Kad Šī Sieviete Bija Piektajā Grūtniecības Mēnesī Atklājās, Kas Tāds, Ko Noklusēja Pat Ārsti - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kad Šī Sieviete Bija Piektajā Grūtniecības Mēnesī Atklājās, Kas Tāds, Ko Noklusēja Pat Ārsti

0 comments

Šēllija Tūkere savā piektajā grūtniecības mēnesī saskārās ar milzīgu pārsteigumu, taču drīz vien izrādījās, ka pārsteigumam līdzi nāk kaut kas nepatīkams. Izrādījās, ka Šēllijai būs dvīnīši, tomēr bija viena problēma, ko ārsti uzreiz neteica…

Izrādījās, ka šie dvīņi bija siāmas dvīņi, kuri bija saauguši kopā ar krūšu kurvjiem, diafragmu, aknām un membrānu, kas atrodas ap sirdi. Ārsti baidoties, ka mazās meitenītes nevarētu izdzīvot vēlāk tās mēģinot atdalīt, ārsti ieteica Šēllijai pārtraukt grūtniecību.

Saskaņā ar CNN datiem, pēc veiktajām siāmas dvīņu atdalīšanas operācijām, kuras laikā izdzīvo abi cilvēki ir aptuveni 5-25%. Bet 75% gadījumos mirst viens no siāmas dvīņiem, operācijas laikā.

“Mēs abi vienojāmies, ka tas nebūtu godīgi iznīcināt mūsu abu mazuļu dzīvību”, teica Šēllijas vīrs. Tāpat kāda cita sieviete, kas bija saskārusies ar šo problēmu atbalstīja Šēlliju, sakot, ka viss nokārtosies un pāris nolēma dvīņu dzīvību saglabāt, neskatoties uz pārējo cilvēku viedokļiem.

1

Ārsts teica:”Jums būs dvīņi” “mana sirds gandrīz izkusa no laimes”, taču pēc mazas vilcināšanās viņš turpināja, “tie būs siāmas dviņi, mana sirds gandrīz apstājās,” stāsta Šēllija.

2

Ārsts, kurš bija specializējies augsta riska grūtniecības glābšanas situācijām, Šēllijai pastāstīja, ka viņas siāmas dvīnītes neizdzīvos atdalīšanu, tāpēc viņš ieteica veikt abortu.

“Kad viņš man to pastāstīja, es savā vēderā jutu nelielu spērienu un es zināju, ka nespēju izbeigt šo dzīvībiņu dzīvības”

3

Šēllija nolēma meitenītes iznēsāt līdz pēdējai dienai, kad tās nāks pasaulē. Un tā pasaulē nāca Alisone un Amēlija, pēc neilga laika kādā Filadelfijas bērnu slimnīcā pēc rūpīgas izmeklēšanas, tika veikts atzinums, ka mazās meitenītes varētu spēt izdzīvot atdalīšanu.

Kad Šēllija laida pasaulē savas dvīnītes, viņa bija pārsteigta no laimes cik patiesībā skaistas viņas bija, tieši tajā brīdī viņa saprata, ka izdarījusi pareizo izvēli.

4

Kad meitenītēm bija tikai 9 mēneši, sākās atdalīšanas operācija, kurā piedalījās 40 dažādi ārsti un ķirurgi, bet pati operācija ilga septiņas stundas. Jūs neticēsiet, bet operācija bija veiksmīga. Alisone un Amēlija bija atdalītas.

“Kad ķirurgi man pateica, ka meitenītes ir atdalītas, likās, ka no manas sirds beidzot novēlās smaigais akmens, jo šīs bija saspringtākās 7 stundas manā mūžā,” stāsta tēvs Gregs.

Tagad meitenītēm ir 2 gadi un ko viņas pašlaik dara, var aplūkot video, kas ir zemāk. Patiess stāsts ar laimīgam beigām 🙂

 • Kariņš nāk

  0 2124

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5863

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2959

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV