Dieva Brīnums! Šī 3 Gadus Vecā Meitenīte 12 Dienas Izdzīvoja Sibīrijas Mežā, Neticēsiet Ko Viņa Darīja - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Dieva Brīnums! Šī 3 Gadus Vecā Meitenīte 12 Dienas Izdzīvoja Sibīrijas Mežā, Neticēsiet Ko Viņa Darīja

0 comments

Jūs goda vārds neticēsiet, bet šī 3 gadus vecā meitenīte izdzīvoja Sibīrija mežā 12 dienas. Uzreiz radīsies jautājumi, kā tas ir iespējams, jo izdzīvot 12 dienas būtu neiespējami parastā mežā, kur nu vēl Sibīrijas bīstamajos džungļos!

1

Šī mazā meitenīte, pavadīja 12 dienas klaiņojot pa Sibīrijas mežiem, kāpēc un kā viss notika lasi zemāk!

Meitenīte – Karīna Čikitova bija tikai 3 gadus veca, kad devās kopīgā izgājienā ar savu tēvu, pa Sibīrijas plašajiem mežiem. Diemžēl meitenīte plašajā mežā uz brīdi novērsās un pazaudēja savu tēti, protams, viņa apmaldījās. Taču par laimi viņiem līdzi bija mazais suņuks, kas bija palicis kopā ar Karīnu.

Pēc 12 dienām viņa tika atrasta. Karīnai izdevies izdzīvot tikai tāpēc, ka bija atradusi vietu, kur tecēja avota ūdens, un turpat netālu atradās arī meža ogu krūmi, tieši šo iemeslu dēļ meitenītei un sunītim izdevies izdzīvot.

Kā stāstīja pats tēvs : “Kad beidzot bija ieradušies glābēji, tie atrada mazas cilvēka pēdas meža sūnās, turpat netālu atrada arī Karīnas apavus, glābēji bija nosprieduši, ka nekur tālu viņa nevarētu būt, jo mežā ir pietiekami daudz asu zaru un koku uz kuriem viņa varētu sadurties, tāpēc glābēji tieši tajā brīdī domāja, ka meitenītei jābūt kaut kur tepat.

Kā par laimi aptuveni pēc pāris minūtēm glābēji atrada Karīnu, viņa vienkārši sēdēja kopā ar savu sunīti, pie tekošā strautiņa”

sibīrija2

Psiholoģe, kura bija piedalījās meklēšanā apgalvo, ka ar meitenīti viss ir pilnīgā kārtībā. Šis piedzīvojums viņā nav radījis nekādu traumu, viņa normāli atbild uz jautājumiem un saprot to, kas notiek un kas bija noticis.

Vēlāk pēc meitenītes atrašanas, psiholoģe pārbaudīja Karīnas veselības stāvokli un atzina, ka meitenīte ir pilnīga vesela un nav radušās nekādas problēmas vai kaites. Tāpat psiholoģe piebilda, ka meitenīte šo visu notikumu uztvērusi, kā piedzīvojumu, tieši tāpēc, viņai nebija radušās nekādi traucējumi.

sibīrija3

Pašlaik Karīna atrodas speciālā ārstniecības iestādē, kur drošības apsvērumu dēļ, viņa tomēr atjauno savus spēkus. Meitenītei netika konstatēti netika konstatēti miesas bojājumi, izņemot nelieli pēdu un kāju nobrāzumi, kā arī mazu moskītu kodumi, kas sāpēja vairāk, nekā nobrāztās kājās, teica meitenīte.

Jāpiebilst, ka mazās meitenītes meklēšanā tika iesaistīti vairāk nekā 100 cilvēki, kuros ietilpa karavīri, brīvprātīgie un pat mednieki, jo tieši Sibīrija ir plaši zināma, kā mājvieta daudzu lāču sugām. Jāsaka milzīgs paldies visiem cilvēkiem, kas iesaistījās meitenītes glābšanās. Stāsts ar laimīgam beigām 🙂

 • "AirBaltic" meklē

  0 5506

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2124

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 157

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2898

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5930

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV