Kas Notika Kad Šis Puisis Ielauzās Pamestajā Ēkā Ir Šausminoši... Ak Dievs - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kas Notika Kad Šis Puisis Ielauzās Pamestajā Ēkā Ir Šausminoši… Ak Dievs

0 comments

Vai esat kādreiz redzējuši pamestu ēku un nodomājuši, ka tur iekšā varētu būt kaut kas satriecošs? Man tā gadās visu laiku. Uzņemoties risku un ejot tur kur tev nav jābūt sniedz lielu adrenalīna devu. Es, protams, nevienu nemudinu ielauzties šādās vietās.

Esmu pieaudzis un atbildīgs cilvēks…. lielākoties. Satraukums par nezināmo ir tas, kas bieži pamudina cilvēkus doties izpētīt šādas vietas.

Varbūt jūs redzēsiet spoku vai atradīsiet aizmirstu seifu. Šīs lietas nekad neatkārtojas divreiz. Jums, patiešām, nav ne jausmas, ko atradīsiet un atklāsiet. Šīs pašas emocijas vadīja Denu Bellu, kad viņš izlēma izpētīt pamestu dzīvojamo kompleksu. Viss sākās kā vienkāršs izpētes video, bet jau dažu mirkļu laikā kļuva par ko dzīvībai bīstamu. Apskatiet kā šis piedzīvojums gandrīz kļuva par viņa pēdējo.

1

Viņš sāka ceļu mazā alejā starp mājām. Izskatās kā kadrs no šausmu filmas.

2

Dens bija staigājis garām šīm pamestajām mājam jau vairākas nedēļas un nevarēja tās dabūt ārā no prāta.

3

Dens bija atradis asinis un dzīvnieku atliekas citā, īsākā, vizītē. Viņš arī bija redzējis sātaniskus simbolus dažās īpašuma vietās. Bet kā jau visiem labiem pētniekiem, tas tikai uzkurināja viņa ziņkāri.

4

Viņš uzkāpa pa kāpnēm, lai nokļūtu otrajā stāvā. Tur viņš atrada visu, ko jūs varētu sagaidīt šādā vietā.

5

Pa visu istabu labirintu bija izmētāti atkritumi. No visām sienām lobījās krāsa, bet dažas sienas vairs pat nebija savās vietās. Katrs solis bija risks, ka grīda varētu neizturēt viņa svaru.

6

Iedzīvotāju pastkastīšu atliekas. Šī vieta bija pilnība nolaista, kopš to vairs neizmantoja.

7

Krītoši būvgruži bija liela problēma staigājot pa šejieni. Viss ir tik vecs, ka koks vairs neturēja savu svaru.

8

Bija skaidrs, ka cilvēki šeit bija bijuši pēc ēkas pamešanas. Izskatās, ka “Tonijs” vēlējās, lai visi zina ka viņš šeit ir bijis.

9

Atrast vietu kur nolikt kāju, lai neuzkāptu naglai bija īsts izaicinājums.

10

Īpaši satraucošs brīdis bija kad Dens spēra soli un pamats zem viņa kājām, burtiski, sašūpojās. Ļoti saspringts brīdis, jau tāpat, saspringtā video. Viņš bija ļoti veiksmīgs, ka grīda tā arī neiebruka un viņu neapraka.

11

Pēc augšējo stāvu apskates, Dens nolēma doties lejā un izpētīt apakšējos stāvus. Šis bija pagrieziena punkts. To kas notika tālāk es nekad negribētu piedzīvot.

12

Dens nolēma apskatīt telpu trepju augšā. Kad viņš tur nokļuva, viņš pamanīja kaut ko kas neiederējās šajā apkārtnē.

13

Vienkāršs pārstrādājams iepirkumu maisiņš, vai ne? Izskatās, ka tas šeit atstāts pavisam nesen. Protams, ka kāds kurš atnācis jau tik tālu, izpētīs visus sīkumus.

14

Jā. Nedaudz kokaīna, kas gatavs pārdošanai. Tiklīdz es to ieraudzītu, es saprastu ka šī vairs nav pastaiga vienkāršā, pamestā mājā.

15

Apskatot maisiņa saturu Dens, pašsaprotami, saprata kur atrodas. Šī nebija vienkārši pamesta māja, bet gan narkomānu midzenis un viņš šeit stāv ar dīlera preci. Jūs jau zināt. Cilvēki ir nogalināti par mazākām lietām. Un ziniet ko? Dīleris atgriezās!

Tieši kas notika, var redzēt video, sajūtas, ko Dens izjuta uz savas ādas, bija neaprakstāmas.

Diezgan spraigi, vai ne? Viņš ir patiešām veiksminieks. Nešaubos, ja viņu atrastu, viņu būtu nogalinājuši. Māja ir pilnīgi nolaidusies. Ja noskatāties video, tad ap 5:07 atzīmi, jūs dzirdēsiet šāvienus. Man ar to pietiktu, lai savāktu mantas un laistos. Bet Denam veicās, viņš nogaidīja kad dīleris ar klientu aizies un tad, aši, devās prom. Jūs varat dzirdēt ka viņš ir satraucies un gandrīz raud, kad izkļūst ārā. Viņam ļoti paveicās.

 • Viņķele negaidīti

  0 1764

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2383

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1477

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more
 • Ķermenis jūt,

  0 6251

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 2307

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV