Sieviete varonīgi izglābj bērnu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sieviete varonīgi izglābj bērnu

0 comments

Kāda varonīga mamma izglābusi mazu  meitenīti, kura bija atstāta mašīnā, kamēr āra temperatūra bija sasniegusi 37 grādus pēc celsija.

Kāda divu bērnu māte no Kanzasas dalījusies ar saviem pārdzīvojumiem par visu notikušo situāciju. Viņa izskrējusi ārā no savas darba vietas, lai glābtu bērnu, kas bijis iesprostots mašīnā 37 grādu karstumā. Sieviete saka : “Logi bija pilnīgi līdz galam aiztaisīti ciet, arī visas durvis bija aiztaisītas un nebija iespējams tās atvērt, bet īpašnieku nekur blakus nebija redzami un meitenīte bijusi klāt sviedriem”

Meitenīte bija atglaudusi visus savus matus, un varēja vienkārši redzēt, kā no meitenītes seja kā ūdens piles lejā tecēja sviedri. Viņa šo skatu redzēdama momentā mēģināja atlauzt vaļā mašīnas durvis ar skrūvgrieža palīdzību, tomēr tad neizdevās. Pēc tam sieviete mēģinājusi izsit mašīnas logu ar dzelzs priekšmetu, tomēr pat ar visu dzelzs priekšmetu sievietei nav izdevies tik cauri automašīnas brangajam stiklam.

Man nekas neatlika, kā tikai lūgties, lai izdotos stiklu izsist, savādāk meitenīte vienkārši nomirs. Līdz visbeidzot stiklu izdevās ieplēst un pēc tam jau izsist pilnībā…

 

Beigās ar citām sievietēm, kas atradušās blakus, kopīgi izvilkušas divus gadus veco meitenīti laukā no mašīnas. Pēc brīža notikuma vietā ieradusies ātrā palīdzība. Par laimi meitenīte veselībai nekas nekaitēja un vēlāk meitenītei pakaļ ieradās viņas krustmāte.

Vainīgie, kas atstāja bērnu mašīnā bija onkulis un tante, kuri beidzot bija atnākuši līdz automašīnai un tika apsūdzēti par bērna apdraudējumu. Viņi neizrādīja pilnīgi nekādas emocijas, vienīgais jautājums, ko viņi jautāja glābējiem bijis : Vai apdrošinātāji segs sasistā loga izmaksas…

 

 

 • Kāda ir

  0 4712

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 807

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6726

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23648

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23998

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV