Pasaules Gals? Šis Caurums Paliek Lielāks Ar Katru Dienu, Bet Zinātnieki To Nevar Izskaidrot - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pasaules Gals? Šis Caurums Paliek Lielāks Ar Katru Dienu, Bet Zinātnieki To Nevar Izskaidrot

0 comments

Šis ir viens no lielākajiem zemes noslēpumiem, kas paspējis nobaidīt miljoniem cilvēku visā pasaulē, šī vieta atrodas Sibīrijā, netālu no lielākajām sāls raktuvēm pasaulē.

1

Vietējie iedzīvotāji šo vietu sauc par bezgalīgu bezdibeni, tas līdzinās milzīgam un ļoti dziļam krāterim, kas katru dienu lēnām paliek arvien lielāks un lielāks.

Diemžēl šim visam ir viens izskaidrojums, šajos reģionos atrodas plašas sāls raktuves, un viens no iemesliem, kāpēc notiek zemes iegruvumi, ir saistīti tieši ar šīm sāls raktuvēm, taču galvenais izskaidrojums ir tāds, ka bieži vien, šīs raktuves aplūst, dēļ milzīgā sniega daudzuma.

Vietējie arī apgalvo, ka bieži vien apkārt šiem caurumiem redz eņģeļus un spokus, kas varētu būt bojā gājušie strādnieki.

 

Bet zinātnieki joprojām nevar izskaidrot, kāpēc noticis šāds negadījums, kuram noteikti nevajadzēja notikt, vēl neatklāts ir jautājums, kāpēc šis caurums ar laiku paliek lielāks. Viena no pagaidu versijām ir tāda, ka zem šīs vietas atrodas novājināta pamatiežu plāksne, kura rezultātā, nemitīgi krītošā masa, šo plātni padara vēl nestabilāku.

Šajā apgabalā vairs nedzīvo neviens! Eksperti uzskata, ka drošības labad cilvēkiem pat nevajadzētu tuvoties šiem caurumiem. Diemžēl, kad sākās milzīgā cauruma jeb krātera veidošanās, cilvēki sāka krist panikā un izmisīgi centās pārdot savas mājas, taču neveiksmīgi.

Kāds vietējais iedzīvotājs teica : “Cilvēki nav gulējuši pat trīs dienas, lai tikai sagaidītu jaunus caurumus, un būtu spējīgi sevi paglābt no briesmām”

Vēl viņš piebilda : “Par laimi tuvējās mājas bija tukšas, kad notika viens no lielākajiem zemes iegruvumiem, tieši tas, kas redzams attēlā”

2

Kādu nākotni sagaida šis krāteris nav zināms, taču acīmredzami, ka šis caurums drīzumā ieskaus visu pilsētu, kurā agrāk dzīvoja tūkstošiem cilvēku, taču, tagad šī vieta ir pārāk nestabila, lai vispār veiktu kādus pētījumus,  iespējams drīzumā, šis būs pasaules lielākais caurums, kurš sevī ieskauj miljoniem tonnu zemes un akmeņu, kāda būs tā nākotne, to mēs noteikti drīzumā uzzināsim!

 • Igaunijā fiksēts

  0 1794

  Trešdien tiek apstiprināts pirmais jaunā koronavīrusa gadījums Igaunijā, paziņoja amatpersona

  View more
 • Veselības Ministrija

  0 451

  Latvija attiecina īpašus piesardzības pasākumus arī uz iebraucējiem no Itālijas Lombardijas u

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2353

    Šobrīd situācija Pasaulē un Eiropā strauji mainās un ir paplašināts koronavīrusa "COVID

  View more
 • Lūk, kas

  0 7005

  Dānijas tiesa pirmdien pieņēma oficiālu lēmumu par Latvijas pilsones Kristīnes Misānes izdoš

  View more
 • Bez Jokiem

  0 2857

  Vakar un šodien jau klīst runas par to, ka Latvijā šonedēļ ir gaidāmas aukstās gaisa masas,

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV