Baltijas Jūrā Atrastais Kosmosa Kuģis, Kāda Ir Īstā Patiesība? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Baltijas Jūrā Atrastais Kosmosa Kuģis, Kāda Ir Īstā Patiesība?

0 comments

Noteikti daudzi būs dzirdējuši, ka laiku atpakaļ, Baltijas jūrā tika atrasta ļoti savāda paskata lieta, daudzi to nodēvēja par NLO, citi par vienkāršu kosmosa kuģi, citi to uzskatīja vienkārši par akmens bluķi, bet kāda ir īstā patiesība?

Atgādināsim šos notikumus. 2011. gada jūnijā zviedru jūras dzīļu pētnieki Botnijas līcī, meklēdami senus kuģu vrakus, uzdūrušies kādam ļoti dīvainam objektam. Tā diametrs ir aptuveni 18 metri un līdzinās diskveida objektam. Kā paši nirēji stāsta : “Laukums ap to bija vienkārši uzarts, liekas ka tas burtiski ietriecies šeit un slīdējis labu gabalu uz priekšu”

1

Tā, kā atradēju komandai nav bijuši pietiekoši līdzekļi, lai celtu šo notikumu gaismā, viņi pagaidījuši vairākus mēnešus, līdz atklāsmes brīdim un ar šo ziņu burtiski uzspridzināja internetu.

Drīz vien klāt ķērās profesionālās nirēju komandas, pēc kurām internetā nonāca daudz un dažādi attēli, kuri lielākoties bija tīrs safabricējums. Tomēr apskatot patiesos attēlu, drīz vien klāt ķērās ufologi, kas šo diskveida figūru salīdzināja ar specifisku kosmosa kuģi, tieši šāda paša izskata kuģi bijuši izmantoti Zvaigžņu Kara atveidotajā filmā, sakritība vai vienkārši muļķīgs salīdzinājums?

2

Jāpiebilst, ka pēc šī fakta publiskošanas, visā pasaulē parādījās šī interesantā ziņa, taču tikpat ātri tā nomainījās uz : “Tas ir tikai milzu akmens.” Un klusībā šis notikums lēnām paslīdēja visiem garām, taču kāda ir patiesība?

Atrodamā informācija liecina par maksimālu piesardzību no organizācijām, kas nevēlas, lai cilvēki zināt, kas tas patiesībā ir. Ir taču skaidri saprotams, ka simtiem tonnu smagu akmeni nevar izkustināt kūstošas ledus masas, bet lūk šis esot oficiālais ziņojums, kāpēc jūras dzelmē esot vairāk, nekā 300 metru garš posms, pa kuru tas itkā “slīdējis” ar ūdens palīdzību.

3

Ikvienam, kam fizika ir stiprā puse, noteikti zina, ka tik milzīgus objektus nav iespējams vienkārši pastum uz priekšu ar ūdens palīdzību. Šis objekts sver simtiem tonnu, vai tiešām cilvēki tic šiem oficiālajiem spriedumiem?

Baltic Sea Rock Anomaly Looks Like the Millennium Falcon

Skaidrs ir viens, tur apakšā ir kaut kas tāds, ko nevēlas lai mēs uzzinātu, un ja kārtīgi pameklēsiet informāciju internetā, tad atradīsiet, ka tas nav nekāds akmens bluķa gabals, pat ja tas būtu, kāpēc šis bluķis būtu tieši šādā formā un tikai viens visā Baltijas jūrā, nelieks dīvaini ?

AdclG

Taču ir atrodami hidrolokatoru attēli, kas parāda šīs vietas apkārtējo fonu, un kā redzams, šajā apkārtnē ir kaut kas ļoti dīvains, taču nekāda informācija par to nav atrodama, jo diez vai kāds arī to grib pieļaut…

 • Viņķele negaidīti

  0 1914

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2418

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1500

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more
 • Ķermenis jūt,

  0 6276

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 2321

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV