Baisās pasaules anomālijas, kurām nav izskaidrojuma. Kāpēc cilvēki paši no sevis aizdegas? Ko mēs vispār zinām par ūdens kriptīdiem? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Baisās pasaules anomālijas, kurām nav izskaidrojuma. Kāpēc cilvēki paši no sevis aizdegas? Ko mēs vispār zinām par ūdens kriptīdiem?

0 comments

Kas ir anomālija? Tā ir lieta, kuru nevar izskaidrot vai ko ir ļoti grūti pierādīt. Šoreiz mēs jums pastāstīsim par anomālijām, ko mums piedāvā internets!

Anomalijas-bez-1

Pūķa ala.   iespējams, arī jums tā ir gadījies,jo tā var gadīties ikvienam. Šo anomāliju atklāja kāda britu zinātnieku grupa, kas ar virvēm laidās iekšā milzīgā alā un tad dzirdēja milzīgu rēkšanu, tiešām, kā pūķa rēcienu.Protams,viņi visu pārmeklēja,lai atrastu šīs varenās balss īpašnieku,bet nekā… Ir atklāts,ka ierodoties lielā alā no augšas,kaut kādā, dīvainā veidā, mēs paši,ar savu ierašanos radam šo skaņu. Tātad, varbūt arī senatnē cilvēki tieši šādā veidā izdomāja pūķus?

Anomalijas-bez-2

Joviji.   Kad eiropieši pirmo reizi aizbrauca uz Austrāliju, viņi ne tikai atklāja ķengurus, pīļknābjus un daudzus citus dzīvniekus, bet arī uzzināja baisu leģendu. Aborigēni tiem izstāstīja par zvēru ar nosaukumu “Jovijs”, kas pēc apraksta ĻOTI līdzinājās mūsu pašu jetijiem, lielpēžiem un saskvačiem. Kā gan trīs pasaules vietās ( Amerika, Tibeta un Austrālija. ) Varēja rasties tik saskaņoti meli? Neviens nesaprot, kā cilvēki kaut ko tādu varēja izdomāt, tieši tāpēc Jetijs(Jovijs) ir viens no visreālākajiem, nepierādītajiem kriptīdiem.

Anomalijas-bez-4

Spontānā aizdegšanās.   Daudzviet pasaulē cilvēki,no zila gaisa aizdegas. Lielākā daļa no šī fenomena ir mirusi,bet ir arī izdzīvojušie. Zinātnieki teic domāt, ka šis iespējams ir atomu paātrināšanās rezultāts. Redziet, visumā dažreiz kaut kas paātrinās,vai palēninās. Zinātnieki domā,ka tieši šāds efekts varētu būt atomu paātrināšanai. Nesen tika veikta sekcija diviem spontānās aizdegšanās upuriem. Abu organismā atrada augstu alkohola līmeni. Sagadīšanās? Diez vai!

Anomalijas-bez-5

Senās eiropiešu DNS izmaiņas.   Kā jau lielāka daļa no jums zina, mūsu DNS tiek ietekmēts no dažādām slimībām. Piemēram, ja tavs vecvecvectēvs ir pārcietis vēzi,arī tavā ģenētiskajā kodā tas būs atzīmēts. Cilvēks ir atradis un pierādījis, ka visas,kādreiz piedzīvotās epidēmijas arī atspoguļojas mūsu DNS. Ir kāda milzīga rieva mūsu kodos, kas nav izpētīta. Pirms 4500 gadiem,Eiropā kaut kas notika. Tā varēja būt epidēmija vai apokalipse, bet kaut kas krasi izmainīja mūsu DNS kodu.

Anomalijas-bez-6

Hatlijas pils spokošanās.   Šī ir viena no “karstākajām” spokošanās vietām, visu laiku vēsturē. Protams, neviens nevar pierādīt, ka tur tiešām spokojas,bet ļoti daudzi cilvēki ir to pārbaudījuši paši savām acīm. Šeit ir pabijuši arī slavenie “Ghost busters”, bet protams, neko jau īsti pierādīt nevar,jo spokus nevar nofotogrāfēt.Šī ir viena no retajām vietām,kur zinātne ir uzlikusi jautājumzīmi,jo nevar atrast izskaidrojumu,kāpēc tur tiek dzirdētas dīvainas skaņas un notiek dīvainas lietas.

Anomalijas-bez-7

Čikarnija.   Androsa salā,Bahamās bieži tiek ziņots, ka ir redzēta dīvaina ,putnam līdzīga radība, kas savu galvu var pagriezt par 180 grādiem un nelido. Zinātnieki ir izpētījuši, ka šajā rajonā, pirms vairāk kā 3000 gadiem dzīvoja strausam līdzīgs putns, kas ir no pūču dzimtes. Vai tiešām milzu nelidojošā pūce nemaz nav bijusi izmirusi un visu laiku tikai gaidījusi,lai to atkal atklāj?

Anomalijas-bez-8

Ūdens kriptīdi.   Zinātnieki ir pārbaudījuši tikai 33% no pasaules ūdens, tas nozīmē,ka vēl ir ļoti,ļoti liels daudzums, kas jāpārbauda. Visasākie prāti jau paspējuši apgalvot, ka esam atklājuši mazāk kā 10% no visiem ūdens dzīvniekiem. Visu šo apjukumu rada 2 faktori – dziļums un ledus. Ir pierādīts, ka zem antarktīdas ledājiem slēpjas milzu ezeri,kuriem ,protams, mēs nevaram piekļūt. Dziļums, tāpēc,ka tādus dziļumus,kā mariannas dziļvagu mēs varam izpētīt tikai ar ļoti neprecīzām tehnoloģijām, kas īsti nekādu skaidrību tāpat neievieš. Atliek vien gaidīt,ko jaunu mūsu pasaule mums rādīs.

 • Fantastiskas ziņas

  0 870

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3057

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9405

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 559

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25161

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV