Jums Nebūs Ne Mazākās Jausmas, Kas Atrodas Šajā Mājā, Un Kam Tā Pieder - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Jums Nebūs Ne Mazākās Jausmas, Kas Atrodas Šajā Mājā, Un Kam Tā Pieder

0 comments

Tiklīdz Jūs uzzināsiet, kas atrodas šajā mājā, Jums visticamāk tecēs siekala, kāpēc gan Jūs tur neesat paspējuši nonākt ātrāk, kāpēc? Skatāmies

1

Tas, ko tagad redzēsi, pavisam noteikti nav ikdiena nekur citur pasaulē, šāda tipa mafijas mājas, kuras vispār tiek atklātas ir ļoti liels retums, un šī būs viena no tādām. Šis ir viens no Meksikāņu narkotiku kungu namiem, internetā pavīd informācija, ka ēka varētu būt saistīta ar “El Chapo” un viņam tuviem cilvēkiem.

Šis ir viens no retajiem piemēriem, kā dzīvo augsti karteļu un narkotiku biznesa vadītāji. Šīs bildes uzņemtas, kad ar dažādu specvienību palīdzības tika aizturēti vairāki, nozīmīgi noziedznieki, tieši tad tika uzņemtas bildes, kuras ļauj aplūkot kādu dzīves stilu viņu dzīvo, ja nauda vairs šeit nav mērķis.

2

Jā, noteikti esat internetā vismaz reizi ieraudzījuši šādu bildi, neticēsiet, bet šī bilde nāk no šīs mājas. Šeit ir vairāk kā 10 miljoni ASV dolāru un kaudze citu valstu banknošu, taču tas noteikti ir tikai sākums…

3

Jūs domājat, ka esat bagāts, jo jums ir sava burbuļvanna vai savs baseins?

Vai Tu esi tik ļoti bagāts, ka tev zem savas mājas pieder ala, kurā iekšā ir gan baseini, gan burbuļvannas, gan citi brīnumi. Izveidot, kaut ko šādu, maksā miljonus!

4

Apzeltītie ieroči, Tas, ka esi narkotiku karalis, nenozīmē, ka tev kabatā jābūt parastajiem ieročiem, tiešo otrādi, kāpēc gan uz saviem ieročiem neuzlikt Svēto Mariju, lai pretinieku redzētu, ko pārstāvi?

5

Ja Tu dodies ceļojumā, tu somā krāmē drēbes un citus sīkumus. Bet ja Tu esi narkobarons, tad dodoties ceļojumā tu sakrāmē čupu ar naudu, lai visu nepieciešamo nopirktu tur.

6

Narkobaroniem mājās nekad nebūs parasti mājdzīvnieki,bet ja viņiem tādi ir, tad tie parasti ir super eksotiski un super dārgi.

7

Ja tu esi narkobarons, tad Zelts tev būs vairāk nekā saprašanas, un lai sāktu to lietderīgi izmantot, Tu vienkārši sāc visu apzeltīt, pat ieročus!

8

Kāpēc gan Meksikāņu narkobaronam vajadzētu Balto Tīģeri? (Ļoti reta un jau izmirstoša suga)
Jo viņš vienkārši spēj to nopirkt!

9

Šajā mājā atrodami vairāki skapji, kas ir vienkārši pārbāzti ar naudu, tieši tā, kā tas ir šajā gadījumā, jūs gribētu šādus skapjus savā mājā ?

10

Ieroču privātās kolekcijas, kāpēc gan lai tādas nebūtu paša mājās ? Pie tam, katrs ierocis ir īpašs.

11

Mājā atrodami vairāki vērtīgi mākslas darbi, kas, protams ir zagti. Un lielākā daļa no šiem mākslas darbiem ir ļoti, ļoti dārgi.

12

Naudas skapji atrodas pilnīgi visur šajā mājā. Viss, ko tu atradīsi būs šeit vai nu nauda, vai ieroči, neaizmirsīsim, protams, par eksotiskajiem dzīvniekiem un zagtajiem mākslas darbiem, pie tam šādas mājas pasaulē noteikti ir vairākas, grūti pat iedomātie, vai ne ?

 • Iegāju "LIDL"

  0 4112

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1572

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 311

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 468

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9623

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV