Neticami Aizkustinoši, Lūk Tā Ir Jādzīvo Šī Dzīve! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Neticami Aizkustinoši, Lūk Tā Ir Jādzīvo Šī Dzīve!

0 comments

Dzīvē ir tūkstošiem situāciju, kuras nevar izteikt, ne ar kādiem vārdiem, tieši tā pat ir ar bildēm, savas dzīves laikā bieži gadās iemūžināt bildes, kas paliek mūsu sirdīs visu mūsu dzīves laiku.

Skots Martins beidzot savā dzīvē bija kļuvis par tēvu, kurš dzīvo Vašingtonas štatā, kopā ar savu sievu – Dženu un, nu jau jaundzimušo meitiņu. Skots pēc bērniņa dzimšanas vēlējies iemūžināt savu meitiņu ar viņas vecvecmāmiņu. Tā, kā vecvecmāmiņa atradās tajā pašā slimnīcā, tikai citā korpusā, tad Skotam nekur tālu nebija jādodas.

Iemūžinājis superīgo bildi, viņš to ievietoja Facebook un koplietošanas mājas lapā Reddit.

Lai arī cik dīvaini tas neliktos, pēc bildes parādīšanās internetā, daudzi centās sazināties ar Skotu un pateikt tam lielu paldies, par to, ka veido laimīgas atmiņas kopā ar saviem tuvajiem. Bildē ir jaundzimušās meitenītes vecvecmāmiņa – 92 gadus vecā Millija Martina, kura skatās tieši acīs jaundzimušajam, skats tik tiešām ir apburošs.

NrO6CQsh-600x450

Martins kādam laikrakstam, kas bija pamanījis bildi, pastāstīja, ka viņš ir ļoti tuvs ar vecmāmiņu un kad parādīja savu jaundzimušo savai vecmāmiņai, viņa bijusi pārsteidzoši priecīga, tas bija papildu moments, kāpēc es vēlējos iemūžināt šo superīgo brīdi.

“Viņi vienkārši skatījās viens uz otru, tas izskatījās, tā itkā, viņi zinātu viens otru”, viņš teica.

Martins stāsta, ka tieši šādi ir jānodzīvo dzīve, lai vecumdienās sēžot gultā varētu ieraudzīt savu jaunāko atvasi, tieši tas dod vislielāko prieku veciem cilvēkiem un sasilda viņu sirdis. Ir pat dzirdēti stāsti, ka veci cilvēki guļot uz nāves gultas ieraugot savus jaundzimušos, sarosās un izķepurojas no grūtībām, tikai, lai pavadītu vairāk laika ar šiem mazajiem, burvīgajiem bērniņiem. “Šis stāsts patiesi ir skaists”, atzīst visa Martina ģimene.

 • Fantastiskas ziņas

  0 1040

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3063

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9413

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 564

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25162

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV