Mūsdienu Realitāte Par Plaģiātismu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Mūsdienu Realitāte Par Plaģiātismu

0 comments

Mūsdienās lielākā daļa studentu Latvijā zina, kas ir plag.lv – Tiešsaistes plaģiātu pārbaudītājs, visas Latvijas dokumentu ietvaros. Lūk, ko es atklāju, interneta informācija stāsta, ka šis intruments tika izveidots pateicoties lietuviešiem un ieviests Latvijā pirms pāris gadiem. Daži mani draugi pastāstīja, ka paši pamēģinājuši šo instrumentu, un lai cik dīvainā kārtā, tas arī neliktos, viņi dažos savos dokumentos bija atklājuši plaģiātismu, lai gan neviena cita sistēma, to nebūtu atklājusi, protams, viņi šo kļūdu novērsa, lai par laimi neviens to nepamanītu, krāpties neiesakām nevienam!

home plag lv (1)

 

Jāsaka, ka oriģinālais saturs ir svarīgs ne tikai priekš studentiem, bet arī tīmekļu vietu īpašniekiem, jo pastāv SEO. Es pārbaudīju 10 dažādus papīrus, kuri bija plaģiātismi, taču tos ļoti grūti kāds varētu atklāt, lūk rezultāts – 9 no tām tika detektētas ar smagu plaģiātismu, bet  1 – pilnīgs plaģiātisms (kopēts 1:1) Visi tika atrasti pateicoties šai sistēmai. Es pieņemu, ka tur būtu jābūt 20-50% sakritībai, tāpēc, ka tas nebija 100% plaģiātisms. Taču manu izbrīnu paņēma tas, ka pats intruments parādīja, ka darbā ir vidēji 30-75% plaģiātisma.

Vēlāk notestēju tos pašus dokumentus uz citiem plaģiātisma intrumentiem, bet tie konstatēja, ne vairāk par 10% plaģiāta darba, tieši šis ir iemesls, kas parāda, kāpēc  plag.lv ir labākais tiešsaistes plaģiātu meklētājs, nekā pārējie, jo šeit ir reāla statistika. Viens dokuments, kas manuprāt bija pilnīgi tīrs no plaģiātisma, pārbaudot to šajā sistēmā parādīja, ka šeit ir apmēram +-5% no plaģiātisma. Vai šī nav fantastika ?

Kopumā ņemot šis rīks ir ļoti pievilcīgs Latviešu lietotājiem, jo tik specifiks intruments Latvijā vēl nav bijis. Paši Lietuvieši saka, ka viņu valsts versijā jau ir pieejams daudzvalodu rādījums –www.plagramme.com, bet tas savukārt jau ir cits stāsts!

 • Paziņota ļoti

  0 4524

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 308

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25001

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more
 • Pavisam Labas

  0 5462

  Tieši šobrīd nav itin nekāds noslēpums, ka smagi iet ļoti daudziem un situācija paliek smagā

  View more
 • Beidzot tiek

  0 3483

  Ikviens īsts svētku svinētājs ar nepacietību gaida vasaras saulgriežos, arī šajā ziņā sv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV