Mūsdienu Realitāte Par Plaģiātismu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Mūsdienu Realitāte Par Plaģiātismu

0 comments

Mūsdienās lielākā daļa studentu Latvijā zina, kas ir plag.lv – Tiešsaistes plaģiātu pārbaudītājs, visas Latvijas dokumentu ietvaros. Lūk, ko es atklāju, interneta informācija stāsta, ka šis intruments tika izveidots pateicoties lietuviešiem un ieviests Latvijā pirms pāris gadiem. Daži mani draugi pastāstīja, ka paši pamēģinājuši šo instrumentu, un lai cik dīvainā kārtā, tas arī neliktos, viņi dažos savos dokumentos bija atklājuši plaģiātismu, lai gan neviena cita sistēma, to nebūtu atklājusi, protams, viņi šo kļūdu novērsa, lai par laimi neviens to nepamanītu, krāpties neiesakām nevienam!

home plag lv (1)

 

Jāsaka, ka oriģinālais saturs ir svarīgs ne tikai priekš studentiem, bet arī tīmekļu vietu īpašniekiem, jo pastāv SEO. Es pārbaudīju 10 dažādus papīrus, kuri bija plaģiātismi, taču tos ļoti grūti kāds varētu atklāt, lūk rezultāts – 9 no tām tika detektētas ar smagu plaģiātismu, bet  1 – pilnīgs plaģiātisms (kopēts 1:1) Visi tika atrasti pateicoties šai sistēmai. Es pieņemu, ka tur būtu jābūt 20-50% sakritībai, tāpēc, ka tas nebija 100% plaģiātisms. Taču manu izbrīnu paņēma tas, ka pats intruments parādīja, ka darbā ir vidēji 30-75% plaģiātisma.

Vēlāk notestēju tos pašus dokumentus uz citiem plaģiātisma intrumentiem, bet tie konstatēja, ne vairāk par 10% plaģiāta darba, tieši šis ir iemesls, kas parāda, kāpēc  plag.lv ir labākais tiešsaistes plaģiātu meklētājs, nekā pārējie, jo šeit ir reāla statistika. Viens dokuments, kas manuprāt bija pilnīgi tīrs no plaģiātisma, pārbaudot to šajā sistēmā parādīja, ka šeit ir apmēram +-5% no plaģiātisma. Vai šī nav fantastika ?

Kopumā ņemot šis rīks ir ļoti pievilcīgs Latviešu lietotājiem, jo tik specifiks intruments Latvijā vēl nav bijis. Paši Lietuvieši saka, ka viņu valsts versijā jau ir pieejams daudzvalodu rādījums –www.plagramme.com, bet tas savukārt jau ir cits stāsts!

 • Ministru prezidents

  0 1350

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1127

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more
 • Ķermenis jūt,

  0 3796

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 2071

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more
 • Atklāts kads

  0 3869

  Kurš būtu domājis, ka kāds var nopelnīt naudu no darba un laika, kurā viņi nemaz nebija strā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV