Kāda Bija Viņu PIRMĀ REIZE? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kāda Bija Viņu PIRMĀ REIZE?

0 comments

Saka, ka pirmo reizi neaizmirst nekad, tāpēc tā ir jāizbauda un tai jābūt perfektai. Bet visiem labi zināms, ka ne vienmēr dzīvē notiek kā vēlētos. Izlasi kā sievietēm gājis ar viņu pirmo reizi !

o-COUPLE-SEX-facebook-700x357

Emīlija – Toreiz: 20 / Tagad: 27

”Es tikai tikko biju sākusi pieņemt, ka man patīk meitenes. Devos uz lezbiešu bāru un tur kāda daiļava man izmaksāja pāris šotus. Tā nu nonācām līdz guļamistabai un salaidām. Tiešām SALAIDĀM. Sākumā biju ļoti nervoza, bet viss izvērtās perfekti.”

Milisenta – Toreiz: 17 / Tagad: 30

‘Biju ciemos pie tā seksīgā sērfertipa puiša Bostonā. Viņam bija 23. Iepazināmies kopējā ceļojumā pēdējā vidusskolas gada laikā. Es biju gaidījusi tik ilgi. Bija sajūta, ka esmu iemīlējusies. … Pēc tam, kad viss bija galā, es gaidīju, ka viņš teiks kaut ko aizkustinošu un dziļu, bet tā vietā viņš sacīja

”Meitēn, tu tak spridzini!”.”

Eiprila – Toreiz: 16 / Tagad: 33

”Es satikos ar Jehovas liecinieku, kurš bija marihuānas dīleris. Viņš bieži sapīpējās zālīti un tad ļoti saskuma, jo es biju katoliete. Taču man seksu gribējās tik ļoti, ka tas nemaz neinteresēja. Mēs abi piedzērāmies un ierāpāmies viņa ūdensgultā. Man bija ļoti jāpiepūlas, lai seksa laikā nepiemetas jūras slimība.

Kad viss beidzās viņš raudāja, jo es nokļūšot ellē.”

Karmena –Toreiz: 21 / Tagad: 28

”Mana pirmā reize bija diezgan vēlu, jo bērnībā piedzīvoju seksuālu uzmākšanos un nebiju tikusi īsti tālāk par skūpstīšanos. Kāds labs draugs man piedāvāja nodarboties ar seksu trijatā ar viņu un viņa draudzene. Es abus pazinu un uzticējos. Liktenīgajā vakarā atceros sevi tīram zobus un domājam ”tad nu beidzot”. Process… sāpēja. Bet es biju uzbudināta. Viņi mani daudz nemocīja. Pat netiku līdz baudas galapunktam. Tas man aizņēma vairākus gadus. Tovakar viss beidzās un es devos mājās, lai iekristu savā gultā.”

Džila – Toreiz: 19 / Tagad: 38

”Pavasara brīvdienās Jamaikā bija pienācis pēdējais vakars un palikām augšā diezgan vēlu. Slepeni biju viņā iemīlējusies un šķita, ka pat zvaigznes mums tovakar ir labvēlīgas. Es biju atspiedusies pret puiša plecu un tad viņš iečukstēja man ausī:

”Vai vēlies pajāt uz manis?”

Sekss ilga 20 sekundes. Pēc tam viņš aizskrēja uz dušu un aizmiga – bez mīļošanās. Nākamajā dienā runājām ļoti maz, bet drīz pēc tam sākām satikties un apceļot Eiropu. Es joprojām uzskatu, ka tā bija mana pirmā mīlestība.”

Ališa – Toreiz: 16 / Tagad: 38

”Tas notika ar manu draugu, viņa gultā un viņa vecāku mājā. Tā bija kāda ceturtā vai piektā reize, kad mēģinām, jo tas likās psiholoģiski smagi un es vienmēr sadusmojos. Es to atceros kā pašu sāpīgāko lietu, ko dzīvē esmu pieredzējusi. Laimējās, ka draugs bija pacietīgs. Apkārt bija asiņu un asaru jūra. Emocijas sita augstu vilni. Pārņēma skumīga sajūta, ka esmu spērusi

soli prom no bērnības.”

Džūlija – Toreiz: 19 / Tagad: 30

”Puisis no vietējās grupas bija man izrādījis simpātijas. To vakaru beidzām maigojoties uz ielas. Viņš noķēra taxi un ar acīm sacīja ”tagad vai nekad, brauc man līdzi”. Kad nokļuvām dzīvoklī viņš vēlējās nolīst `tur` lejā, bet sajutos pārāk neērti. Tālāk viņš mēģināja ieiet manī, bet neizdevās, jo biju par ciešu. Viņš masturbēja. Es klusībā pie sevis nodomāju ”nu laikam tagad esmu oficiāli zaudējusi nevainību, vajadzētu priecāties”.  Kad devos mājās puisis vēlējās izmaksāt braucienu ar taxi, bet viņam nebija skaidras naudas tāpēc iedeva man stikla burku pilnu ar monētām..”

Ketija – Toreiz: 28 / Tagad: 37

”Tā bija mana pirmā reize ar sievieti. Viņa bija no Sanfrancisko un strādāja firmā, kas organizē vecpuišu ballītes. Vienreiz iepazināmies un devāmies prom reizē. Sēdējām viņas limuzīnā un braucām pa naksnīgo pilsētu. Kad jau kādu brīdi sarunu starplaikos bijām apmainījušās ar siltiem skatieniem viņa man vieglītēm iekoda plecā un

jutu kā sāku degt kā ugunīs iekāres dēļ.

Tikām līdz viņas mājām un sākām skūpstīties. Bija viens brīdis, kad viņa nolīda zemāk berzējas gar mani. Tobrīd domāju, ka šis ir lielisks sākums. Nākamajā rītā viņa bija ļoti sirsnīga, taču es centos turēties nomaļus. Ne jau tāpēc, ka man nebūtu paticis vai nožēlotu izdarīto, bet gan tāpēc, ka sāku

 • Tiek paziņots,

  0 8133

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11384

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV