Neticami Un Aizkustinoši! Šis Puika Katru Rītu Veda Pastaigā Aklu Briedi. Iemesls Bija Apbrīnojams! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Neticami Un Aizkustinoši! Šis Puika Katru Rītu Veda Pastaigā Aklu Briedi. Iemesls Bija Apbrīnojams!

0 comments

Čikāgas priekšpilsētā, 10 gadus vecais zēns, katru rītu pavada aklu briedi, gar zaļajiem zālājiem, lai pirms došanās uz skolu, puika būtu pārliecināts, ka briedēns būtu paēdis.

7xzbc-boy-walks-deer

Kādu dienu vienā no Čikāgas priekšpilsētām ceļa satiksmē pagadījās, kāds briedis, kas varēja izraisīt, kādu ceļu satiksmes negadījumu, tāpēc kāds no cilvēkiem bija izsaucis vietējos savvaļas glābšanas grupu. Kas notika tālāk ir pārsteidzoši!

“AN INDR” – Licenzēta savvaļas rehabilitācijas grupa ieradās notikuma vietā un drīz vien atrada briedi, ko ievietoja zirgu piekabē. Viņi ir vienīgie, kas šajā statā legāli var ārstēt un turēt patversmē briedi. Jau nākamajā dienā uz patversmi devās kāds puika ar savu mammu

Puika no pirmā skatiena saprata, ka vēlas rūpēties par šo briedi, vismaz uz pāris dienām, līdz tam atkal paliks labāk. Interesantākais vai savā ziņā skumjākais bija tas, ka šajā valstī briedi, varēja ārstēt un atstāt patversmē, taču valsts nesedza nekādus nodrošinājumus, lai šādi dzīvnieki tiktu paēdināti, tāpēc puika bija gatavs uzņemties šo briedi uzņemt pie sevis un rūpēties par to. Puika sāka katru rītu briedi staidzināt pa vietējām ieliņām, lai tas varētu pagrauzt zāli, pirms pats dodas uz skolu. Puika vienkārši vēlējās palīdzēt šai radībiņai.

Kad patversmei nācās briedi ņemt atpakaļ, vairāki cilvēki, kas bija pamanījuši puikas labsirdību pret briedi gandrīz nedēļu, vēlējās kaut kādā veidā izrādīt to pašu pret viņu, jo tas, ko puika darīja bija no brīvas gribas un tieši tā ir nesautīga rīcība un palīdzība citiem!

Viņš parādīja lielu mīlestību un cieņu, tāpēc mēs pāris cilvēki nospriedām ar šī puikas mammu, kā viņu varētu vislabāk apbalvot.

Beigu beigās, mums bija palikusi viena bilde, kuru nolēmām ierāmēt un devāmies uz savvaļas veterināro klīniku un sarunājām, ka šī bilde atradīsies pie galvenās ieejas. Puika bija neizsakāmi laimīgs, tieši tādai būtu jābūt cilvēku rīcībai – palīdzēt citiem ar sirdi un prieku!

 • Pētnieki ar

  0 414

  Izrādās, ka inficēties ar bīstamo Koronavīrusu - Covid 19 ir vieglāk, nekā lielākā daļa ci

  View more
 • Mirušā režisora

  0 13723

  Jau vēstīts, ka 28. martā 80 gadu vecumā miris izcilais Latvijas Nacionālā teātra režisors M

  View more
 • Šodien paziņots

  0 3881

  Kā otrdien pēc valdības sociālā tīkla sanāksmes sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs,

  View more
 • Latvijas prezidenta

  0 2415

  Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita kundzes Andras īpašā uzruna, un paziņojums Latvijas taut

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 8108

  Sestdien prezidents Egils Levits paziņoja par pieciem grozījumiem normatīvajos aktos, kas saistī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV