Cilvēki, kuri tīņu vecumā nopelnījuši miljonus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cilvēki, kuri tīņu vecumā nopelnījuši miljonus

0 comments

Dažkārt milzīgu nauda var ienest pat visvienkāršākās lietas, protams, ne visi par tām aizdomājas, bet lūk daži superīgi piemēri, kā šie bērni būdami nepilngadīgi sev sagādājuši pirmos miljonus

1

Ešlija Kalse ir dzimusi 1990. gada 4 jūnijā Detroitā. Viņa pie sava pirmā miljona tika 2004. gadā, kad viņai bija tikai 14 gadu! Viss, ko viņa izdarīja bija pavisam vienkāršs, viņa izveidoja mājaslapu, kurš būtībā bija kā blogs un forums, šis saits kļuva tik populārs, ka cilvēka ieplūda tonnām šajā vietnē, un nepagāja ne ilgs laiks, līdz viņa kļuva stāvus bagāta.

2Šeit ir apskatāma viņas izveidotā mājas lapa.

Cilveki-kas-tinu-gados-3

Džūlija Brindaka

Kad viņai bija tikai 10 gadiņi, viņai patika izveidot mākslīgu tēlus un pati sevi sauca par coolgirl (foršā meitene). 16 gadu vecumā viņa izveidoja interneta saitu priekš meitenēm, kur ir iespējams apgūt biznesa iemaņas, interesanti, ka saits bija paredzēts meitenēm, bet tās mērķis bija apgūt biznesa iemaņas…

Cilveki-kas-tinu-gados-4
Kamerons Džonsons

Šis puika tika pie lielas naudas, kad vecāki palūdza viņam izveidot dizainus ielūgumam. Šie dizaini bija tik labi, ka uzradās vesela čupa ar cilvēkiem, kas bija gatavi maksāt par viņa pakalpojumiem. Pēc šī veiksmīga gadījumā viņš izveidoja savu interneta biznesa līniju, kurā profesionāli veidoja veiksmīgus projektus, saistībā ar dizainu un citām lietām, kas neilgā laika sprīdī viņu padarīja par miljonāru.

Cilveki-kas-tinu-gados-5

Frasters Doherts

Šis puika 14 gadu vecumā sāka gatavot zapti pēc vecmāmiņas receptes. Izrādījās, ka šī zapte bija tik garšīga, ka puika sāka pelnīt jau prāvas naudas summas. Viņš sāka darboties tik aktīvi, ka pilnīgi pameta skolu un nodarbojās ar zaptes vārīšanu uz pilnu slodzi.
Puika  pirms saviem 18 gadiem nopelnīja jau aptuveni 1,2 miljonus dolāru.

Cilveki-kas-tinu-gados-7 Sens Belniks
Viņa ideja bija pavisam vienkārša – pārdod lietas onlainā. Viņš sāka ar 600 dolāru budžetu un sāka pārdot mazas lietas, tādas kā pokemonu kārtis, dažādas spēles… Vēlāk viņš izveidoja saiti Bizchear.com, kura jau bija plaša mēroga mantu un dažādu lietu tirgotava tūkstošiem lietotāju.

 • Šodien ticis

  0 1612

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24742

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2051

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3863

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7789

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV