Neviens No Ielūgtajiem Visiem Neieradās Uz Slimā Bērna Dzimšanas Dienu, Lūk Ko Izdarīja Viņa Māte - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Neviens No Ielūgtajiem Visiem Neieradās Uz Slimā Bērna Dzimšanas Dienu, Lūk Ko Izdarīja Viņa Māte

0 comments

Mamma bija sarīkojusi savam autisma slimajam dēliņam dzimšanas dienas pārsteigumu, diemžēl tas izgāzās, jo neviens uz to neatnāca. Dēla māte bija izmisusi, tāpēc nolēma spert radikālu soli…

Facebook-atjauno-ticibu-1

Glens Buratīns ir 6 gadus vecs puika, kas slimo ar epilepsiju un autismu, taču vieglā formā. Puisim no Floridas pavisam nesen bija dzimšanas diena, taču viesi, ko māte bija ielūgusi, neieradās.

facebook

“Es apzinos, ka tas ir muļķīgi, bet es tomēr lūgšu pēc palīdzības, jo mana sirds  ir burtiski salūzusi. Es ar savu dēliņu uzaicinājām visus viņa klases biedrus uz viņa dzimšanas dienu, taču neviens neatnāca,” rakstīja  Glena māte, kādā no Facebook grupām.

3

Jūs neticēsiet, bet pēc ieraksta izlasīšanas, uz mātes rīkoto ballīti ieradās vairāk nekā 15 vecāki, kuri līdzi bija paņēmuši savus bērniņus. Taču viņi nebija vienīgie, kas ieradās, lai nosvinētu puikas dzimšanas dienu.

4

Uz izmisīgās mātes rīkoto ballīti ieradās vietēji ugunsdzēsēji un pat policisti, neticami vai ne ?

5

Un pats lielākais prieks puikam bija tas, ka viņiem visiem līdzi bija dāvanas, puika bija neticami laimīgs no sagādātā mātes pārsteiguma, jo viņš nezināja, kas īsti notiks.

6

Visi cilvēki, kas bija ieradušies, puikam sniedz neaizmirstamāko dzimšanas dienu viņa mūžā, un tas pateicoties cilvēku labestībai.

7

“Varu derēt, ka kaimiņi aiz skaudības skatās pa saviem logiem vai pat slēpjas krūmos, lai tikai redzētu, kādas svinības notiek mazajam Glenam”, rakstīja Glena tēvs Facebook.

1

“Tas ir neticami, ka mūsu likuma kalpi spēja izbrīvēt laiku, lai atbrauktu un iepriecinātu manu mazo dēliņu, tas vienkārši ir neticami,” ar asarām acīm teica Glena māte.

2

Un tas bija pats negaidītākais notikums! Virs ballītes parādījās zemi lidojošs šerifa departamenta helikopters, kurš ar skaļruņa palīdzību apsveica mazo puisēnu.

Facebook-atjauno-ticibu-10

“Šie cilvēki man ļāva atkal noticēt labajam, es nebiju iedomājusies, ka notiks kaut kas šāds! Es tiešām neticēju, ka šajā pasaulē var notikt, kas šāds. Paldies Jums visiem, Paldies no visas sirds”!! Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 • Paziņota jaunākā

  0 932

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 19435

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4154

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more
 • Ļoti sliktas

  0 14558

  Uz Latvijas ceļiem var palikt bez zobiem. bez auto riteņiem un pat bez pašas automašīnas! Atli

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 26130

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV