ISIS Brīdina - Šis Nebūt Nebija Pēdējais Uzbrukums - Nākamā Būs Londona Un Amerika - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

ISIS Brīdina – Šis Nebūt Nebija Pēdējais Uzbrukums – Nākamā Būs Londona Un Amerika

0 comments

Internetā dažviet publicēts video, kur ISIS kaujinieki izteikušies, ka šis nebūt nebūs pēdējais uzbrukums. Video tiek draudēts, ka nākamā būs Londona un Amerika, vai šiem vārdiem var ticēt, vai tie ir tikai draudi, mēs nevar zināt, taču lielāka daļa ir pārliecinājusies uz ko patiesībā ir spējīgi šie kaujinieki.


Video arī tiek tiek teikta pateicība ISIS brāļiem, kas izdarījuši šo noziegumu – ISIS ar šo notikumu lepojās un uzsver, ka darīs visu iespējamo, lai Eiropa saņemtu pēc nopelniem. Bet lielā mērā ņemot Eiropa ir cietēja, gan bēgļu gan kara ziņā, uz Ameriku netraucas miljoniem bēgļu, lai gan Amerika ir tieši tā, kas visvairāk karo pret radikālajiem islāmistiem.

20151114-ISIS-Paris-threat

Kas būs tālāk? Kas notiks, kad turpināsies šī masveidīgā bēgļu uzņemšana Eiropā? Vai tiešām sāk piepildīties slavenās Vangas pareģojumi, ka Eiropa tiks iznīcināta, vai mēs kopīgi nevaram parādīt, ka esam pret jebkādiem bēgļiem, kas mūs pakļauj tik lielam riskam, kā mūsu dzīvība ?

ap_682723581247.2
Lielajām Eiropas valstīm būtu jāņem piemērs no tām Eiropas valstīm, kas ir kategoriski pret bēgļiem savā valstī, tas ir vairāk kā skaidrs, ka liela daļu kaujinieku ieplūst kopā ar bēgļiem. Masu mediji jau bija ziņojuši, ka vismaz divi uzbrucēji esot iekļuvuši Francijā, kā bēgļi, bet vai tas kaut ko izsaka lielajiem līderiem? Vai tiks mainīti spēles noteikumi, vai tomēr mēs paši uz savas zemes būsim pakļauti nāves briesmām… Viss ir atkarīgs no mums pašiem

 • Māte Facebookā

  0 7153

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 9331

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 263

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 846

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14259

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV