KRIEVIJA DRAUD BLOĶĒT VIKIPĒDIJU - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

KRIEVIJA DRAUD BLOĶĒT VIKIPĒDIJU

0 comments

Krievijas informācijas tehnoloģiju un masu saziņas uzraudzības iestāde “Roskomnadzor” piedraudējis bloķēt tīmekļa enciklopēdiju “Vikipēdija”, jo tajā publicētais šķirklis par narkotikām satur informāciju, kuru valstī izplatīt aizliegts, ziņo LETA-RIA NOVOSTI.

“Roskomnadzor” informējis, ka tehnisku iemeslu dēļ konkrēto šķirkli atsevišķi bloķēt varētu neizdoties un tāpēc varētu tikt bloķēta visa “Vikipēdijas” vietne.

Savas pretenzijas “Roskomnadzor” pamato ar Astrahaņas apgabala Černijjaras rajona tiesas spriedumu, ar kuru aizliegts Krievijā izplatīt informāciju par narkotiku pagatavošanas veidiem, ko satur attiecīgais šķirklis.

“Vikipēdijas” krievu versijas izpilddirektors Staņislavs Kozlovskis jau paziņojis, ka varasiestādēm nepatīkamais šķirklis tomēr netiks dzēsts. Viņš norādījis, ka šķirklī visa informācija iegūta no ANO vietnes un akadēmiskiem avotiem.

“Mēs apspriedām situāciju, un izlemts rakstu atstāt,” uzsvēra Kozlovskis. Uz jautājumu, vai “Vikipēdija” ir gatava uz pilnīgu vietnes bloķēšanu Krievijas teritorijā, Kozlovskis atbildēja: “Mēs esam gatavi no 2012.gada, kad tika pieņemts [attiecīgais] likums.”

“”Vikipēdijas jēga ir vākt zināšanas un nodot tās cilvēkiem. Ja “Roskomnadzor” uzskata, ka zināšanas cilvēkiem nav vajadzīgas…,” daudznozīmīgi piebilda “Vikipēdijas” krievu vietnes izpilddirektors.

 

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4361

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2303

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5421

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV