Mūsdienu Realitāte Par Plaģiātismu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Mūsdienu Realitāte Par Plaģiātismu

0 comments

Mūsdienās lielākā daļa studentu Latvijā zina, kas ir plag.lv – Tiešsaistes plaģiātu pārbaudītājs, visas Latvijas dokumentu ietvaros. Lūk, ko es atklāju, interneta informācija stāsta, ka šis intruments tika izveidots pateicoties lietuviešiem un ieviests Latvijā pirms pāris gadiem. Daži mani draugi pastāstīja, ka paši pamēģinājuši šo instrumentu, un lai cik dīvainā kārtā, tas arī neliktos, viņi dažos savos dokumentos bija atklājuši plaģiātismu, lai gan neviena cita sistēma, to nebūtu atklājusi, protams, viņi šo kļūdu novērsa, lai par laimi neviens to nepamanītu, krāpties neiesakām nevienam!

home plag lv (1)

 

Jāsaka, ka oriģinālais saturs ir svarīgs ne tikai priekš studentiem, bet arī tīmekļu vietu īpašniekiem, jo pastāv SEO. Es pārbaudīju 10 dažādus papīrus, kuri bija plaģiātismi, taču tos ļoti grūti kāds varētu atklāt, lūk rezultāts – 9 no tām tika detektētas ar smagu plaģiātismu, bet  1 – pilnīgs plaģiātisms (kopēts 1:1) Visi tika atrasti pateicoties šai sistēmai. Es pieņemu, ka tur būtu jābūt 20-50% sakritībai, tāpēc, ka tas nebija 100% plaģiātisms. Taču manu izbrīnu paņēma tas, ka pats intruments parādīja, ka darbā ir vidēji 30-75% plaģiātisma.

Vēlāk notestēju tos pašus dokumentus uz citiem plaģiātisma intrumentiem, bet tie konstatēja, ne vairāk par 10% plaģiāta darba, tieši šis ir iemesls, kas parāda, kāpēc  plag.lv ir labākais tiešsaistes plaģiātu meklētājs, nekā pārējie, jo šeit ir reāla statistika. Viens dokuments, kas manuprāt bija pilnīgi tīrs no plaģiātisma, pārbaudot to šajā sistēmā parādīja, ka šeit ir apmēram +-5% no plaģiātisma. Vai šī nav fantastika ?

Kopumā ņemot šis rīks ir ļoti pievilcīgs Latviešu lietotājiem, jo tik specifiks intruments Latvijā vēl nav bijis. Paši Lietuvieši saka, ka viņu valsts versijā jau ir pieejams daudzvalodu rādījums –www.plagramme.com, bet tas savukārt jau ir cits stāsts!

 • Tikusi publicēta

  0 3347

  Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss n

  View more
 • Vīrieša sociālais

  0 5257

  Kopumā Latvijā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas potes vai “Johnson & Johnson

  View more
 • Nupat paziņots,

  0 4535

  Tiem, kuriem pienākas bērna kopšanas pabalsti par bērniem līdz viena gada vecumam, ģimenes val

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2861

  Esošajā situācijā ir jāņem vērā, ka valdība tomēr ir vienojusies par to, ka atbalsts tiks

  View more
 • Jauns naudas

  0 4724

  Taču valdība vienojusies, ka atbalsts tiks sniegts četrus mēnešus līdz šā gada maijam, lai g

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV