Mirušu meiteni apglabā katakombā, taču pēc brīža ģimene no kapa dzird kliedzienus un palīgā saucienus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Mirušu meiteni apglabā katakombā, taču pēc brīža ģimene no kapa dzird kliedzienus un palīgā saucienus

0 comments

16 Gadus vecā meitene Nesija Petraze, tika apglabāta, kā mirusi meitene, kurai nebija pilnīgi nekādas dzīvības pazīmes. Bet kas notika pēc apglabāšanas ir šokējoši…

1

Radinieki un ģimenes locekļi dzirdējuši savādas skaņas no šī speciālā kapa, kuru sauc par katakombu, miesīgais tēvs bija uzlicis roku uz šī kapa un dzirdējis dauzīšanos, viņš no šoka gandrīz esot bez vai noģībis.

Tēvs momentā rīkojies un pārliecinājies vēlreiz vai viņam neizklausās, tāpēc  visiem licis burtiski apklust, lai saprastu vai tiešām notiek, kas nelikās iespējams.

2

Tiklīdz visi bija apklusuši, varēja dzirdēt skaidrus kliedzienus un palīgā saucienus, visi ģimenes locekļi nekavējoties un neko negaidot izsita šajā speciāli veidotajā kapā caurumu, lai izceltu no tā zārku. Atverot zārku visi bija šokā – Meitene bija dzīva.

3

Pilnīgi visi bija šokā un neviens nesaprata, kas notiek, taču meitene bija dzīva. Meiteni momentā veda uz slimnīcu, lai pārbaudītu viņas veselības stāvokli, jo nevienam nebija ne mazākās skaidrības, kā tas vispār ir iespējams.

4

Stāsts, kā meitene nomirusi ir diezgan šokējošs, pati meitene 16 gadu vecumā atradās stāvoklī trešajā mēnesī. Viņa bija aizgājusi uz tualeti un izdzirdējusi ieroču šaušanas skaņas, turpat pie mājām, kas meitenei esot izsaukusi panikas lēkmi, meitene nokritusi un no viņas mutes nāca baltas putas. Šāvēji izrādās bija kaimiņi, kas centās aizdzīt suņus, kuri bija ieklīduši viņu teritorijā.

5

Meitenei nekļuva labāk un vecāki izsauca garu izdzinējus, jo izskatījās, ka meiteni pārņēmis demons. Tā kā meitenei joporjām nav palicis labāk, viņa tika aizvesta uz slimīcu, kur drīz vien viņai iestājās klīniskā nāve, viņas sirds un smadzenes pilnībā beidza strādāt.

Nākamajā dienā meitene jau tikusi apglabāta… Ģimene vaino ārstus, kuri nav spējuši apzināties savas spējas un noteikt vai tiešām meitenei iestājusies nāve, taču ārsti apgalvo, ka meitenei tiešām iestājusies klīniskā nāve un nekādas dzīvības pazīmes netika izrādītas.

Ārstiem nav izskaidrojuma kā tas viss noticis, bet visi kopā apgalvo ka tas ir Dieva brīnums. Ģimene un it īpaši meitas mamma ir ļoti pateicīga, ka viņas meitiņai tika dota iespēja pamosties. Stāsts ar laimīgām beigām

 • Kāda ir

  0 4787

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 859

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6778

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23731

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 24062

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV