Džastins Bībers Ievietots Psihiatriskajā Klīnikā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Džastins Bībers Ievietots Psihiatriskajā Klīnikā!

0 comments

 Pēc Los Angeles Times laikraksts, ziņo, ka Džastins Bībers aizvakar naktī ir ticis ievietots psihiatriskajā klīnikā, tieši pēc tam, kad viņš bija pazvanījis uz ārkārtas negadījumu dienesta numuru 911 un teicis, ka viņu cenšas nolaupīt citplanētieši. Policijas dispičers nodomājis, ka tas ir kāds joks, taču zvanītājs esot bijis agresīvs un manāmi satraukts, tāpēc tika nosūtīti divi policisti uz Bībera norādīto adresi.

Dzastins-Bibers-4

Policijai ierodoties Bībera dzīves vietā, pavērās diezgan interesants skats. “Visa māja bija savandīta, apkārt mētājās dažādas salauztas mantas, kāds pat dzīvojamajā istabā bija nokārtojies tieši pa vidu, taču pats Bībers bija paslēpies skapī,” ar izbrīnu sejā teica policijas pārstāvis Ričards Ramzezs.

Pats interesantākais, ka Bībers bija ietinies virtuves follijā, kam nav īsti nekāda izskaidrojuma, kāpēc tas ticis darīts, taču kad policija ieradusies viņa dzīves vietā, viņš sācis ārdīties un draudējis policistiem ar dažādiem priekšmetiem, tāpēc viņiem nākušies savaldīt jaunieti izmantojot, gan piparu gāzi gan elektrošoku.

181672639_bieber_640

Pēc Džastina savaldīšanas, viņš ticis aizvests uz Exodus psihiatrisko klīniku turpat netālu – Losandželosas austrumos, kurā ir pabijušas ļoti daudz slavenas personas, daži no tiem ir Čārlijs Šīns un pat Roberts Daunijs, taču pagaidām vēl netiek atklāt vai šajā brīdī Bībera asinīs tika konstatētas, kādas narkotiskās vielas. Taču pēc pāris stundām internetā parādījās, publikācija, ka Džastina asinīs tomēr atrastas amfetamīna un kokaīna pēdas.

justin-bieber-bond-set-at-2500

“Mums visiem ir šoks,” piebilda Bībera menedžeris Skuters Brauns. “Viņš pēdejā laikā bija ļoti nomākts un izskatījās pārguris, viņš jau laiku atpakaļ bija ticies ar psihologiem, taču mēs nekad nedomājām, ka viņam varētu būt tik masīvas problēmas.” Izveidojusies situācija ir samēra smaga un pat kritiska, taču menedžeris nedomā, ka vajadzētu atcelt Džastina koncertturneju.

“Līdz koncertūres sākumam ir aptuveni trīs mēneši. Mēs visi ceram un turam īkšķus, lai viņš ātrāk atlabtu”, piebilda Brauns!

 • Vangas diženi

  0 11537

  Gandrīz katrs jau zina, ka Vanga no bērnu kājas ir bijusi akla, kā arī apveltīta ar īpašām

  View more
 • 5 Mīlestības

  0 322

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 3800

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1835

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 2647

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV