Nezināju, Ka Esmu Stāvoklī... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nezināju, Ka Esmu Stāvoklī…

0 comments

Stāsts par kādu sievieti, kas nemaz nenojauta kad ir stāvoklī, līdz viņa sāka dzemdēt…

Nezinaju-ka-esmu-stavokli-1

Stāsts sācies ar to, ka 18 gadu vecumā Džūlija esot samērā daudz tusējusies apkārt tomēr 3 reizes sanācis čiki briki ar kādu puisi. Tomēr visās trijās reizēs protams viņi esot aizsargājušies.  Tomēr viņa to neatminas pārāk ideāli, jo Džūlija apgalvoja, ka esot bijusi manāmā alcohola reibumā, bet vienalga fakts paliek fakts, abi atceras ka esot aizsargājušies.

1

Stāsts sācies ar to, ka 18 gadu vecumā Džūlija esot samērā daudz tusējusies apkārt, tomēr divas reizes viņai esot sanācis mīlēties ar kādu viņai tīkaumu puisis.Abās divās reizēs protams viņi esot aizsargājušies.  Tomēr viņa to neatminas pārāk ideāli, jo Džūlija apgalvoja, ka esot bijusi manāmā alkohola reibumā,bet tas nemaina viņas domas par to, ka viņa būtu aizsargājusies

2

Tomēr viņa smēķēja un joprojām devās uz ballītēm nezinādama, ka viņas vēderā ir bērns. Apmēram 6 mēnešus pirms akta ar draugu no ballītes, viņai sākās lielas galvas sāpes un viņa devās pie ārsta, ārsts neko īpašu nav pateici un vienkārši izrakstījis pretsāpju tabletes. Taču ar to viss nebeidzās, nāca 7 mēnesis un sāka izteikti palielināties vēders, viņa nodomāja, ka pie vainas nav ēšana, bet gan iespējams tiešām ir stāvoklī. viņa divas reizes uztaisīja grūtniecības testu un tas abas reizes bija negatīvs.

3
Pienāca astotais mēnesis un Džūlijai kādā naktī palicis ļoti slikti un viņas mamma viņu aizveda uz slimnīcu. Šajā dienā sākās viņa bērna priekšlaicīgās dzmemdības. Dzemdības ritēja diezgan smagi un bērnu nācās izņemt ar ķeizargriezienu. Visi bija šokā, mamma, tēvs, viņa pati! Ārsti neticēja savām acīm, tomēr izskaidroja kā tas varēja notikt. Ārsts teica, ka ir ļoti reti gadījumi kad bērns iesprūst olnīcā un nenonāk līdz dzemdei kā tam arī vienmēr jānotiek.

4

Tādējādi vairāku apstākļu dēļ viņai neuzrādīja pozitīvu grūtniecības testu. Tomēr ārsts vairāk bija šokā par to, kā Džūlija nezināja par to, ka viņa gaidu bērniņu. Viss bija izskaidrojams ar viņas lieko svaru. Viņa bija iekritusi depresijā un sākusi daudz ēst, par visu, ko bēdējās viņa ēda un nemaz nepamanīja kā nāk klāt kilogrami, tomēr stāsts ir veiksmīgs – Džūlijai un viņas bērniņam viss ir kārtībā 🙂

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32743

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44718

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13529

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37414

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4623

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV