Milzīgas Vētras Dēļ,Vairāk Nekā 100 Zirgi Tika Iesprostoti Uz Šīs Salas, Tas Ko Izdarīja Šīs Sievietes Ir Vienkārši Neticami - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Milzīgas Vētras Dēļ,Vairāk Nekā 100 Zirgi Tika Iesprostoti Uz Šīs Salas, Tas Ko Izdarīja Šīs Sievietes Ir Vienkārši Neticami

0 comments

Tika veikti vairāki glābšanas mēģinājumi, taču visi cieta neveiksmi. Tad, kāds vīrietis ievietoja ziņojumu zirgu forumā, kur centās atrast cilvēkus, kam ir pieredze ar zirgiem, kas nebaidās no ūdens. Uz vīrieši ievietoto ziņojumu atsaucās, vairākas sievietes, kurām ir bijusi pieredzi ar zirgiem, ka nebaidās no ūdens.

Tad šis vīrietis satika Normu Midesmu, kas jau piedalījusies vairākās zirgu glābšanās, kas bijusi līdzīga šai situācijai. Sieviete atteicās padoties un bija pirmā, kas sazinājās ar vietējām varas iestādēm.

3

Vairākas sievietes izmantoja savas prasmes, kuras pielietojušas jau agrāk, uz zirgu mugurām, tās devušās līdz applūdušajai salai un iesprostotie zirgi redzēdami, kā šie pāris zirgi tomēr ir spējīgi šķērsot dziļo gravu, nedomādami lekuši iekšā ūdenī un sekojuši zirgiem, uz kurām atradās sievietes. Applūdusī sala atradusies aptuveni 500 metrus no tuvākās sauszemes, bet šīm sievietēm tas izdevās.

nfn63-horseisland-4

Sešas sievietes, kas riskēja ar savu dzīvību dodoties uz šo bīstamo apgabalu, kurā norisinājās spēcīgā vētra, tika godinātas no valdības puses par drošsirdību un bezbailību, pateicoties šādiem cilvēkiem, pasaule kļūst labāka.

lops1-horseisland-5

Šajā gadījumā nostrādāja bara instinkts, jo zirdziņi bija nomocīti, taču tiem parasti ir bail no ūdens, taču redzēdami, ka šie pāris zirgi bija spējīgi šķērsot gravu līdz applūdušajai salai, tā arī visi pārējie, sāka tiem sekot, katram no mums šie instinkti ir spēcīgi, tieši tā pat kā pašizdzīvošanas instinkts, kas bija pats būtiskākais šajā gadījumā.

p5x8m-horseisland-6

Šis bija pēdējais zirdziņš, kuru izdevās krastā nogādās pateicoties veterinārajiem palīgiem, pēc nonākšanas krastā zirdziņš tika aprūpēts un nekas ļauns tam nedraud.

szpl5-horseisland-7

Vēlāk pateicoties valdībai un sievietes atbalstam, Nīderlandē tika izvietota speciāla piemiņas plāksne, ar zirgu pakaviem, kas liek atcerēties šo baiso notikumu, bet pateicoties šīm 6 bezbailīgajām sievietēm, šis stāsts ir lasāms ar laimīgām beigām. 🙂

Lapas: 1 2

 • Pavļuts nāk

  0 4361

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2302

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5420

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV