Neticama Veiksme! Šī Sieviete 10 Gadus Fotogrāfēja Bezpajumtniekus. Jūs Neticēsiet, Bet Viņu Starpā Viņa Atrada Arī Savu Tēvu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Neticama Veiksme! Šī Sieviete 10 Gadus Fotogrāfēja Bezpajumtniekus. Jūs Neticēsiet, Bet Viņu Starpā Viņa Atrada Arī Savu Tēvu

0 comments

Diāna Kima ir izaugusi Maui, kur viņas tēvs bija profesionāls fotogrāfs, par ko viņš, protams saņēma naudu. Taču pēc laika Diānas vecāki pašķīrās un meitene sāka dzīvot pie citiem radiniekiem un vēlāk jau draugiem. Nepagāja ilgs laiks, līdz meitene pazaudēja savus kontaktus ar tēvu.

father-homeless-paradise-diana-kim-15

Diānai ļoti patika tēva darbs, tāpēc viņa gāja pa tām pašām pēdām, un kļuva par zināmu fotogrāfu.  2003. gadā, meitene bija aizsākusi fotoprojektu, kas ietver sevī bildes ar bezpajumtniekiem. 2012. gadā viņa atrada savu tēvu, visus šos gadus bija nodzīvojis, kā bezpajumtnieks, Diāna neticēja, pati savām acīm.

2

Diemžēl Diānas tēvs pa šiem gadiem bija cietis no smagas šizofrēmijas, kuru nebija ārstējis, tāpēc bieži vien, viņš pats nesaprata ko dara.

3

 

“Es savu tēvu atradu sēžos nelielos krūmos, kur viņš meklēja ēnu aiz nelielas miskastes urnas”, teic Diāna

1

“Ļoti bieži bija gadījumi, kad viņš apstājās ceļa vidū un sāka ar kādu strīdēties, taču tur neviena nebija,” skaidro Diāna.

2

Drīzumā, negaidīti vīrieti piemeklēja sirdslēkme, kuru viņš brīnumainā kārtā pārdzīvoja. Apzinoties sekas, vīrietis sācis meklēt palīdzību.

3

Tā, kā Diāna bija ļoti noskumusi par to, ka viņas tēvs atrodas šādā stāvoklī, viņa darīja visu maksimālo, lai tēvam palīdzētu. Pēc vairāku mēnešu ārstēšanas un Diānas centieniem, viņas tēvs beidzot sāka justies labāk un apzinājās savu laimi, ka blakus atrodas viņa mazā meitiņa.

1

Bilde, kura uzņemta pēc tēva veseļošanās perioda.

2

Tagad Diānas tēvs atkal ir pievērsies savai sirdslietai – fotogrāfēšanai.

3

“Mans, nu jau priecīgais tēvs daudz vairāk laiku pavada kopā ar saviem senajiem draugiem un viņš aktīvi sācis meklēt sev jaunu darbu”

1

“Esmu pateicīga par šo dzīvi un par šo lielisko iespēju atkal satikt savu tēvu. Dzīve ir viena liela dāvana, kuru iesaiņojam mēs paši. Es mīlu šo brīdi, šo brīdi, kas notiek šeit un tagad.” Stāsts ar laimīgām beigām 🙂
2

3

 • Pavļuts nāk

  0 4352

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2301

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5419

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4421

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV