Kariņš nupat nācis klajā ar nopietnu paziņojumu Latvijas tautai, kas gaidāms tālāk dēļ Covid-19 milzu pandēmijas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš nupat nācis klajā ar nopietnu paziņojumu Latvijas tautai, kas gaidāms tālāk dēļ Covid-19 milzu pandēmijas

0 comments

Ministru prezidents Krišjānis Karišs (JV) aicināja Latvijas iedzīvotājus ierobežot Covid-19 izplatību, lai ierobežotu viņu sociālo mijiedarbību. Ministru prezidents ziņu vietnē “Twitter” uzsvēra, ka Latvijā ir notikusi smaga Covid-19 epidēmija.

“Mēs varam apturēt Covid-19, sekojot drošības pasākumiem – mazgājot un dezinficējot rokas, ieturot divu metru distanci un nēsājot maskas,” akcentēja politiķis. Kariņš aicina iedzīvotājus turpmāk ierobežot savus sociālos kontaktus, lai nepieļautu, ka “vīruss atņem mūsu līdzcilvēkus”.

Saskaņā ar ziņojumiem, pamatojoties uz Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem, Latvija vakar reģistrēja 58 jaunus Covid-19 gadījumus. Vakar mira arī cilvēki vecumā no 70 līdz 75 gadiem, kuri bija inficēti ar Covid-19.

 

Baltijas valstīs Latvijā pašlaik ir vislielākais divu nedēļu Covid-19 sastopamības biežums uz 100 000 cilvēku. Kumulatīvais indekss ir 71,51 Latvijā, 70,15 Lietuvā un 35,85 Igaunijā. Atšķirībā no Lietuvas un Latvijas, kumulatīvā sastopamība Igaunijā šonedēļ ir pakāpeniski samazinājusies.

Pēdējā dienā kopumā tika veiktas 2690 Covid-19 pārbaudes. Tajā pašā laikā Latvija līdz šim kopumā ir veikusi 390 971 pārbaudi, 3450 cilvēki ir slimi, bet 1329 cilvēki ir atveseļojušies.

Dienā pārbaudīto pozitīvo gadījumu īpatsvars bija 2,1%. SPKC iepriekš paskaidroja, ka šis skaitlis tiek uzskatīts par nozīmīgu Eiropas Savienībā, jo vairāk nekā 3% slimības izplatība tiek uzskatīta par ātru un nekontrolētu.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta (Nacionālā veselības dienesta) sniegto informāciju vakar kopumā hospitalizēti 7 Covid-19 pacienti. Kopumā slimnīcā tika ārstēti 72 pacienti, no kuriem 66 bija vidēji smagi, bet sešiem – smags. Kopumā tika izrakstīti 284 pacienti, ieskaitot atveseļošanos un nāvi.

Avots

 • Baņķis brīdina

  0 2666

  Labi pazīstamais Astrologs Kristaps Baņķis jau brīdināja par 2020. gada gaidāmo krīzi jau tā

  View more
 • Vecais vīrs

  0 24595

  Vīrs, kurš savu mūžu nostrādājis Ņujorkā, nu jau bija aizgājis pensijā. Viņš vēlējās

  View more
 • Milzīgi jaunumi

  0 7305

  Elīna Fīrmane (Doļģe) savulaik bija viena no pazīstamākajām Latvijas televīzijas sejām un f

  View more
 • Nu tad

  0 22453

  Pavisam liela daļa no mums joprojām gaida to lieo brīdi, kad Latvijā savas durvis vērs vaļā L

  View more
 • Sinoptiķi Brīdina

  0 953

  Patreizējā sinoptiķu prognozes liecina par to, ka pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzem

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV