Cietumnieku pēdējie vārdi pirms nāves soda izpildes - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cietumnieku pēdējie vārdi pirms nāves soda izpildes

0 comments

Daži no tiem apgalvoja,ka bija nevainīgi un kas zina….

Un daudzi no viņiem patiesi lūdza piedošanu…

Cietumnieku-pedejie-1

Maikls Antonijs Rodrigezs. (Bija viens no ‘’Texas Seven’’, kurš izbēga 2000.gada decembrī no Teksasas cietuma,un devās noziegumu uzdzīvē.Viņs nogalināja policistu Aubrey Hawkinsu ar 13šāvieniem, no tiem 6galvā.Tika notverts pēc ievietošanas ‘’americas most wanted’’ saitā,ar cilvēku palīdzību.Vēlāk atzina,ka no policista mašīnas bija paņēmis pistoli. Pirms nāves ēdiens : Pikanti cepta vistas krūtiņa, grilēts cūkgaļas steiks ar grilētiem sīpoliem, bekonu čīzburgers, svaigi dārza salāti ar franču mērci un frī kartupeļiem ar kečupu. Pēdējie vārdi pirms nāves soda : ”Jā es zinu,ka šis nepalīdzēs tam,kādas es jums sāpes un ciešanas esmu radījis.Es ļoti nožēloju.”

Cietumnieku-pedejie-2

Viliams Marks Mize. ’’Esmu izlīdzis mieru ar Dievu. Esmu gatavs’’ Piedalījās noziegumā,bet tā kā viss nenoritēja gludi,tad ,lai slēptu pēdas nogalināja draugu kuram ar divstobreni izšķaidīja smadzenes.vēlāk tika notverts. Un piespriests nāves sods ar nāvejošu injekciju. Pēdējais ēdiens : Steiks,cepta vistas krūtiņa, cepti kartupeļi, salāti, ķiploku grauzdiņi,saldējums, pekanriekstu pīrāgs,soda.

Cietumnieku-pedejie-3

’’Es teicu,ka pastāstīšu joku.Nāve mani atbrīvo.Tas ir lielākais joks.Esmu to pelnījis.” Patriks Naits. Apsūdzēts par dubultslepkavību.Naits bija 23 gadus vecs ,kad veica savus pirmos noziegumus, un atsēdēja vienu trešdaļu no savas dzīves.Vēlāk piesprieda nāves sodu par jauniem noziegumiem.

Cietumnieku-pedejie-4

”Es atgriezīšos pastāvēšanas dienā ar jēzu, 6.jūnijā,kā filmā.Es atgriezīšos.” Ailēna Wurna. Amerikāņu sērijveida slepkava kura nogalināja 7vīriešus Floridā,kad tie mēģināja viņu izvarot. Piespriests nāves sods arī ar letālo injekciju.

Cietumnieku-pedejie-5

”Šis ir liktenis. Šī ir dzīve. Šis kaut kas ko Allahs gribēja,lai izdaru.Es nedusmojos uz jums.Kad es būšu pie debesu vārtiem es gaidīšu tevi. Lūdzu piedod man.” Džonijs Rejs Koners. Neveiksmīgā mēģinājumā aplaupīt pārtikas veikalu, nošāva cilvēku kurš nāca samaksāt par benzīnu, izdarīja 2šāvienus galvā.

Cietumnieku-pedejie-6

”Jā,visiem tiem kur vēlējās,lai šādi viss beigtos.Es ceru,ka saņēmāt to ko vēlējāties un tagad jūtaties labāk.Nezinu ko teikt.Tiem kurus sāpināju, ceru,ka pec laika būs labāk.Es mīlu jūs. Un man žēl.” Divu cilvēku slepkavība. Pēdējā maltīte : Cepts cālis ar kartupeļiem, salāti un frī kartupeļi.

Cietumnieku-pedejie-7

Džeims Džeksons.‘’Redzēsimies tur otrā pusē.Nogalini mani… Esmu gatavs spēlei. Laiks sākt ballīti! Noslepkavojis sievu un divas pameitas. Lielā narkotiku atkarībā un pazaudējis darbu, viņa sieva gribēja šķirties no viņa, kad Erika pāradas no augstskolas Džeims jautāja viņai, kā viņa jūtas par to,ka viņas māte grib šķirties no viņa. Kad viņa izstāstija kas un kā, viņš viņu nožnaudza, vēlāk to pašu jautājumu uzdeva arī otrai pameitai,kad tā pāradās no skolas, viņa teica,ka mīl Džeimu kā savu īsto tēvu un vēlas,lai viss būtu labi, un brīdī,kad viņa vēlējās samīļot Džeimu viņš viņu saķēra aiz rīkles un arī nožņaudza. Vēlāk atveda sievu no darba un arī to nožņaudza.Pirms atstāja dzīvokli viņš atstāja zīmīti,ka mīlot pameitas un sievu,bet nevarot par viņām parūpēties,jo neesot darba un tāpēc atdod viņas

atpakaļ dievam.

Cietumnieku-pedejie-8

”To paveicu baiļu iespaidā.Savas stulbības dēļ. Vēlāk,kad nokļuvu cietumā es ieraudzīju avīzi: Un ierudzīju viņa seju un smaidu, tad arī sapratu,ka nogalināju labu cilvēku.” Sodīts par policista slepkavību. Pēdējais ēdiens. Makaroni ar sieru.

Cietumnieku-pedejie-9

Karlos Alberto.” Keitija,tu zini,ka es nekad nedomāju tev darīt pāri. Es tev devu visu, tas padarīja mani tik dusmīgu, bet nekad nedomāju tev nodarīt pāri.” Piedod. Nogalināja savu draudzeni par to,ka viņa nevēlējās ar viņu atlaisties gultā pirms darba,bet gribēja pamest Karlosu. Viņs teica,tad tu tiešām vēlies mani pamest?Kad viņa atbildēja,ka jā, tad Karlos sadūra viņu 30 reižu un viņa mira pēc neilga brīža.

Cietumnieku-pedejie-10

Rikardo Ortizs. ”Es mīlu savu ģimeni. Paldies par atbalstu.Esiet stipri.Uz tikšanos.” Noslepkavojis savu kameras biedru ar lielas devas narkotiku injecēšanu. Pēdējās maltītes: NAV!(par sliktu uzvedību

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32744

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44719

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13530

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37415

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4624

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV