Pat Ja Jums Būtu 30 Minējumi, Jūs Joprojām Neuzminētu, Kas Tas Ir! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pat Ja Jums Būtu 30 Minējumi, Jūs Joprojām Neuzminētu, Kas Tas Ir!

0 comments

Vai domājat, ka zinat kas tas ir ? Diez vai! Neko tādu iepriekš noteikti nebūsiet redzējuši, tā nav parasta laiva…

1986. gadā notika starptautisks pasākums, kurš norisinājās Vankūverā. Tā nosaukums bija World Expo. Milzīgākā izstāde pasaulē, kura tēma bija transports un komunikācija.

Viss pasākums sākās maijā un norisinājās līdz pat tā paša gada oktobrim. Šeit atradās neskaitāmi paviljoni no 54 dažādām valstīm un tūkstošiem korporācijām. Katrs inovatīvais paviljons tika izstrādās konkrētiem uzņēmimiem, un tie visi bija savā ziņā unikāli. Viena no unikālākajām vietām, kas bija šajā izstādē – bija McBarge, peldosš McDonalds!

1

Pirms 30 gadiem, šī peldošā restorānā bija runāt pūļa un tūkstošiem cilvēku nāca no visas apmeklēt unikālo McDonalds. Pūļus ierindots ārpus lai varētu piedzīvot greznību un ātrās ēdināšanas uz ūdens. McDonalds bija ambiciozi, lai neteiktu vairāk un luksusa un inovācija bija galvenie mērķi, ka ātrās ēdināšanas ķēde centās attēlot.

McDonalds bija ambiciozi, lai neteiktu vairāk.  Viņi centās parādīt savu ātrās ēdināšanas meistardarbu piedāvāt ar greznību.

Diemžēl neilgi pēc Expo, McBarge tika ātri aizmirsta.

2

McDonalds atšķīrās no visiem tiem, kas tajā laikā bija atrodami. Viss bija ideāli izplānots un izstrādāts. Šeit varēja justies daudz ērtāk un labāk, nekā jebkurā citā McDonaldā, kas pastāv mūsdienās.

3

Šis peldošais McDonalds izmaksāja 8 Miljonus dolāru. Tas tika taisīts apmēram gadu, un viss notika tieši tā, kā plānots.

4

Tas tika izstrādāts, lai izskatītos pēc mūsdienu kosmosa kuģa (no ārpuses) Tas bija patiesi priekš tā laika, bet tagad diez vai mēs saredzēsim kādu līdzību.

5

Interjera dizains noteikti nelika vilties tiem, kas šeit ieradās. Īstās cietkoksnes grīdas, reāli augi un panorāmas logi, kas klientiem ļāva baudīt skaistu skatu atklātajā ūdenī.

6

Peldošais McDonalds pazīstams kā McBarge, jo tajā bija slēpta virtuve un visa pārtika, lai klienti justos tieši tāpat kā īstā restorānā. Ēdienu atnesa tieši tāpat, kā tas notiek īstos restorānos.

7

Bet diemžēl, pēc EXPO, peldošais McDonalds tika ātri aizmirsts un pamests.

8

Laika gaidā peldošā laiva tika izpostīta. McBarge tika pamests un atstāts peldam ūdenī, kur lēnām iet savā nāvē.

9

Fotogrāfi, kas ieradās fotogrāfēt šo vietu dalījās pieredzē, ka šis restorāns agrāk tiešām bijis grezns ar lielu pievilcību.

10

Peldošais McDonald interjers sen ir izlaupīts un zaudējis jebkādus vērtību. Iekšpuse lēnām sāk sabrukt un joprojām tiek pakļaut dabas vētrām, kas to lēnām iznīcina.

11

Daudzi vietējie iedzīvotāji ir izteikuši daudz un dažādas idejas, ko varētu darīt ar šo pamesto liellaivu. Dažas no idejām – atvērt bezpajumtnieku patversmi, atvērt jaunu peldošu liellaivu, kurā būtu iekļauti veikali. Šī laiva ir pelnījusi otru dzīvi.

12

Katrā ziņā, tas ir skumji redzēt, kad mīļotais McDonald peld nekurienes ūdeņos, neizmantots un nemīlēts.

13

Pēc 30 gadiem šīs McDonalds ir pagātne. Tas prasītu daudz darba, centību un naudas, lai atkal šī vieta kļūtu par ko jaunu. Tagad tas sēž uz ūdens, kas atgādina par savu drosmīgo dizainu, drosmīgajiem konceptiem un inovācijām. Peldošais McDonalds diemžēl ir pagātnē un tiek aizmirsts. Lielākā daļa cilvēku pat nemaz nezina par šādu laivu, kas sēž Vankūveras ūdeņos.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4106

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV