Jūs Būsiet Šokā, Uzzinot Par Ko Tika Arestēta Šī Skolotāja - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Jūs Būsiet Šokā, Uzzinot Par Ko Tika Arestēta Šī Skolotāja

0 comments

Šis ne būt nav pirmais un noteikti, ne arī pēdējais stāsts par skolotāju, kas tiek apcietināta konkrētu iemeslu dēļ, tātad…

Teksasas vidusskolas skolotāja Kailija Modisete, izmantojot populāro aplikāciju Snapchat, vēlējās paķircināt savu nepilngadīgo skolēnu, tāpēc tagad pasēdēs un atpūtīsies nedaudz četrās sienās.

Kailija Modisete ir Teksasas vidusskolas skolotāja, kura izmanto tik ļoti visiem labi zināmo aplikāciju – Snacpchat. Viss sākās ar to, ka viņa bija sākusi čatot ar vienu no saviem apmācāmiem skolēniem, taču viss aizgāja tik tālu, ka Kailijai jaunais skolēns bija iepaticies, viss jau būtu labi taču viss aizgāja pārāk tālu.

asd

Kailija ir 28 gadus veca angļu valodas skolotāja. Viss sākās ar jauno mācību gadu, tieši tad šajā skolā parādījās šī jaunā skolotāja. Tālāk jau viss sākās pats no sevis, kādam skolēnam iekrita Kailija acīs un vēlāk viņi sākuši čatot, vēlāk izrādījies, ka arī Kailijai iepaticies jaunais puisis un viņi sākuši apmainīties ar bildēm, līdz pievilcīga skolotāja nosūtīja jaunajam puisim savu kailbildi.

Aresteta-skolotaja-kura-2

Viss jau bija kārtībā, tikai jauneklis paspēja palielīties saviem draugiem ar iegūto bildi un kā gan savādāk… No viena mutes citā.. Drīz vien šīs ziņas nonāca tālāk, un kāds no draugiem par to bija pasūdzējies policijai, jo protams jauneklis nebija pilngadīgs.

32F5EA2800000578-0-image-a-29_1460091869463

Nākamajā dienā skolotāja tika arestēta, pašas darba vietā. Vēlāk šīs vidusskolas direktors Deivids Flavors  pastāstīja, ka viņa atradās ieslodzījumā tikai uz vienu dienu, jo kāds par viņu bija samaksājis 1500$ lielu drošības naudu. Vai šī būs mācība jaunajai skolotājai ?

 • Tuvākajās dienās

  0 492

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6367

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 22978

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23514

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4986

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV