Latvietis - Narkobarons, Zīmējas Ar Savu Bagātību Un Pelna Miljonus! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latvietis – Narkobarons, Zīmējas Ar Savu Bagātību Un Pelna Miljonus!

0 comments

Likumi pasaulē, kas attiecas uz marihuānas audzēšanu kļūst arvien vieglāk izpildāmi, un tieši Maikls Straumietis ir izmantojis iespēju izsisties un kļūt par sava veida biznesmeni.

Maikls, kurš dzimis un audzis Latvijā, Kanādā ir izveidojis milzīgu uzņēmumu, kas milzīgā kvantumā audzē marihuānu, šis bizness ir ļoti labs peļņas veids. Sapelnīto naudu vīrietis tērē  kā grib un dzīvo diezgan izšķērdīgu dzīvi.

111213

Maikls pavisam noteikti ir populārākais instagram karalis no Latvijas, taču drīzumā viņš varētu ieņemt daudz augstāku pozīciju, tas viss, protams, dēļ sievietēm, kuras vienmēr ir pusplikas, dārgām mašīnām un Maiklam pat pieder sava privātā lidmašīna. Un kur tad bez pašas marihuānas!

Maikls ir Advanced Nutrients izpilddirektors, šī kompānija ir ļoti slavena nu jau visā pasaulē un tas viss pateicoties tās labajai kvalitātei un citiem produktiem, ko ražo no marihuānas. Milzīgais uzņēmums, kas atrodas Kanādā, koncentrējas tieši uz medicīniskās marihuānas audzēšanu.

2 (2)

Puisim jaunībā diez ko nebija paveicies ar vecākiem, tēvs jaunībās miris, bet māte lietojusi narkotikas, tāpēc par sevi nācies rūpēties pašam.

Pašlaik Maikls dzīvo diezgan izšķērdīgu dzīvi, viņš ļoti bieži dodas uz dažādām konferencēm, kur pēc katra pasākuma notiek karstas ballītes, kurās viņš protams reklamē savu kompāniju un savus superīgos marihuānas izstrādājumus.

Maiklam ir bijušas nopietnas problēmas ar likumu, vairākas reizes ir nācies slēgt viņa siltumnīcas un pēc tam tās atkal tikušas rūpīgi pārbaudītas. Pēc Forbes datiem, viņš ir multimiljonu dolāru vērta firmas īpašnieks.

3

Kad Maiklam bija tikai 19 gadi, viņš bija izveidojis piemājas zālāja un mauriņa kopšanas firmu, jo viņš nevēlējās darīt darbus, ko dara lielākā daļa cilvēku.

Bet, kad viņam bija 23, divi Maikla draugi ieteica viņam nopelnīt savādākā veidā. Tieši tad arī panesās brīdis, kad Maikls sāka audzēt marihuānu, izgājis cauri neskaitāmām neveiksmēm un sodiem, viņš ir kļuvis par vienu no retajiem, kam vispār izdevies tikt tik tālu!

1aaa

Kādu laiku vēlāk, lai izvairītos no kārtējām nepatikšanām, Maikls bija atradis cilvēkus, kas agrāk bija strādājuši FIB, tieši narkotiku apkarošanas nodaļā. Šie cilvēki mācēja uzstādīt novērošanas, izsekošanas un noklausīšanās ierīces. Pateicoties šiem džekiem, viņš iemācījās atrast šīs ierīces, kas varētu atrasties viņa mašīnās, personīgajā birojā un pat mājās. Tas bija galvenais pavērsiens visam!

Taču arī tas neapturēja policijas darbību pret Maiklu, jo viņa bizness auga ātri, tieši to negribēja pieļaut policija.

30-interesanti-fakti-2-6

Protams, Maikls ir arī sēdējis cietumā, taču viņš ļoti konkrēti izklāsta kāpēc šo visu dara un kam paredzēta viņa audzētā marihuāna.

Viņš vienkārši mīl marihuānu, viņš nekad nav vēlējies dzīvot, kā to dara lielākā daļa cilvēku – kā roboti dodas uz saviem darbiem un lielāko daļu savas dzīves nav apmierināti. Viņš pats personīgi atzīst, ka nekad netaisās klausīt augstākas pavēles un klausīties kādā, kas noteiks, kas viņam jādara. Viņš to mainīja, sākums nebija viegls, jo daudz, kas bija nelegāls, taču viņš to visu ir pārveidojis par milzu, legālu kompāniju!

 • Tuvākajās dienās

  0 501

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6367

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 22979

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23514

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4986

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV