Neticama Veiksme! Šī Sieviete 10 Gadus Fotogrāfēja Bezpajumtniekus. Jūs Neticēsiet, Bet Viņu Starpā Viņa Atrada Arī Savu Tēvu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Neticama Veiksme! Šī Sieviete 10 Gadus Fotogrāfēja Bezpajumtniekus. Jūs Neticēsiet, Bet Viņu Starpā Viņa Atrada Arī Savu Tēvu

0 comments

Diāna Kima ir izaugusi Maui, kur viņas tēvs bija profesionāls fotogrāfs, par ko viņš, protams saņēma naudu. Taču pēc laika Diānas vecāki pašķīrās un meitene sāka dzīvot pie citiem radiniekiem un vēlāk jau draugiem. Nepagāja ilgs laiks, līdz meitene pazaudēja savus kontaktus ar tēvu.

father-homeless-paradise-diana-kim-15

Diānai ļoti patika tēva darbs, tāpēc viņa gāja pa tām pašām pēdām, un kļuva par zināmu fotogrāfu.  2003. gadā, meitene bija aizsākusi fotoprojektu, kas ietver sevī bildes ar bezpajumtniekiem. 2012. gadā viņa atrada savu tēvu, visus šos gadus bija nodzīvojis, kā bezpajumtnieks, Diāna neticēja, pati savām acīm.

2

Diemžēl Diānas tēvs pa šiem gadiem bija cietis no smagas šizofrēmijas, kuru nebija ārstējis, tāpēc bieži vien, viņš pats nesaprata ko dara.

3

 

“Es savu tēvu atradu sēžos nelielos krūmos, kur viņš meklēja ēnu aiz nelielas miskastes urnas”, teic Diāna

1

“Ļoti bieži bija gadījumi, kad viņš apstājās ceļa vidū un sāka ar kādu strīdēties, taču tur neviena nebija,” skaidro Diāna.

2

Drīzumā, negaidīti vīrieti piemeklēja sirdslēkme, kuru viņš brīnumainā kārtā pārdzīvoja. Apzinoties sekas, vīrietis sācis meklēt palīdzību.

3

Tā, kā Diāna bija ļoti noskumusi par to, ka viņas tēvs atrodas šādā stāvoklī, viņa darīja visu maksimālo, lai tēvam palīdzētu. Pēc vairāku mēnešu ārstēšanas un Diānas centieniem, viņas tēvs beidzot sāka justies labāk un apzinājās savu laimi, ka blakus atrodas viņa mazā meitiņa.

1

Bilde, kura uzņemta pēc tēva veseļošanās perioda.

2

Tagad Diānas tēvs atkal ir pievērsies savai sirdslietai – fotogrāfēšanai.

3

“Mans, nu jau priecīgais tēvs daudz vairāk laiku pavada kopā ar saviem senajiem draugiem un viņš aktīvi sācis meklēt sev jaunu darbu”

1

“Esmu pateicīga par šo dzīvi un par šo lielisko iespēju atkal satikt savu tēvu. Dzīve ir viena liela dāvana, kuru iesaiņojam mēs paši. Es mīlu šo brīdi, šo brīdi, kas notiek šeit un tagad.” Stāsts ar laimīgām beigām 🙂
2

3

 • Šodien ir

  0 268

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more
 • Šodien beidzot

  0 59

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Šodien paziņota

  0 5202

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Liktenīgajā dienā

  0 1638

  Kā vēsta CNN, fotogrāfs Mahmuds Nakibs otrdien, 4. augustā, nofilmēja Isras Seblani un Ahmada S

  View more
 • Garāmgājējs šorīt

  0 8887

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV