ISIS Brīdina - Šis Nebūt Nebija Pēdējais Uzbrukums - Nākamā Būs Londona Un Amerika - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

ISIS Brīdina – Šis Nebūt Nebija Pēdējais Uzbrukums – Nākamā Būs Londona Un Amerika

0 comments

Internetā dažviet publicēts video, kur ISIS kaujinieki izteikušies, ka šis nebūt nebūs pēdējais uzbrukums. Video tiek draudēts, ka nākamā būs Londona un Amerika, vai šiem vārdiem var ticēt, vai tie ir tikai draudi, mēs nevar zināt, taču lielāka daļa ir pārliecinājusies uz ko patiesībā ir spējīgi šie kaujinieki.


Video arī tiek tiek teikta pateicība ISIS brāļiem, kas izdarījuši šo noziegumu – ISIS ar šo notikumu lepojās un uzsver, ka darīs visu iespējamo, lai Eiropa saņemtu pēc nopelniem. Bet lielā mērā ņemot Eiropa ir cietēja, gan bēgļu gan kara ziņā, uz Ameriku netraucas miljoniem bēgļu, lai gan Amerika ir tieši tā, kas visvairāk karo pret radikālajiem islāmistiem.

20151114-ISIS-Paris-threat

Kas būs tālāk? Kas notiks, kad turpināsies šī masveidīgā bēgļu uzņemšana Eiropā? Vai tiešām sāk piepildīties slavenās Vangas pareģojumi, ka Eiropa tiks iznīcināta, vai mēs kopīgi nevaram parādīt, ka esam pret jebkādiem bēgļiem, kas mūs pakļauj tik lielam riskam, kā mūsu dzīvība ?

ap_682723581247.2
Lielajām Eiropas valstīm būtu jāņem piemērs no tām Eiropas valstīm, kas ir kategoriski pret bēgļiem savā valstī, tas ir vairāk kā skaidrs, ka liela daļu kaujinieku ieplūst kopā ar bēgļiem. Masu mediji jau bija ziņojuši, ka vismaz divi uzbrucēji esot iekļuvuši Francijā, kā bēgļi, bet vai tas kaut ko izsaka lielajiem līderiem? Vai tiks mainīti spēles noteikumi, vai tomēr mēs paši uz savas zemes būsim pakļauti nāves briesmām… Viss ir atkarīgs no mums pašiem

 • Kāda ir

  0 4712

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 807

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6726

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23648

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23998

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV