Cik Ilgi Mūsdienu Vīrietis Spēj Iztikt Bez Seksa ? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cik Ilgi Mūsdienu Vīrietis Spēj Iztikt Bez Seksa ?

0 comments

1

Seksologi uzskata, ka sieviete bez seksa spējīga iztikt daudz ilgāk nekā vīrieši. Vīriešu pacietības robeža ir trešās nedēļas beigas, bet, turpretī sievietes izturība ilgst divus mēnešus. Cilvēka seksuālās aktivitāte ir atkarīga no tā, kas nosaka seksuālā trūkuma izpausmes – tā ir neapmierinātība, aizkaitinātība,  nepamatoti dusmu uzplūdumi.

2

Vīriešu seksuālās neapmierinātības uzplaiksnījumi ir mazāk pamanāmi nekā sievietēm. Sievietes esot vairāk emocionālas, tādēļ viņu neapmierinātības izpausmes ir vairāk pamanāmas, skaidro seksologi.

3

Vīriešu seksuālā aktivitāte ļoti lielā mērā atšķiras dažādos vecumos, protams, arī attieksme pret seksu ir atšķirīga un savādāka. 20 gados testosteronu līmenis liek vīriešiem nodarboties ar seksu cik vien bieži tas ir iespējams! Toties 30 gadnieki nav tik ļoti aizrāvušies uz seksu, šajā vecumā prioritātes ir ģimene, darbs un sava karjera.

4

40 gadniekiu krīze – nekur neizbēg, lai gan fizioloģiski vīrietis neatšķiras no 30 gadīga, bet psiholoģiskās atšķirības ir ļoti ievērojamas. Šajā vecumā vīrietis uzmanību pievērš fiziskajām aktivitātēm, rūpēm par veselību un izskatu, tādējādi koncentrējoties un pamatvajadzībām.

5

Pats biedējošākais šajā laikā ir – prostatīts un seksuālā disfunkcija. Tieši šajā laikā vīrieši kļūst par iejūtīgākajiem un maigākajiem mīlniekiem, kuri sāk domāt par seksa kvalitāti, nevis seksa kvantitāti. Tāpēc ne velti saka, viss nāk ar laiku sievietes.

 • Latviju pāršalc

  0 481

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 2842

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3112

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more
 • Viņķele nāk

  0 7968

  Pašlaik vērojot visas Eiropas, kā arī Baltijas tendences, Covid -19 inficēto skaits Latvijā tu

  View more
 • Tiešām sācies

  0 3912

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem pēdējā dienā La

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV