Interneta Terorizētāji Viņas Draugu Apsaukāja Par Resnu. Tas, Ko Viņa Atbildēja Ir Ģeniāli! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Interneta Terorizētāji Viņas Draugu Apsaukāja Par Resnu. Tas, Ko Viņa Atbildēja Ir Ģeniāli!

0 comments

Kad Ešlija un Kristofers atrada viens otru, nepagāja ilgs laiks līdz viņi saprata, ka viņi ir kā radīti viens otram. Mēs iepazināmies pirms divarpus gadiem, un Ešlija uzskata sevi par laimīgāko meiteni pasaulē. Viņai nebija ne jausmas, ka drīz nāksies aizstāvēt savu mīlestību un “valsts skatuves”

1

Neskaitot mīlestību viņu starpā, Krisofers un Ešlija ir arī labākie draugi. Viņiem abiem kopā ir superīga humora izjūta un vienmēr atrod, ko darīt. Kad Ešlija bija sava brālēna kāzās, viņai izdevās noķert kāzu pušķi, uz ko protams Kristofers bija dīvaini apmulsis.

Viņi nolēma nofotogrāfēt fotoattēlu, kurā Ešlijas tētis būtu šokā par meitas noķerto pušķi, kamēr Kristofera sejā būtu apstulbums. Iegūtā bilde, protams bija smieklīga.

2
Bet tad foto nonāca Reddit vietnē, kur komentāri atklāja šoku un riebumu pret Kristoferu.
Lielākā daļa komentāru bija nežēlīgi, pārāk nepiemēroti, lai ar tiem vispār šeit dalītos.

Viens no piemēriem : “Vai viņas draugs ir aiz tā resnā džentlmeņa?”

“Tai tauku pikai vajadzētu lēkāt uz augšu un uz leju, lai nomest savu svaru, nemaz nerunājot, kā ar tādu varētu precēties?”

Bet pāris atrada iekšējo komforta sajūtu, kā arī izturību. Viņi izvēlējās parādīt līdzjūtību tiem, kas šādi viņu nomelnoja, Ešlija atbilde būs pārsteidzoša un demonstrēs, cik ļoti viņa mīl Kristoferu.

3

Un lūk teksts, ko uzrakstīja Ešlija, visiem tiem, kas nicinoši apsaukāja Kristoferu :

“Ja Jūs esat redzējuši komentārus par mūsu foto, tad liela daļa sapratīs, ka tie ir sekli un ļoti rupji. Es jums ieteiktu neskatīties uz tiem, ja jums tas neinteresē. Tas mani pārsteidz, kā cilvēki tik ātri var spriest par cilvēku, nepazīstot viņu?”

“Ļaujiet man jums pateikt, es esmu kā Džekopta uzvarētāja kopā ar Kristoferu. Varbūt viņam nav milzīgi muskuļi un ideāls ķermenis, taču mēs vēlamies puisi, kas jūs mīl un ciena, un izturas tieši tā, kā tas būtu nepieciešams. Jūs tiešām vēlaties tērēt savu dzīvi ar nicinošu komentāru rakstīšanu?”

“Viņš ir ļoti uzmanīgs un pacietīgs. Viņš vienmēr rāda un izrāda to, ka mīl mani. Viņš ir mans labākais draugs. Es mīlu viņu par to, kas viņš ir un viņš mīl mani par to, kas es esmu. Izprotošu, mīlošu un jautru cilvēku mūsdienās ir atrast ļoti grūti.”

Kad es biju jauna un maza meitene (tāpat, kā daudz citas mazas meitenes) Es sapņoju par to, kāds būs man vīrs, ar ko es pavadīšu lielākoties visu savu dzīvi. Es nedomāju par visskaistākajiem vai gudrākajiem, bet gan zināju, ka dzīve mūs savedīs kopā ar īstajiem cilvēkiem, jo Dievs visu redz un zina, kas būs labāk priekš mums.

4

Pēc teksta uzrakstīšanas pāris uzrakstījuši, ka visi huligāni un ļauno komentāru rakstītāji tiks ignorēti, taču pāris kopā vēlējās pateikt arī šo :

5

“Šis nav nekāds jaunums, taču mēs piedodam visiem nežēlīgajiem komentētājiem.”

Pāris plāno pabeigt koledžu un kad tas būs izdarīs, kopīgi apprecēties.  Mums būtu jābūt lepniem par viņiem, mīlestību neredz ar acīm, bet ar sirdi. Fiziskā pasaule aizsedz mūsu acis, taču sirds vienmēr māk pieklauvēt pie mūsu “durtiņām”

 • Visus Latvijas

  0 162

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6853

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2971

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3260

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2981

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV