"Es vairs nespēju dzīvot bez viņiem..." Braienta sieva nezina, kas viņu tālāk sagaida : VIDEO - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Es vairs nespēju dzīvot bez viņiem…” Braienta sieva nezina, kas viņu tālāk sagaida : VIDEO

0 comments

“Es nezinu, kas ar mani notiks nākotnē, bet ir skaidrs, ka bez viņiem nav iespējams dzīvot. Neskatoties uz to, mēs turpinām mosties katru rītu, apzinoties, ka Kobe un Džedi tur augšā apgaismo mūsu ceļu. Mūsu mīlestība pret viņiem abiem ir neizmērojama. Es vēlos, lai es varētu viņus apskaut un noskūpstīt. ”

Braiens ar savu meitu Žannu un vēl sešiem bija ceļā uz viņu pēcnācēju spēli, kur viņš tika noteikts kļūt par treneri. Vēstulē arī leģendārā basketbolista sieva pateicās tautai par atbalstu.

“Paldies jums visiem, ka lūdzāt par viņiem. Mēs esam absolūti šausmās par mana mīlošā vīra un lieliskā tēva Kobi, kā arī mīļotās meitas Žannas zaudēšanu, kura bija lieliska māsa Natālijai, Biankai un Kaprī, ”vēstulē teica Braiena sieva. “Es vēlētos izteikt līdzjūtību arī ģimenēm, kuras katastrofā zaudēja savus tuviniekus.”

Kopā ar Braienu un viņa meitu Žannu helikopterā bija Oranžas koledžas koledžas 56 gadus vecais beisbola treneris Džons Altobelli, viņa sieva Kerija un viena no viņu divām meitām Alise, kura kopā ar Žannu spēlēja basketbolu. Helikopterā atradās cits Džiannas komandas biedrs Deitons Česters un viņas māte Sāra Čestere.

Astotais pasažieris bija Kristīne Mauzere, Ostas dienas skolas basketbola trenere Ņūportbīčā, kur mācījās Braiena meita. Tika nogalināts arī pilots Ara Zobajans, kuram kopš 2007. gada piederēja komercpilota licence.

Lapas: 1 2

 • Pavļuts nāk

  0 4358

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2302

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5420

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV