Īpašnieki Atstāja Viņu Nomirt Šajā Slēgtajā Šķūnī Pirms 2 Nedēļām, Notika Neticamais - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Īpašnieki Atstāja Viņu Nomirt Šajā Slēgtajā Šķūnī Pirms 2 Nedēļām, Notika Neticamais

0 comments

Ir dzirdēti vairāki stāsti par dzīvnieku nežēlību, ir grūti saprast tos cilvēkus, kas dara pāri būtnēm, kas ir vājākas par viņiem pašiem. Es saprotu, ka dzīve mainās, dzīves vietas un darbi mainās, taču atcerieties par saviem dzīvniekiem, ja jūs viņus paņemat, tad jums ir jārūpējas par tiem, tieši tā pat, kā par saviem bērniem.

Šoreiz stāsts būs par 2 gadus vecu PitBull sunīti, kas nosaukts par Devlinu. Viņa īpašnieki vairs nevarēju viņu paturēt, tāpēc izdarīja, ko pavisam neiedomājamu.

1

Tas ir smukais Devlins. Kā Jūs varat redzēt, viņam ir nepietiekams svars, jo pa divām nedēļām viņam nebija pilnīgi nekas, ko viņš varētu apēst. Viņš jau iepriekš netika aprūpēts, tā kā tas pienāks.

2

Kas šo stāstu padara vēl šausminošāku ir tas, ka suņa “īpašnieki” nolēma atstāt viņu šajā šķūnī, bez pārtikas un ūdens, cerot, ka suns šeit vienkārši nomirs. Taču Devlins negrasījās padoties, jo viņš bija cīnītājs.

3

Šādi izskatās šķūnī, kur Devlins pavadīja vairāk kā 14 dienas.

4

Īpašnieki bija pārcēlušies uz dzīvi ārpus pilsētas, tāpēc atstāja šo vietu vienkārši novārtā.

5

Šeit nebija atrodami pierādījumi, ka šeit būtu ticis atstāts ēdiens vai ūdens

6

Un kā jūs varat redzēt, šķūnis no ārpuses ir bloķēts ar miskasti un krēsliem. Īpašnieki bija atstājuši savu suni tur vienkārši nomirt…

Devlins bija atradis izeju pateicoties caurumam jumtā, cik varēja noprast sunītis bija stūmis dažādas lietas tuvāk šim caurumam un laika gaitā izveidojis pietiekami daudz pakāpienu lai tiktu līdz augšai. Devlins bija skrējis pie kaimiņiem, kas atrodot suni momentāni aizveda to uz dzīvnieku patversmi.

7

Devlins bija ļoti izsalcis, taču tā svars bija nokrities līdz 10kg, kas ir ļoti ļoti bīstami dzīvniekiem. Taču Devlins bija priecīgs, kad satika cilvēkus, kas viņam palīdzēja. Dzīvnieku patversmes galvenais inspektors pats vēlējās par suni parūpēties. Viņš Devlinam deva siltu ēdienu, mīkstu gultu un visu nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

Sunīša temperaments ir superīgs un viņa aste nav gandrīz apstājusies luncināties, kopš viņš šeit ieradās. Stāsts ar laimīgām beigām.

 • Kāda ir

  0 4731

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 822

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6740

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23669

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 24013

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV