BĪSTAMI! Mūsdienu Viedtālruņi Deformē Mūsu Pirkstus, Mums Pašiem Nemanot! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

BĪSTAMI! Mūsdienu Viedtālruņi Deformē Mūsu Pirkstus, Mums Pašiem Nemanot!

0 comments

Telefons ir lieta bez kuras mūsdienās nevar iztikt neviens, tas ir gan Tev, gan Man, gan arī Jānītim, kurš iet pirmajā klasītē.

Mūsdienu tehnoloģiju bums ir aizgājis tiktāl, ka dažkārt uz to visu nākas atskatīties arī ar dažādām sekām un sāpēm. Diez vai būsiet pamanījuši, bet lielākā daļa cilvēku nevar iztikt bez telefona pat stundu, iedomājaties kā telefons ir izmainījis mūsu personīgās dzīves, ka daļa no tās sastāv tikai telefona spaidīšana?

talking-phone-110815-02

Varētu pat teikt, ka mēs esam atkarīgi no modernajiem telefoniem, jo vairākas mobilo telefonu kompānijas ir veikušas aptaujas, kurās noskaidrots, ka vismaz 50% Amerikas iedzīvotāju nevarētu iedomāties dzīvi bez sava telefona.

talk590_00411

Un tas lielākoties ir tikai tāpēc, ka mūsdienu viedtālruņi ir pārvērtušies par pārnēsājamiem datoriem ar kuriem var izdarīt gandrīz visu to pašu, ko pie reāla datora. Protams, ne visi ir piesieti pie saviem telefoniem, taču apskatoties, kas notiek uz ielām un iekāpjot sabiedriskajā transportā, pamanīsiet, ka aptuveni katram otrajam rokās būs telefons.

1

Tātad pie lietas! Diez vai Tu esi esi pētījis/si kā tu savās rokās turi savu telefonu, varbūt ir laiks paskatīties ? Katra ilgstošā darbība, ko veicam ar savu telefonu rada sekas mūsu locītavām un pirkstiem, stundu runā pa telefonu, divas stundas skaties dažādus viedo turot telefonu vienā pozā, tas viss var būt par iemeslu pirkstu deformācijai.

2

Īstenībā, mūsdienu ražotājiem vajadzētu līdzi izsūtīt lapiņu ar aprakstu un vizuāliem attēliem, kā tad īsti jātur rokā konkrētais telefona modelis, jo nepareiza tā turēšana var izraisīt konkrētu un paliekošu pirkstu deformāciju. Tas būtu tāpat, ja katru dienu stundu no vietas locītu vienu konkrētu pirkstu uz savu pusi, tieši tāds pats efekts rodas no nepareizas ierīces turēšanas.

3

Varbūt liekas nereāli, kā gan telefona turēšana rokā var izmainīt manu mazo pirkstiņu, bet paskatieties, redz ka tomēr var! Un tagad visticamāk jūs pētīsiet savu abu roku mazos pirkstiņus, salīdzinot vai tie abi ir vienādi taisni.

4

Šī bilde konkrēti parāda, ka telefons vienmēr tiek turēts vienā un tajā pašā pozīcijā, ilglaicīgā periodā izveidojot bedrīti konkrētajā pirkstā, laikam ejot šī vieta paliek cieta un spēj palikt tieši tāda, kāda tā ir izveidojusies.

5

Viss, kas tev jādara ir jāpēta, kā tu rokās turi telefona, ja ilglaicīgā lietošanas periodā izjūti sāpes un diskomfortu, tad ierīces pozīcija rokās noteikti būs neatbilstoša. Pamēģini to turēt savādāk, ja nejūti spiedošus pirkstus vai nejūti kā telefona mala lēnām iespiež tava pirksta ādu uz iekšu, tad viss būs kārtībā. Veiksmi! 🙂

 • Atklājušies jaunumi

  0 734

  Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī, no rīta noticis sevišķi smags noziegums – sašauta

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2012

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3906

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1096

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1289

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV