušās savos stāstot, cerot, šādi glābt citus.

1

Attēlos – Džūdija Clouda (pa kreisi) un Ešlija Trenere (pa labi)

Ešlija trenere bija draudzīga, mīļa dabiski skaista, jauna sieviete. Tomēr, tāpat kā tik daudzas citas, pasaules spiediens līdzināties vispārpieņemtajām skaistuma normām, lika viņai sajusties mazvērtīgai, īpaši par savu bālo ādu. Tāpēc, skolas laikā, viņa sāka apmeklēt solāriju.

Kopš tā laika viņas ceļojumi uz solāriju kļuva par atkarību un kļuva biežāki un biežāki. Šādi uzturot iesauļotu ādas krāsu visu gadu lietainajā Vašingtonas štatā kurā viņa dzīvoja. Tas kļuva tik nopietni, ka Ešlijas māte lūdzās meitu pārstāt, bet viņa atteicās.

2

Attēlā – Ešlija ar māti.

Piecpadsmit gadus Ešlija apmeklēja solāriju vairākas reizes nedēļā, nežēlojot naudu, lai sasniegtu, viņasprāt, skaistuma iemiesojumu. Viņa darbojās ar domu, ka ir neiznīcināma, ka viņa nekad nesaslimtu ar ādas vēzi. Viņa nesatraucās arī tad, kad parādījās, pirmie, labdabīgie izaugumi. Viņa tos izoperēja un turpināja sauļoties.

Kad izaugums atgriezās, viņa turpināja to ignorēt līdz sāpes vairs neļāva to darīt. 33 gadu vecumā Ešlijai diagnosticēja melanomu.

Ešlija izgāja vairākas, mokošas vēža ārstniecības un tās darbojās ….kādu laiku.

3

Bet vēzis turpināja atgriezties un Ešlija turpināja ar vienu mokošu ārstniecības metodi pēc nākamās. Eksperimentāli medikamenti, operācijas, ķīmiskā terapija un tā tālāk. Tā bija smaga cīņa, bet stāvoklim pasliktinoties un izredzes uz izveseļošanos saruka, Ešlija uzņēmās misiju neļaut citiem pieļaut tādas kļūdas.

“Es neklausījos, kad mani brīdināja par solārijiem un sauļošanās krēma nelietošanu,” viņa rakstīja drauga blogā 2011. gada maijā.

Ešlijas ticība palīdzēja stāties pretim nāvei ar cieņu un apņēmību. Viņa saprata ka dievs izmanto šo briesmīgo slimību, lai labotu attiecības viņas dzīvē, lai atstātu iespaidu uz citu dzīvēm, cilvēku kuri piedzīvo līdzīgu likteni vai ir ceļā uz to.

Savas pēdējās dienās, Ešlija atļāva vietējam ziņu kanālam veikt interviju no slimnīcas gultas par bīstamajiem lēmumiem, kas viņu bija šeit noveduši. Neskatoties uz šausmām ko vēzis bija atstājis viņas ķermenī, sejas kreisā puse bija paralizēta no audzējiem, viņa bija ļoti drosmīga runājot kameru priekšā.

“Es maksāju naudu, lai būtu šajā situācijā. Es, burtiski, maksāju par šo briesmīgo slimību kas mani nogalina.”

Lūk arī video ar Ešlijas interviju:

Viņa guva mierinājumu no domas, ka viņas ciešanas var palīdzēt kādam citam no tā izvairīties. Pēc stāsta publicēšanas, Ešlija un viņas ģimene, saņēma daudzas vēstules par to, ka cilvēki pārtrauks apmeklēt solārijus pateicoties viņas atklātajai intervijai. Neilgi pēc tam, Ešlija devās aizsaulē mierīgi, jo bija piepildījusi savu vēlēšanos.

“Ja es spēju ietekmēt viena cilvēka dzīvi, tā ir skaista dāvana kuru varu kādam dot. Es nevēlos, lai vēl kāds nonāk šādā situācijā, tas nav tā vērts.”

Tagad, Džūdija Clouda turpina kur Ešlija apstājās.

4

Tāpat kā Ešlija, arī Džūdija sāka apmeklēt solāriju agrā jaunībā, ar mērķi iederēties.

“Sauļošanās tevi padara skaistāku. Skaistās meitenes bija tās kuras sauļojās. Es nekad nespēju iegūt iedegumu, jo mana āda ir ļoti gaiša. Tagad skatoties atpakaļ, tas bija muļķīgi,” saka Džūdija.

Lai iegūtu labāku iedegumu viņa atteicās no sauļošanās krēma un pavadīja daudz laika saulē un solārijā. Līdz 28 gadu vecumam, viņai bija atklāts ādas vēzis. Viņa ir cīnījusies ar šo slimību privāti jau 20 gadus. Nesen viņa ir pievērsusies Facebook, lai dalītos pieredzē, cik var izmaksāt “perfektais” iedegums.

“Tas tāpēc, ka redzu pārāk daudz jaunu meiteņu, kas ir nosauļojušās visa gada garumā un es zinu ko viņas dara savai ādai,” viņa saka.

Džūdijas Facebook albūmā ar nosaukumu “Ādas vēzis”, viņa dalās ar, patiešām, īstām un ļoti grafiskām fotogrāfijām parādot savas pēdējās operācijas rezultātus, šajā operācijā tika izgrieztas 23 vietas no galvas līdz papēžiem. Viņa skaidro kā ādas vēzis var ietekmēt jebkuru no mums, arī tos kam ir dabiski tumša āda. Viņa dalās ar to kā šī procedūra viņai izmaksāja vairāk kā 26 tūkstošus dolāru, tāpat cik ļoti nejūtīga ir viņas seja, nejūtība kas, pēc ārstu sacītā, varētu ilgt vairākus mēnešus.

5

Tāpat kā Ešlija, Džudija cer ka viņas stāsts atvērs acis cilvēkiem par to cik bīstama var būt sauļošanās un saules staru iedarbība.

Kopš ievietojot fotogrāfijas, viņa ir ļoti priecīga par ažiotāžu ap tām. Viņa jau ir redzējusi kā strādā Dievs. Pēc īpaši nepatīkama ārsta apmeklējuma, viņa saņēma ziņu no kāda svešinieka. Svešiniece rakstīja, ka Dievs ir licis viņai sazināties un pateikt, ka viņa lūdzas, lai Džūdijai viss izdodas. Nākamajā dienā viss nepatīkamais no ārsta vizītes bija atrisināts un viņas lūgšanas bija atbildētas.

Diemžēl ir daudz, plaši pieņemti, mīti par sauļošanos kam cilvēki, īpaši jauni, akli tic. Daži no šiem mītiem ir ka solāriji ir drošāki p[ar sauli, sauļošanās ir droša un problēmas izraisa apdegumi, iesauļošanās ir droša. Tie visi ir nepatiesi mīti. Un, paldies Dievam, vairāk un vairāk sieviešu atklāj savus stāstus, lai palīdzētu citiem.

Lūk daži ieteikumi no Amerikas Vēža Sabiedrības kā aizsargāt sevi no kaitīgajiem, ultravioletajiem stariem:

 • Izvairieties no solārijiem un saules lampām.
 • Izmantojiet pretapdegumu krēmus.
 • Ierobežojiet saules iedarbības laiku, īpaši laikā no 10 līdz 4 dienā, šajā laikā saules stari ir visstiprākie.

Ideja, ka mums ir jāriskē ar savu veselību, dzenoties pēc kāda, iedomāta skaistuma etalona ir, patiešām, savāda. Tas nenāk no Dieva, kas mūs mīl tādus, kādu radīja. Viņš nevēlas, lai tērējam laiku satraucoties par to kā izskatāmies, viņš skatās mūsu sirdīs, lai atrastu patiesu skaistumu!

Dalieties ar šo stāstu un dariet citiem zināmu, ka mīlat viņus tādus, kādus Dievs ir viņus radījis!

“ Jūsu rota lai nav ārišķīgs matu pinums, zelta lietas, kuras sev apliekat, vai tērps, kurā tērpjaties, bet apslēptais sirds cilvēks neiznīcīgs savā lēnajā un klusajā garā – tas ir Dievam dārgs.” (1. Pēteris 3:3-4)

 • Fantastiskas ziņas

  0 840

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3056

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9404

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 559

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25160

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV