"Es vairs nespēju dzīvot bez viņiem..." Braienta sieva nezina, kas viņu tālāk sagaida : VIDEO - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Es vairs nespēju dzīvot bez viņiem…” Braienta sieva nezina, kas viņu tālāk sagaida : VIDEO

0 comments

“Es nezinu, kas ar mani notiks nākotnē, bet ir skaidrs, ka bez viņiem nav iespējams dzīvot. Neskatoties uz to, mēs turpinām mosties katru rītu, apzinoties, ka Kobe un Džedi tur augšā apgaismo mūsu ceļu. Mūsu mīlestība pret viņiem abiem ir neizmērojama. Es vēlos, lai es varētu viņus apskaut un noskūpstīt. ”

Braiens ar savu meitu Žannu un vēl sešiem bija ceļā uz viņu pēcnācēju spēli, kur viņš tika noteikts kļūt par treneri. Vēstulē arī leģendārā basketbolista sieva pateicās tautai par atbalstu.

“Paldies jums visiem, ka lūdzāt par viņiem. Mēs esam absolūti šausmās par mana mīlošā vīra un lieliskā tēva Kobi, kā arī mīļotās meitas Žannas zaudēšanu, kura bija lieliska māsa Natālijai, Biankai un Kaprī, ”vēstulē teica Braiena sieva. “Es vēlētos izteikt līdzjūtību arī ģimenēm, kuras katastrofā zaudēja savus tuviniekus.”

Kopā ar Braienu un viņa meitu Žannu helikopterā bija Oranžas koledžas koledžas 56 gadus vecais beisbola treneris Džons Altobelli, viņa sieva Kerija un viena no viņu divām meitām Alise, kura kopā ar Žannu spēlēja basketbolu. Helikopterā atradās cits Džiannas komandas biedrs Deitons Česters un viņas māte Sāra Čestere.

Astotais pasažieris bija Kristīne Mauzere, Ostas dienas skolas basketbola trenere Ņūportbīčā, kur mācījās Braiena meita. Tika nogalināts arī pilots Ara Zobajans, kuram kopš 2007. gada piederēja komercpilota licence.

Lapas: 1 2

 • Latviju šodien

  0 2354

  Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja ziņa... No šīs pasaules prom ir devies bijuš

  View more
 • Vecrīgā policija

  0 81587

  Pašvaldības policijai patrulējot Vecrīgas ielās, neilgi pēc pulksten 11:00 atklājās kāds ļ

  View more
 • Ķīnā ir

  0 5350

  Saskaņā ar globālo pētījumu, ko vakar vakarā publicējis Amerikāņu zinātniski akadēmiskais

  View more
 • Šodien Latvijā

  0 1540

  Latvijas centrālajos rajonos jau naktī izcēlās ekstremālas lietavas, ziņojusi Latvijas Vides,

  View more
 • Toms Bricis

  0 11435

  Toms Bricis nācis klajā ar nopietnu paziņojumu par gaidāmo laiku un tas ir jāņem vērā pilnī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV