Pasaules Gals? Šis Caurums Paliek Lielāks Ar Katru Dienu, Bet Zinātnieki To Nevar Izskaidrot - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pasaules Gals? Šis Caurums Paliek Lielāks Ar Katru Dienu, Bet Zinātnieki To Nevar Izskaidrot

0 comments

Šis ir viens no lielākajiem zemes noslēpumiem, kas paspējis nobaidīt miljoniem cilvēku visā pasaulē, šī vieta atrodas Sibīrijā, netālu no lielākajām sāls raktuvēm pasaulē.

1

Vietējie iedzīvotāji šo vietu sauc par bezgalīgu bezdibeni, tas līdzinās milzīgam un ļoti dziļam krāterim, kas katru dienu lēnām paliek arvien lielāks un lielāks.

Diemžēl šim visam ir viens izskaidrojums, šajos reģionos atrodas plašas sāls raktuves, un viens no iemesliem, kāpēc notiek zemes iegruvumi, ir saistīti tieši ar šīm sāls raktuvēm, taču galvenais izskaidrojums ir tāds, ka bieži vien, šīs raktuves aplūst, dēļ milzīgā sniega daudzuma.

Vietējie arī apgalvo, ka bieži vien apkārt šiem caurumiem redz eņģeļus un spokus, kas varētu būt bojā gājušie strādnieki.

 

Bet zinātnieki joprojām nevar izskaidrot, kāpēc noticis šāds negadījums, kuram noteikti nevajadzēja notikt, vēl neatklāts ir jautājums, kāpēc šis caurums ar laiku paliek lielāks. Viena no pagaidu versijām ir tāda, ka zem šīs vietas atrodas novājināta pamatiežu plāksne, kura rezultātā, nemitīgi krītošā masa, šo plātni padara vēl nestabilāku.

Šajā apgabalā vairs nedzīvo neviens! Eksperti uzskata, ka drošības labad cilvēkiem pat nevajadzētu tuvoties šiem caurumiem. Diemžēl, kad sākās milzīgā cauruma jeb krātera veidošanās, cilvēki sāka krist panikā un izmisīgi centās pārdot savas mājas, taču neveiksmīgi.

Kāds vietējais iedzīvotājs teica : “Cilvēki nav gulējuši pat trīs dienas, lai tikai sagaidītu jaunus caurumus, un būtu spējīgi sevi paglābt no briesmām”

Vēl viņš piebilda : “Par laimi tuvējās mājas bija tukšas, kad notika viens no lielākajiem zemes iegruvumiem, tieši tas, kas redzams attēlā”

2

Kādu nākotni sagaida šis krāteris nav zināms, taču acīmredzami, ka šis caurums drīzumā ieskaus visu pilsētu, kurā agrāk dzīvoja tūkstošiem cilvēku, taču, tagad šī vieta ir pārāk nestabila, lai vispār veiktu kādus pētījumus,  iespējams drīzumā, šis būs pasaules lielākais caurums, kurš sevī ieskauj miljoniem tonnu zemes un akmeņu, kāda būs tā nākotne, to mēs noteikti drīzumā uzzināsim!

 • Tiek paziņots,

  0 8130

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2089

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11384

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV