Lūk Kas Ir Patiesa Mīlestība! Vīrs 56 Gadus, Darīja Ko Īpašu, Dēļ Savas Sievas. Tas Liks Nobirdināt Prieka Asaras - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Lūk Kas Ir Patiesa Mīlestība! Vīrs 56 Gadus, Darīja Ko Īpašu, Dēļ Savas Sievas. Tas Liks Nobirdināt Prieka Asaras

0 comments

Precoties katrs pāris savā skaistajā kāzu dienā viens otram apsola mīlēt, neskatoties ne uz ko! Taču šim pārim šie vārdi bija patiesi, Jūs tūlīt sapratīsies kāpēc.

Du Juanfans pirms 56 gadiem apprecēja skaisto Žo Jaunju, taču drīz vien sievieti piemeklēja slimība, pareizāk sakot, tas notika jau mēnesi pēc superīgajām laulībām, diemžēl slimība viņu padarīja paralizētu. Neskatoties uz smago situāciju Du Juanfans nepadevās un aprūpēja savu sievu, neskatoties ne uz ko!

1

Du katru dienu pārbauda savas mīļotās sieviete pierīti, lai pārbaudītu vai sievietei nav temperatūra, kas krasi varētu mainīt situācijas stāvokli.

1

Kad sieviete saslima, ārsti vairs nebija spējīgi palīdzēt, bet par spīti visam, Du nosolījās, katru savu dzīves dienu veltīt savai dārgajai sievai.

2

Viņš pameta savu darbu, lai tikai varētu būt klāt pie savas sievas, tā pat viņš sāka veikt visādus mājas darbu, ko parasti darīja viņa sieva.

3

Bet pati skaistākā daļa šajā visā ir tā, jebkuru reizi, kad Du dodas pie sievas uz gulta, viņam sejā vienmēr ir prieks, visus šos neskaitāmos gadu desmitus, vai tā tik tiešām nav īsta mīlestība?

4

Vietējie kaimiņi bieži vien dodas apciemot šo superīgo pāri, un pie reizes palīdz salabot lietas, kuras Du viens pats nespēj paveikt.

5

Vietējie iedzīvotāji ir kļuvuši tik labsirdīgi, ka sākuši nest dažādas lietas un mantas, lai tikai palīdzētu superīgajam pārim, vai tas nav aizkustinoši ?

6

Vai šis nav piemērs patiesai mīlestībai, tieši tādai, kādai tai vajadzētu būt? Viss ciems ir iedvesmojies no šī pāra un sākuši biežāk palīdzēt viens otram, arī kaimiņi, kas iepriekš bija naidīgi ir kļuvuši draudzīgāki un sākuši viens otram palīdzēt, lūk cik daudz spēj paveikt viens cilvēks, tas tiešām ir apbrīnojami, cepuri nost šī vīra priekšā, tik tiešām!

 • Redz,

  0 1242

  Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās Ukrainas tiesībaizsardzības ministra Vladimira Košen

  View more
 • Maksims Galkins

  0 10580

  Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, kurš slavens ar asiem un reizēm provokatīviem paziņojumiem

  View more
 • Glābēji jau

  0 1622

  Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pa

  View more
 • Kristīnes Misānes

  0 5048

  Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru

  View more
 • Milzu jaunimi

  0 2905

  Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsoņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV