Cilvēki Varēs Dzīvot Līdz 200 Gadiem? - Vīrietis Dzīvo Ar Mirušu Sirdi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cilvēki Varēs Dzīvot Līdz 200 Gadiem? – Vīrietis Dzīvo Ar Mirušu Sirdi

0 comments

Tehnoloģijas attīstās ātrāk nekā jūs domājat, jau tagad ir tikušas veiktas sirds operācijas, kurā reālo sirdi aizstāj ar mehānisku ierīci, vai tas nozīmē, ka drīzumā spēsim dzīvot mūžīgi ?

Virietis-dzivo-ar-1

Turbīnas aizstāja slimu sirdi. Elektromagnētisko sirdi zinātnieki sākotnēji izstrādāja, lai slimai sirdij palīdzētu sūknēt asinis. Nesen viņi spēruši soli tālāk – amerikānim Kreigam Lūisam pilnīgi izoperējuši sirdi un aizstājuši to ar jaunu mākslīgās sirds modeli. Viens turbīnas vietā jaunajai mākslīgajai sirdij ir divas turbīnas, kas pilda sirds kambaru funkcijas.

Virietis-dzivo-ar-2

 Jaunā mākslīgā sirds sūknē asinis pa ķermeni vienmērīgā plūsmā, tādēļ pulss nav sataustāms. Līdzšinējā ierīce palīdzēja slimai sirdij , bet tagad zinātnieki pirmo reizi izoperējuši cilvēka sirdi un to aizstājuši to ar elektromagnētisko sirdi. Jaunā ierīci varētu glābt miljoniem cilvēku dzīvību.

Virietis-dzivo-ar-3

Mākslīgā sirds iekustina asinis. Kreiga Lūisa krūtīs ievietotā mākslīgā sirds sastāv no divām metāla turbīnām. Abas turbīnās ir skrūve ar asī novietotiem magnētiem. Elektrība liek skrūvei veikt 10 000 apgriezienu minūtē. Tādējādi viena turbība sūknē asinis uz plaušām (mazais asinsrites loks), bet otra uz pārējo ķermeni (lielais asinrites loks) gluži tā pat kā vesela sirds.

Tālāk seko – asinis , kas atdevušas skābekli audiem, no vēnām tiek iesūktas viena turbīnā. Turbīnas rotācija pārvieto asinis vienmērīgā plūsmā. 2. no turbīnas asinis tiek aizvadītas tālāk uz plaušām. 3. Ar skābekli bagātinātās asinis no plaušām ievada otrā turbīnā, kas pārvieto tās tālāk vienmērīgi kustībā. 4. Asinis caur aortu nonāk lielajā asinrites lokā un piegādā skābekli pārējam ķermenim, bet pēc tam atgriežas sirdī.

Virietis-dzivo-ar-5

Kā tad īsti tas darbojas ? Pirmais solis – sistēma saņem enerģiju no diviem barošanas elementiem ko var nēsāt futrālī pār plecu. Otrais – mākslīgā sirds pa paviņu caur ādu ir savienota ar vadīas procesoru kas kontrolē tās darbību. 

Virietis-dzivo-ar-7

Vīrietis dzīvo ar mirušu sirdi. 2004. Gadā sirds turbīnu joprojām izmantoja, tikai lai sniegtu atbalstu slimai sirdij, taču kāds neparasts gadījums lika zinātniekiem apsvērt vai HeartMate 2 varētu pilnībā aizstāt cilvēka sirdi.

Virietis-dzivo-ar-8
2003. gada beigās Bads Freizers bija ievietojis sirds turbīnu kādam gados jaunam latīnamerikānim, bet valodas barjeras dēļ viņš nebija sapratis, ka regulāri jāierodas un pārbaudēm slimnīcā. Vīrietis izgāja no slimnīcas , pazuda un atgriezās tikai pēc astoņiem mēnešiem.

Kad Bads Freizers izklausīja viņa krūtis, tajās nebija dzirdami sirdspuksti. Pacienta sirdi pie dzīvības viņu uzturēja sirds turbīna.

 • Fantastiskas ziņas

  0 1136

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3066

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9415

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 566

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV