Īpašnieki Atstāja Viņu Nomirt Šajā Slēgtajā Šķūnī Pirms 2 Nedēļām, Notika Neticamais - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Īpašnieki Atstāja Viņu Nomirt Šajā Slēgtajā Šķūnī Pirms 2 Nedēļām, Notika Neticamais

0 comments

Ir dzirdēti vairāki stāsti par dzīvnieku nežēlību, ir grūti saprast tos cilvēkus, kas dara pāri būtnēm, kas ir vājākas par viņiem pašiem. Es saprotu, ka dzīve mainās, dzīves vietas un darbi mainās, taču atcerieties par saviem dzīvniekiem, ja jūs viņus paņemat, tad jums ir jārūpējas par tiem, tieši tā pat, kā par saviem bērniem.

Šoreiz stāsts būs par 2 gadus vecu PitBull sunīti, kas nosaukts par Devlinu. Viņa īpašnieki vairs nevarēju viņu paturēt, tāpēc izdarīja, ko pavisam neiedomājamu.

1

Tas ir smukais Devlins. Kā Jūs varat redzēt, viņam ir nepietiekams svars, jo pa divām nedēļām viņam nebija pilnīgi nekas, ko viņš varētu apēst. Viņš jau iepriekš netika aprūpēts, tā kā tas pienāks.

2

Kas šo stāstu padara vēl šausminošāku ir tas, ka suņa “īpašnieki” nolēma atstāt viņu šajā šķūnī, bez pārtikas un ūdens, cerot, ka suns šeit vienkārši nomirs. Taču Devlins negrasījās padoties, jo viņš bija cīnītājs.

3

Šādi izskatās šķūnī, kur Devlins pavadīja vairāk kā 14 dienas.

4

Īpašnieki bija pārcēlušies uz dzīvi ārpus pilsētas, tāpēc atstāja šo vietu vienkārši novārtā.

5

Šeit nebija atrodami pierādījumi, ka šeit būtu ticis atstāts ēdiens vai ūdens

6

Un kā jūs varat redzēt, šķūnis no ārpuses ir bloķēts ar miskasti un krēsliem. Īpašnieki bija atstājuši savu suni tur vienkārši nomirt…

Devlins bija atradis izeju pateicoties caurumam jumtā, cik varēja noprast sunītis bija stūmis dažādas lietas tuvāk šim caurumam un laika gaitā izveidojis pietiekami daudz pakāpienu lai tiktu līdz augšai. Devlins bija skrējis pie kaimiņiem, kas atrodot suni momentāni aizveda to uz dzīvnieku patversmi.

7

Devlins bija ļoti izsalcis, taču tā svars bija nokrities līdz 10kg, kas ir ļoti ļoti bīstami dzīvniekiem. Taču Devlins bija priecīgs, kad satika cilvēkus, kas viņam palīdzēja. Dzīvnieku patversmes galvenais inspektors pats vēlējās par suni parūpēties. Viņš Devlinam deva siltu ēdienu, mīkstu gultu un visu nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

Sunīša temperaments ir superīgs un viņa aste nav gandrīz apstājusies luncināties, kopš viņš šeit ieradās. Stāsts ar laimīgām beigām.

 • Pētnieki ar

  0 29

  Izrādās, ka inficēties ar bīstamo Koronavīrusu - Covid 19 ir vieglāk, nekā lielākā daļa ci

  View more
 • Mirušā režisora

  0 13442

  Jau vēstīts, ka 28. martā 80 gadu vecumā miris izcilais Latvijas Nacionālā teātra režisors M

  View more
 • Šodien paziņots

  0 3813

  Kā otrdien pēc valdības sociālā tīkla sanāksmes sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs,

  View more
 • Latvijas prezidenta

  0 2389

  Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita kundzes Andras īpašā uzruna, un paziņojums Latvijas taut

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 8097

  Sestdien prezidents Egils Levits paziņoja par pieciem grozījumiem normatīvajos aktos, kas saistī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV