Burgerā atrod Spermu!! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Burgerā atrod Spermu!!

0 comments

Iedomājaties to brīdi, kad visu dienu skraidāt apkārt izsalkumā, un tad beidzot pienāks tas brīdis, kad varat nobaudīt savas pusdienas, tomēr lai cik pretīgi un dīvaini tas nebūtu, jau tā lielajā izsalkumā diez vai jūs turpinātu ēst šīs lietas izlasot šos reālos notikumus!

big_mac

Tātad sieviete vārdā Liza Makdovela, kura ir 31 gadus veca Mičiganas iedzīvotāja, nolēma ar saviem draugiem pēc garas dienas  iegriezties vietējā Mcdonaldā un iekost, jo pēc viņas sacītā viņa bijusi ļoti izsalkusi. Viņa pasūtīju McPollo hamburgeru un tālākais izrādījās arī pretīgākais.

Atrod-burgera-SPERMU-2

Sākot ēst hamurgeru viņa sajutusi, ka tajā ir ļoti daudz majonēze, jo viss bijis šķidrs. Tomēr, kad viņa nogaršoju vienu pašu majonēzi, viņa saprata, ka tā pavisam noteikti nav tikai majonēze..

mcpollo

Liza nemeloja un uzreiz pateica, ka viņai ir aktīva seksa dzīve kopā ar savu vīru, tāpēc viņa ļoti labi un skaidri zina, kā garšo sperma.  Un kad viņa nogaršoja majonēzi, garša šķita pazīstama, kas viņai izraisīja ļoti sliktu dūšu.

mcdonalds

Liza uzreiz ķērās vērsim pie ragiem un momentā pasauca menedžeri, kurš visus apvainojumus, protams noliedza. Tāpēc Liza nekavējoties zvanīja attiecīgajam dienestam un attiecīgais dienests pārbaudīja burgeru un majonēzi, kas tajā atradies. Analīzēs atklājies, ka Lizai bijusi taisnība – Šī majonēze bijusi nekas cits, kā Divu vīriešu sperma…

4802501313_747c54da8d_b

Viss jau itkā bija kārtībā, tomēr Liza pēc pāris dienām pamanīja spēcīgu apsārtumu savā mutē, kā arī uz savām lūpām.  Ar katru dienu tas kļuva lielās un lielāks, līdz Liza aizgāja pie ārsta un atklājās, ka viņai uzmetušās herpese. Pie tā viņa protams vaino Mcdonaldu.

angus-deluxe

Mcdonald menedžeris atlaida abus darbiniekus un diemžēl tā vietā, lai atvainotos, viņš tikai papurināja galvu un pateica, ka viņi nav spējīgi izsekot tam, ko dara katrs mūsu darbinieks. Toties nākotnē viņi centīsies nākotnē atrast darbiniekus, kuri savus pienākumus veiks tā, kā tas ir nepieciešams, nodrošinot daudz rūpīgākas darba intervijas, teica Liza.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4106

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV